dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62
  1. #61
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Tylko chemią. Ręcznie nie ma sensu.

  2. #62

    Domyślnie

    Witam,
    jako autorka wątku pozwalam sobie podziękować Wszystkim forumowiczom za rady i zaangażowanie!

    Szczególnie spodobał mi się pomysł z kozą, ekspedycją naukową do Japonii lub na Sachalin w celu przywiezienia naturalnych szkodników rdestu oraz "gotować 3 minuty i podawać z cukrem'.
    Ponadto zaintrygowały mnie maile na priva: "bardzo podoba mi się ta roślina, proszę o przeslanie sadzonki'.

    Jako blondynka spodziewałam się odpowiedzi typu: w 3 regale w Leroy Merlin znajdzie Pani "anthrax_rdeston' w zielonej butelce, proszę polać rośliny i obserować ich zgon lub 'o nowiu księżyca polać fusami z mielonej jacobs kronung'.




    Ale do rzeczy: mam cały czas 3 skupiska rdestu, każde po ok. 15 m2. Na pierwszym (ziemia czekająca na zagospodarowanie) wyrywam ręcznie raz w tygodniu, drugie koszę (rdest jest w trawniku), trzecie jest przy tarasie i leży odłogiem - spróbuję wstawić zdjęcie roślin wyrwanych 2 tygodnie temu i przed chwilą sfotografowanych.


    Chyba zleję je w przyszłym tygodniu roundupem (po kryjomu, bo mężczyzna nie pozwala, bo mam już dość wyrywania i obserwowania ich panoszących się klonów...
    zdam relację.

    Gdyby jednak do tego czasu ktoś NAPRAWDĘ wiedział, jak się tego skutecznie pozbyć, będę wdzięczna za wszelkie sensowne i konstruktywne porady.

    Dodam tylko, że: miejsce-Warszawa, traktor do zaorania nie wjedzie, nawet mała brona nie wjedzie, no i - nie mam się na razie zamiaru wyprowadzić, bo mieszkam dopiero od roku.

    Pozdrawiam!

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony