dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 34
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 670
  1. #21

    Domyślnie

    Ja nie negocjowałam

  2. #22

    Domyślnie

    ja kilka razy kupowałam na www.halogen.pl i za każdym razem tak samo - rano zakup towaru i opłacenie go w mBanku, następnego dnia towar u mnie w domku Bardzo mi się to podoba

  3. #23

    Domyślnie

    własnie opłaciłam zamówiona w PGI ( i nterntowy sklep instalacyjny) kabine prysznicową, w rubryce negocjuj wpisałam o 100 zł taniej ale mailem dostałam propozycję tylko 3 % rabatu, dobre i to, jest to mniej więcej koszt transportu. Zobaczymy jak się spiszą.
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kilka dni temu dostałam po tygodniu (deklarowany czas dostawy 2-4 dni) TV z www.elektro.pl.
    Cena najlepsza na ceneo, dostawa ponoć lekko opóźniona ze względu na przedświąteczne szaleństwo zakupowe. Kontakt w porządku, oddzwaniają. Myślę, że OK.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Zamówiłam ceramikę sanitarną i dzwi prysznicowe w www.armaland.pl
    TRAGEDIA - deklarowany czas dostawy 4 tygodnie, rzeczywiscie po tym terminie dostałam telefon że towar wyjechał Masterlinkiem. Na stronie w satusie napisali ze jedzie DHL, nieważne. Przez 2 tygonie nie dojechał, w trackingu DHL jest napisane ze dostarczono choć nie widziałm go na oczy a przesyłka była za pobraniem...Tragiczny kontakt, pytali mnie czy na pewno nie dostałam, bo moze nie zauważyłam...
    Zamówiłam to samo w www.faladom.pl. Zamawiałam w poniedziałek a dziś w południe (czwartek) towar przyjechał! Tych polecam! Konkretny kontakt, szybka dostawa.

  6. #26

    Domyślnie

    Niedawno kupiłem okap na www.okapykuchenne.pl, bez problemów. Czas dostawy był napisany do 14 dni, mailem otrzymałem informację,że będzie w ciągu 7 dni, przyszedł na 4 dzień od zamówienia.[/url]

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał dabell
    Ja właśnie czekam na dostarczenie sprzętu AGD do kuchni (5szt. - płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, lodówka, okap) - z www.mixmedia.pl .
    Bardzo dobry kontakt, ponieważ nie było od razu wszystkiego powiadamiail mnie o dostawach poszczególnych elementów zamówienia.
    W stosunku do sklepów i wykonawcy mojej kuchni - przebili oferty o ok. 3 tys. zł . na całości ( u nich wyszło ok. 7,5 tys., w tym 250 zł dostawa).
    Z tego sklepu brało całość sprzętu już kilku forumowiczów z grupy wrocławskiej i było ok.
    Ja też wkupowałam w MIXMEDIA. Różnica w cenie wyszła podobnie jak u Ciebie, wynegocjowałam dodatkowo transport za 50 zł .

    A i sprzet już doszedł, wszystko sprawnie i bez zastrzeżeń.

    Polecam jeszcze jednego osobnika z allegro handlująceg armaturą i ogólnie wyposażeniem łazienek. Jak czegoś ie ma wystawionego, to trzeba pytać, wyceni i zamówi bez problemu. Wszystko do łazienki kupowałam u niego, ponieważ było sporo, mieliśmy ceny lepsze niż na allegro. Polecam, bo facet jest słowny, sumienny. Wystawia faktury VAT. Link:
    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1048825

  8. #28

    Domyślnie

    Też kupowałam u sebadilera na allegro i potwierdzam - wspaniały kontakt i bardzo szybka realizacja zamówienia.
    Ze sklepów polecam http://www.sklepandbud.pl/ - miła obsługa i dobre ceny.

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Karollinka
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    4.589
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie Adresy sklepów internetowych z jakich korzystacie!!

    podajcie adresy sklepów internetowych z których korzystaliście kupując sprzęt AGD, RTV, wyposażenie łazienek, kuchni i wszelkie inne, napiszcie co kupowaliście czy jesteście zadowoleni, a na jakie sklepy uważać?

  10. #30

    Domyślnie

    Od siebie polecam http://www.x-kom.pl/ z częstochowy. Już dwa razy od nich kupowałem, są świetni. Brałem min. laptopa. Nie znam się za bardzo na komputerach, myślałem że muszę wydać ok 5 tys na dobry sprzęt. Zapytali się o moje potrzeby, do czego mi ten komputer i polecili tańszy. Wysyłka ekspresowa, kontakt miły. generalnie OK.

  11. #31

    Domyślnie

    Polecam www.kati-kati.pl gdzie kupiłam takie baterie do łazienki i kuchni.

    Polecam też Panów, który sprzedają armaturę łazienkowa i nie tylko, na allegro - login "pegaztych". Panowie maja tylko część rzeczy wystawionych ale wszystko są w stanie zamówić z katalogu, ceny najniższe jakie gdziekolwiek znalazłam.

  12. #32
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar karolcia14m
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    346

    Domyślnie

    gres www.domu.com.pl
    brodzik, umywalka, geberit www.lazienkaplus.pl
    kuchnia www.torres.pl
    wyposażenie do łazienki www.apoco.pl

  13. #33

    Domyślnie

    a ja kupiłam częśc płytek tu : www.eglazura.pl
    Dobrze sie spisali

  14. #34

    Domyślnie

    Generalnie 99% zakupów robie przez internet, najwięcej na allegro, więc mam spore doświadczenie. Niestety nie pamiętam już nazw wielu sklepów, w których kupowałam różne sprzęty. To, co mi teraz przychodzi do głowy:

    Polecam (bo szybko, miło i na temat ))
    stylus.pl - kupowalam rolety rzymskie na wymiar
    agito.pl - odkurzacz, zlewozmywaki
    bedstyle.pl - łóżko tapicerowne do sypialni
    pietrus.pl - poduchy-wałki na oparcie łóżka córki, mają fajne meble dziecięce i młodzieżowe
    marmex.pl - łóżko piętrowe Irek do pokoju córek
    firanproject.pl - firany-sznurki
    plakaty.pl - plakaty można zamówic od razu oprawione
    fototapeta.net - robią jak chcesz, doradzą, super jakość
    swiatswiatla.pl - szybko, duzy wybór


    Zdecydowanie odradzam:
    gust24.pl - maja własną stronę, ale sprzedają też na allegro, sprzedają towar uszkodzony, tzn. wyglada jak uzywany albo był przechowyany gdzies luzem na podlodze w magazynie (a miał byc nowy i na gwarancji) - gwarancji jakiejkolwiek brak, zapłaciłam za przesyłkę ubezpieczoną, a wysłano zwykłą (przepłaciłam prawie trzykrotnie), zero odpowiedzialnosci ze strony sprzedającego, kontakt się urwał po jednym mailu

  15. #35

    Domyślnie

    kati-kati.pl - kupowałam baterie, tanio, szybko bez zastrzeżeń
    morele.net i neo24.pl - zmywarka i płyta gazowa - też wszystko OK.
    tanieLampy_pl (z allegro) - bardzo dobra obsługa!

  16. #36

    Domyślnie

    http://www.lazienka-rea.pl/ - wyposazenie lazienek- ceramika

    neo24.pl - narazie kupilem pralke ale prawdopodobnie wezme tez lodowke

    http://allegro.pl/show_user_auctions...&change_view=1 - sklep ktory wystawia swoje rzeczy na allegro - armatura m.in. hansgrohe

  17. #37
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Biko13

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Adresy sklepow

    Witam, ja wysłałem ofetę do kilku sklepów - zawsze warto porównać oferty poza tym widać jak podchodzą do tematu. Z pięciu 3 odpisały w ciągu 1 dnia a 2 po 3 dniach. Są wakacje to pewnie załoga (właściciel) są na urlopie
    Wybrałem sanitbuy.pl Obsługiwała mnie kobieta (dziewczyna- sprawdziłem na nk ) ale bardzo kompetentna. Polecam

  18. #38

    Domyślnie

    A ja polecam www.tomdom.pl - bardzo dobre ceny na stelaże wc Geberit
    Dziennik i komentarze to już historia

  19. #39

    Domyślnie

    Ekstra wątek !
    Dałam do "ulubionych".
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    To i ja dorzucę kilka sprawdzonych:

    Płytki:
    www.modnalazienka.pl - elastyczni cenowo
    AGD:
    www.2w1.pl - szybko
    www.klikagd.pl - bardzo dobry kontakt
    Lampy:
    www.swiatswiatla.pl - świetna obsługa, duży wybór i też elastyczni cenowo
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

Strona 2 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony