dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 613
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 12250
  1. #241

    Domyślnie

    U mnie się otwiera, zaraz sprawdzę.
    A już myślałam, że za pierwszym razem mi się uda

  2. #242

    Domyślnie

    Cytat Napisał koniczynka97
    U mnie się otwiera, zaraz sprawdzę.
    A już myślałam, że za pierwszym razem mi się uda
    U mnie pojawia się napis "Twoja sesja wygasła. W głównym oknie przeładuj stronę - powinna się pojawić strona logowania.
    Zaloguj się ponownie."

  3. #243

    Domyślnie

    Chyba wiem, co źle zrobiłam. Zaraz poprawię

  4. #244
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar amazonka22
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    852
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    55

    Domyślnie

    Anulek gdzie u nas do etapu kuchni . my chcemy jak najwięcej zrobić sami bez kredytu. chodziło mi o to rozmieszczenie czy da rade to jakos sensownie wymyslec z kuchnia czy nie. ponieważ na tej trzeciej ścianie jest okno i myśleliśmy nad zamurowaniem go.
    a według ciebie cos powinno być jeszcze na tej 3 ścianie czy nie. chodzi mi o meble.

    Koniczynka ze mnie żadna specjalista ja nie mam pomysłu nawet na swoje wnętrza. albo jestem za młoda na swój kąt albo z głupia

  5. #245

    Domyślnie

    Cytat Napisał amazonka22
    Anulek gdzie u nas do etapu kuchni . my chcemy jak najwięcej zrobić sami bez kredytu. chodziło mi o to rozmieszczenie czy da rade to jakos sensownie wymyslec z kuchnia czy nie. ponieważ na tej trzeciej ścianie jest okno i myśleliśmy nad zamurowaniem go.
    a według ciebie cos powinno być jeszcze na tej 3 ścianie czy nie. chodzi mi o meble.
    Zależy ile masz kuchennych "gratów" i czy jesteś zwolenniczką wekowania, butelkowania i co tam jeszcze Ja mam w tej chwili dokładnie tyle szafek co Ty (w twoim przypadku zamieszczony przeze mnie "projekt" + szafki wiszące ) i spokojnie się mieszczę przy trzech osobach.

    A na ścianie postawiłabym pod oknem stolik do jedzenia w kuchni - no chyba, że przewidujesz jakąś jadalnię ...

  6. #246
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar amazonka22
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    852
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    55

    Domyślnie

    moj mąż twierdzi ze mi wystarczy i mówi tak jak ty by tam zrobic malutką a'la jadalnie.
    jak mi braknie miejsca przez droge mam babcie do niej bede nosic

  7. #247

    Domyślnie

    koniczynka - gdzie masz te błędy w projektowaniu ? - wg mnie masz świetną, wielką i wygodną kuchnię.

    Jeżeli chcesz siedzieć "przy kuchni" to moim zdaniem jedynym wyjściem jest wywalenie tej szafki spod blatu od strony kuchni. Możesz też wtedy siedzieć "z boku". To tak moim skromnym zdaniem ...

  8. #248

    Domyślnie

    Gdzie błędy? Chodzi mi przede wszystkim o ten róg, gdzie jest zmywarka i zlewozmywak. Nie da się równocześnie otworzyć. A otwieranie i zamykanie za każdym razem raczej mi się nie podoba. Ale nie bardzo mam pomysł na inne ustawienie tych 2 sprzętów.
    Poza tym lodówka - piekarnik. Wiem że są zdania podzielone. Ja wolałabym żeby te 2 urządzenia były odsunięte od siebie ale nie bardzo widze inne rozwiązanie.
    A ta ,,wielka" kuchnia tylko tak wygląda na zdjęciach. W rzeczywistości ma ok. 3 x 3 m. Z tego powodu też nie bardzo wiem, czy będzie wystarczająca ilość szafek. Więc z 1 strony szafka pod barkiem by się przydała, z drugiej - chyba bardziej przyda się miejsce do siedzenia w kuchni (chociaz zaraz obok jest jadalnia).

  9. #249

    Domyślnie

    Chyba skumałam o co chodzi Możesz mi posłać np. na priva plan tej kuchni (widok z góry) z wymiarami? - spróbuję pomóc ... Mam pomysł, ale łatwiej mi będzie narysować niż opisywać ...

  10. #250

    Domyślnie kuchnia koniczynki97

    Anulek2005
    Bardzo chętnie skorzystam z pomocy. Plan wysyłam na prv.
    Ogólnie to kuchnia podoba mi się. Mam nadzieję, że w realu będzie jeszcze ładniejsza, niz na projekcie, a przede wszystkim wygodna. Lubię takie spokojnie proste kuchnie, może nie laboratoryjne, ale bliżej mi do tych niż rustykalnych

  11. #251

    Domyślnie

    zrobiłam plan w ikea kitchen planer...czy ktoś mógłby mi pomóc go tutaj przedstawić.......?????? jak mam go wkleić.??????., chętnie bym wysłychała rad na temat mojej kuchni, sugestii itd...no ale nie umiem przenieść planu.....
    dzięki

  12. #252

    Domyślnie

    Cytat Napisał kordzina
    zrobiłam plan w ikea kitchen planer...czy ktoś mógłby mi pomóc go tutaj przedstawić.......?????? jak mam go wkleić.??????., chętnie bym wysłychała rad na temat mojej kuchni, sugestii itd...no ale nie umiem przenieść planu.....
    dzięki
    Chyba najprościej będzie zrobić Print Screen, skopiować do Painta i zapisać plik jako .JPG. Potem już jak z każdym innym zdjęciem.

    Pozdrawiam,
    Magda
    Na początku dłuuuugiej drogi...

  13. #253

  14. #254

    Domyślnie

    i jak to idzie....




    trochę wyjaśnień: bardzo mam ochotę na narożną kuchenkę choć podobno nie wygodna...na razie użytkuję prowizorycznie urządzoną, jak się sprawdzi narożna to zostaje...okap oczywiście inny, ale ten jest na swoim miejscu..
    lewej stronie okna -to ścianka to spiżarnia...
    właściwie największy dylemat i pytanie mam do nie do tej ściany z oknem tylko do tej po prawej..tak mi się wydaję,że bardzo będzie widać cały brud z salonu, dlatego myślę nad jakąś zabudową na końcu, która by lekko przysłoniła "bajzel", taki jakby słupek, albo coś pomiędzy taka szafka 120cm..
    meble będą Stat-ikea, blat dębowy olejowany...TŻ sam zrobi meble kupimy tylko fronty......
    proszę o rady..

  15. #255

    Domyślnie

    mogłabyś poobcinać wszystko co niepotrzebne dookoła
    byłoby bardziej czytelne

  16. #256

    Domyślnie

    Proszę, napiszcie co sadzicie o tym projekcie. Kuchnia jest mała (otwarta na salon), wymiary: 2mx2,5m. Drzwi obok lodówki to wejście do łazienki.

    Ten sam projekt ze ścianką z drzwiami, kolejno od lodówki: drzwi do łazienki, drzwi do sypialnie drzwi do wiatrołapu, wstawiłam tu 2 szafki stojące, nad nimi planuje dać półeczkę, ale czy przy tym ustawieniu będzie łatwe przejście do łazienki?


    A może górna szafka narożnikowa i wszystkie półki w jednym ciągu


    Wiem, że kuchenka jest ustawiona zbyt blisko zlewu, jednak w mieszkaniu w którym obecnie mieszkamy jest podobnie i nie mam żadnych problemów w "poruszaniu się". A gdyby tak:

    tylko, że wtedy nie mam miejsca na lodówkę i wtedy muszę ją dać tutaj:


    Jeśli macie jakieś pomysły i uwagi to proszę, piszcie.

  17. #257
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar delfina7
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    272

    Domyślnie

    JAk dla mnie to ostatni pomysł fajny. Co do lodówki to u mnie też będzie stala osobno, ale to duża będzie .Ale jeśli starczy Ci szafek to postawilabym lodówke razem z meblami.

  18. #258
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Ooo super, że jest taki wątek Będę szukać inspiracji w Waszych projektach

  19. #259
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Witam i nieśmiało podpinam swój projekt kuchni i jadalni, podobny zresztą do kuchni założyciela tej dyskusji




    Proszę o sugestie, uwagi, krytykę i inne - o jest wersja...w ciągłej fazie rozwoju, nazwijmy to tak
    Naniosłam najważniejsze wymiary, ogólne wymiary kuchni + jadalni to:
    610cm (ścianka z oknami, wychodzącymi a zachód, ale na zewnątrz będzie jeszcze dach wystający na 1,5m - uprzedzam uwagi )

    250cm (ścianka z zabudową)
    od południa, czyli od jadalni to długa ściana przechodząca do salonu

    ścianka=komin to 160cm, za nią będzie stał kominek od strony salonu


    Co myślicie o takim rozwiązaniu?


    Acha, dwa stoły to z uwagi na naszą Córeńkę, lat 0,5 Mamy już piękny i elegancki stół i krzesła, któe staną w jadalni, ale nie wyobrażam sobie posadzić przy nim naszej Pociechy za rok, i karmić ją albo dać do rączki widelec Stąd konieczność wstawienia dodatkowego, roboczego, kuchennego stołu.
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  20. #260
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Małe to zdjęcie wyszło - popołudniu wkleję większy projekt i widoki 3D.
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

Strona 13 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony