dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 34
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 670
  1. #661
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Dekoria. Mają tam duży wybór fajnych zasłon oraz firanek. Ceny ok, dość przystepne. Wysyłka rówież szybka. Zamawiałam u nich dwie firany na wymiar i pomimo tego,ze wymagały szycia to juz za kilka dni miałam je w domu. Oczywiście bałam się troche zamawiać to przez internet bo do konća nie miałam pewności jak będzie wygladało ale wszystko było ok.

  2. #662
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    A Dekoria ma sklepy stacjonarne?

  3. #663

    Domyślnie

    Ja nie kojarzę. Zresztą i tak w zasadzie nie korzystam ze sklepów stacjonarnych tylko raczej z opcji internetowych. To daje mi większe pole do manewru, większy wybór i korzystniejsze ceny. Najbardziej odpowiada mi oferta sklepu Koelner bo jak dotąd to jedyny sklep, który spełnia moje oczekiwania. Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście to znajdziecie więcej szczegółów. Sklepy stacjonarne zdzierają strasznie pieniądze, ceny są zawyżone a to samo możemy kupić online za mniejsze pieniądze. Chyba warto, prawda?
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 06-09-2017 o 13:23 Powód: Reklama

  4. #664

    Domyślnie

    Osobiście dość często robie zakupy w sieci. Ostatnio mój wybór padł na płytki ceramiczne i znalazłam super sklep ze świetnymi ofertami. :spam: Mają dobre ceny a przede wszystkim przychodzi to co jest widoczne na zdjęciu. Dzięki temu podłogi i ściany mam ułożone w super płytkach a że lubie szukać nowych rzeczy mają fajne panele 3d gipsowe.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 12-09-2017 o 12:02 Powód: Link reklamowy.

  5. #665
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    madalen.a

    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-660
    Posty
    6

    Domyślnie

    Designerskie lampy najlepiej metal, czerń kojarzycie gdzie mogę dostać? tak w cenie max 400-600 zł, byłam w Domotece nie znalazłam nic ciekawego w tej cenie, westwing sprawdziłam też nic. Ktoś, coś?

  6. #666
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Desingerskie to chyba o jedno zero za mało
    Chyba, że podróbki to aliexpress

  7. #667

    Domyślnie

    Jest parę sklepów, w których kupuję różne rzeczy do domu, ale ostatnio najczęściej na , przede wszystkim dlatego że miałam różne przygody ze zniszczonym towarem, niezgodnym z tym co było na stronie a od nich póki co zamawiałam bez żadnych kłopotów więc w sumie czemu nie. Tym bardziej że spory wybór mają akcesoriów do domu w spoko cenach i jeszcze niektóre naprawdę fajny mają dizajn. Na przykład ostatnio mi się umyśliło dokupić parę rzeczy do łazienki i powiem wam, że odkryłam stojaki na ręczniki (które to ręczniki zawsze kładłam na kaloryfer) i dość że to super wygląda to jeszcze jest bardziej higieniczne. Mega sprawa jak macie choć maleńki kącik do zagospodarowania w łazience.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 11-10-2017 o 14:38 Powód: spam

  8. #668
    Banned
    damian541

    Zarejestrowany
    Jun 2023
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    30-800
    Posty
    1

    Domyślnie

    Od wielu lat prowadzę własny sklep internetowy i współpracuje z róznymi usługodawcami kurierskimi. Od jakiegoś czas korzystam z aplikacji, która ułatwia mi dostęp do wszystkich umów, które mam podpisane z platformami do sprzedaży i kurierami.
    Ostatnio edytowane przez damian541 ; 27-06-2023 o 09:08

  9. #669
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał damian541 Zobacz post
    Od wielu lat prowadzę własny sklep internetowy i współpracuje z róznymi usługodawcami kurierskimi. Od jakiegoś czas korzystam z aplikacji, która ułatwia mi dostęp do wszystkich umów, które mam podpisane z platformami do sprzedaży i kurierami.
    Świetnie! Życzę powodzenia na dalsze lata, także na tym forum i jednocześnie przypominam, że tu nie tolerujemy reklam. Specjalnie zacytowałem Twój post, by wszyscy widzieli gdy zrobisz edycję.
    No i wiedz, że spamerów banujemy
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #670

    Domyślnie

    A ja bardzo różnie korzystam. Raz z Ikei, raz z Agata Meble, z Abra Meble. Kuchnię akurat mam od lokalnej firmy jest bardzo dobre zrobiona. Meble w salonie mam yyy z targu jeszcze ? Jakaś firma z Radomska mi to zrobiła. Co do lamp. tez Ikea, ale też dużo na Allegro tym bardziej, że mam smarta. Chciałem kupić ostatnio krzesło biurowe do domu do pracy zdalnej tylko cena 920 zł..../moderowano/.. no jakby mnie trochę blokowała. 400 zł spoko jeszcze jestem w stanie dać. Może mi ktoś powiedzieć czemu te krzesła takie drogie ?
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 19-06-2023 o 11:15

Strona 34 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony