dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 84 z 84
Pokaż wyniki od 1.661 do 1.668 z 1668
  1. #1661
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    email9

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    ok. Białej podlaskiej
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    72

    Domyślnie

    Mam do Was takie pytanie, chodzi mi o to czy w wiatrolapie 10m2 i garderobie 8m2 dawać grzejniki? Mój majster silnie mnie do tego przekonuje by jednak dać tam grzejniki zamiast podłogówki i tak trochę już zgłupiałem. Co wy o tym sądzicie, czy jednak zostać przy swoim i zrobić tam też podłogówkę.

  2. #1662
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie mieszać systemów. Jak podłogówka to pod całości.

  3. #1663
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał email9 Zobacz post
    Mam do Was takie pytanie, chodzi mi o to czy w wiatrolapie 10m2 i garderobie 8m2 dawać grzejniki? Mój majster silnie mnie do tego przekonuje by jednak dać tam grzejniki zamiast podłogówki i tak trochę już zgłupiałem. Co wy o tym sądzicie, czy jednak zostać przy swoim i zrobić tam też podłogówkę.
    Nie dawać kaloryferów. Ciekawa jestem, dlaczego majster chce je tam na siłę wepchnąć?Zapytaj go o to i podziel się z nami odpowiedzią.

  4. #1664
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał email9 Zobacz post
    Mam do Was takie pytanie, chodzi mi o to czy w wiatrolapie 10m2 i garderobie 8m2 dawać grzejniki? Mój majster silnie mnie do tego przekonuje by jednak dać tam grzejniki zamiast podłogówki i tak trochę już zgłupiałem. Co wy o tym sądzicie, czy jednak zostać przy swoim i zrobić tam też podłogówkę.
    Nie słuchaj go i rób podłogówkę.

  5. #1665

    Domyślnie

    powiem więcej. najlepiej zmień fachowca. znam takich fachowców i nie polecam. już kilku twierdziło, że jak mam dobrze izolowany dom, to na pewno mam grzyba, jak mam tanie i bezobsługowe ogrzewanie, to nie było zimy a rachunki za prąd mam podrobione (a poza tym mamy na pewno zimno w domu i zaduch), że podłogówka nie jest dobra do sypialni, że wentylacja mechaniczna rozprzestrzenia choroby i w ogóle że katastrofa.
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  6. #1666
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    email9

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    ok. Białej podlaskiej
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    72

    Domyślnie

    Wstawienie tych grzejników tam argumentuje tym że np. w wiatrołapie grzejnik lepiej i szybciej nagrzeje pomieszczenie w przypadku częstego otwierania drzwi na dwór, a w wiatrołapie nie potrafił sensownie wytłumaczyć dlaczego ale że mu jakoś tam lepiej będzie pasować grzejnik.
    Dzięki za rozwianie moich wątpliwosći i zostaje przy swoim, wszędzie będzie podłogówka+ w łazience drabinka.

  7. #1667

    Domyślnie

    Witam,

    Obecnie dostępne są na rynku deski odpowiednie dla ogrzewania podłogowego, więc nie musi Pan od razu skreślać takiego rozwiązania. Natomiast odnośnie ustawienia mebli również nie powinno to wpływać w znaczącym stopniu na parametry cieplne w pomieszczeniu. Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant marki Junkers

  8. #1668

    Domyślnie

    Jedyna zaleta grzejnika to możliwosc wysuszenia np rękawiczek. Ale szkoda się w to bawić. tak jak zostało tu już napisane nie nalezy robić obiegu grzejnikowego lecz dobrze skalkulowane ogrzewanie podłogowe

Strona 84 z 84

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony