dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Uszkodzony wąż od zmywarki ...

    Witam

    Mam taki oto mały problem,wykonawca zabudowy kuchennej uszkodził wąż od zmywarki(powrót),pierwsze użycie zmywarki zaczeło sie od powodzi,bo tenze wykonawca nie dokrecil przewodu zasilajacego wodnego i zakonczyl powodzia.Mala chwilke zajelo mi zlokalizowanie uszkodzenia,okazalo sie ze w wezu od powrotu jest dziura,widać,że prawdopodbnie przejechali po nim jakas piła i uszkodzili.
    Do meritum,wykonawca,byl bardzo zdziwiony tym co sie stalo i powiedzial ze zorientuje sie co i jak z wezem i oddzwoni jeszcze tego samego dnia ... a byl to zeszly tydzien.
    Na dzien dzisiejszy,waz otasmowalem tasma izolacyjna i jest szczelnie,bo kontroluje kazdorazowo jak uzywam zmywarki,pytanie tylko czy tak moze zostac,nie bardzo chce wyciagac zmywarke z zabudowy,bo to kupa roboty,a "fachowców" w domu juz nie chce ...

    Pozdrawiam

    PS przy okazji dac tego partacza na czarna liste ?? oprocz w/w przywiozl inne fronty niz zamowilismy,wmawiajac nam ze takie chcielismy,potem zmienil zeznanie i stwierdzil,ze w tym wzorze takie nie wystepuja ...wystarczylby telefon,a tak musial chlop zamawiac nowe fronty dla nas.oprocz tego pare innych drobiazgow i przede wszystkim nieslownosc i nieterminowosc

  2. #2

    Domyślnie

    Skoro otasmowales, to masz dostep wiec ja bym ten waz przecial wstawil kawalek rurki i skrecil opaskami. Oczywiscie rozumie, ze to jest waz spustowy(powrot).

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał raffran
    Skoro otasmowales, to masz dostep wiec ja bym ten waz przecial wstawil kawalek rurki i skrecil opaskami. Oczywiscie rozumie, ze to jest waz spustowy(powrot).
    Jasne, rury po ciśnieniem tak się robi, w przypadku takiego węża to nie ma żadnego problemu

  4. #4

    Domyślnie

    Pomysł z rurką brałem pod uwagę,ale ...waż jest karbowany,wiec obawiam sie ze obejmy moga go za dobrze nie ścisnąć ...

  5. #5

    Domyślnie

    Jak dobrze dobierzesz srednice rurki taz zeby ciasno weszla po 2-3cm z kazdej strony i skrecisz to opaskami na srobki to mysle, ze bedzie trzymac.
    W komplecie ze zmywarka powinienes miec taki sprezynowy zacisk na podlaczenie odplywu do syfonu. Wiec jak on ma zacisnac, to i takie rozwiazanie laczenia tez bedzie trzymac.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony