dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Wniosek o warunki prądu

    Jak wypełnić wniosek o warunki prądu i jakie dokumenty do niego dołączyć?
    Rozumiem, że na pewno powinnam mieć wypis z księgi wieczystej lub aktu notarialnego działki, ale co jeszcze? Poradźcie. Jak wypełnialiście swoje wnioski - jak dużą moc wpisywaliście i jak to obliczaliście? Chciałabym też się dowiedzieć, czy w sytuacji posiadania działki z planem pozwalającym na budowę, ale nie wyłączonej z produkcji rolnej, mogę zacząć starania o prąd?
    Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    o tym, jak wypełnić wniosek o WTP z chęcią poinformują Cię, a nawet pomogą w wypełnieniu, w energetyce jak pojedziesz. Tylko musisz wiedzieć co chcesz... Wyłączenie gruntów z produkcji rolnej nie jest potrzebne do uzyskania WTP

    Słowniczek:
    WTP - Warunki Techniczne Przyłączenia
    http://forum.muratordom.pl/zjazd-do-...-z,t167838.htm

    Miłość to czuwanie
    nad cudzą samotnością...

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Do wniosku musisz dołączyć ksero aktu notarialnego oraz mapkę zasadniczą.
    Wniosek jest bardzo prosty do wypisania,jak nie potrafisz wypisać to z pewnością w ZE Ci pmogą .
    We wniosku wypisujesz swoje dane,zaznaczasz czy podłączenie ma być docelowe czy na czas budowy,ja zaznaczałam obydwa bo tymczasowy zrobią Ci szybciej na czas budowy.Potem wypisujesz moc przyłączeniową,też nie wiedziałam jaką,Pani w okienku powiedziałam mniej więcej co za sprzęt będę mieć i powiedziała że najczęsciej do domków jednorodzinnych z płytą indukcyjną w kuchni biorą 15kW,bo do tego musi być większa moc.
    Napięcie - trójfazowe, ilość stref czasowych do rozliczenia-jedna


    My mamy prąd z Vattenfalla i wniosek sobie wydrukowałm z ich strony internetowej i tam jest opis też do tego jak wypisać .

  4. #4

    Domyślnie

    Jesteście kochani. Dziękuję.
    Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi - chętnie poczytam, bo do energetyki wybieram się dopiero wtedy, kiedy będę mieć wolne w pracy.
    Pozdrawiam.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja również dziękuje za podpowiedź. W poniedziałek geodeta a w czwratek do energetyki bo w środe dopiero mapki będą.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony