dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 562 z 613
Pokaż wyniki od 11.221 do 11.240 z 12250
  1. #11221

    Domyślnie

    Tomkowa, dzięki, można sobie chociaż popatrzeć na urodę projektów.
    Mattilda, może krakowskim targiem pólmat/satyna? Sama też mam dylemat, bo generalnie wolę mat we wnętrzach (w meblach, kaflach itd). Ale bardzo mi się podoba kontrast głębokiego połysku z surowością drewna olejowanego lub woskowanego. Kurczę, człowiek jest pełen sprzeczności

  2. #11222

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattilda Zobacz post
    Tomkowa dzieki za powiekszenie.
    Proszę bardzo Meble zrobiłabym matowe

  3. #11223
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Ta z rameczką super


    Ale wiszące bardziej podobają mi się pod sam sufit. Nie masz wersji szafek wiszących pod sufit z ramką drewnianą?

  4. #11224
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mattilda

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    śląsk
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Ta z rameczką super


    Ale wiszące bardziej podobają mi się pod sam sufit. Nie masz wersji szafek wiszących pod sufit z ramką drewnianą?

    Szafki do sufitu to była pierwsza wersja, którą wstępnie odrzuciłam bo troche za dużo dla mnie tych szafek. Ale dostałam kolejną propozycję, a tym samym wiecej dylematów
    Chyba jednak bedzie mat, tak dla odmiany od dotychczasowej kuchni.
    Dziękuję wszystkim za rady
    I wrzucam wam do podglądu jeszcze jeden pomysł P. Agnieszki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	12,7 KB
ID:	339619

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	12,7 KB
ID:	339620

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	7,8 KB
ID:	339621

  5. #11225

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe projekty, aktualnie jestem na podobnym etapie i bedzie cos bardzo podobnego. Bialy mat, dabowe wykonczenia, szara plytka. Jedziemy .

  6. #11226
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Tak mniej więcej będzie wyglądała nasza kuchnia.







    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  7. #11227

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattilda Zobacz post
    Szafki do sufitu to była pierwsza wersja, którą wstępnie odrzuciłam bo troche za dużo dla mnie tych szafek. Ale dostałam kolejną propozycję, a tym samym wiecej dylematów
    Chyba jednak bedzie mat, tak dla odmiany od dotychczasowej kuchni.
    Dziękuję wszystkim za rady
    Połysk powodowałby, że w wysokiej zabudowie odbijałoby się światło okna i oprócz totalnego blasku biegałabyś ze szmatką, aby wytrzeć wszelkie ślady, które tu byłyby bardzo widoczne. Mat będzie wyglądał super
    Zgadzam się, że wysokie szafki tworzą wrażenie, że czegoś jest za dużo Wersja z lampkami w miejsce szafek też ciekawa, jednak ja zakochałam się w tej wersji:

    Nazwa:  01_02.jpg
Wyświetleń: 1412
Rozmiar:  63,2 KB


    Nazwa:  02_02.jpg
Wyświetleń: 1412
Rozmiar:  50,0 KB

  8. #11228
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie




    te otwarte górne szafki - wnęki są moim zdaniem bez sensu - nic się tam nie zmieści i będą tylko łapać kurz

  9. #11229
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Piu, ta wizka jest piękna, to prawda, ale czerń jest, na blatach, tylko tego na tym ujęciu akurat nie widać I te czarne blaty w połączeniu z drewnem i bielą wyglądają fantastycznie. Ale masz rację: ile nas, tyle opinii

    A dla mnie biel frontów plus szarość podłóg plus grafit blatów plus czerń sprzętów plus dąb w jednym projekcie to już jest za dużo, dlatego podoba mi się ta jedna wizka, na której grafitów nie widać
    To narzuca stylistykę całemu wnętrzu, może i ładną, ale strasznie oklepaną.

  10. #11230
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mattilda

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    śląsk
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post



    te otwarte górne szafki - wnęki są moim zdaniem bez sensu - nic się tam nie zmieści i będą tylko łapać kurz
    Tez jestem zdania, że te poleczki niepraktyczne. I wysoka zabudowę zrobiłabym w jednym kolorze, ten ciemny u gory zaburza proporcje

  11. #11231
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    domwlucernie2g

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-687
    Posty
    1

    Domyślnie

    Piękna kuchnia! Po prostu cudo

  12. #11232

    Domyślnie

    Mattilda, fajne projekty , zdradź proszę, co masz zaprojektowane na podłodze w jadalni, szukam czegoś w tym właśnie kolorze.

  13. #11233
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aniula_bl
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattilda Zobacz post
    Tez jestem zdania, że te poleczki niepraktyczne. I wysoka zabudowę zrobiłabym w jednym kolorze, ten ciemny u gory zaburza proporcje
    te górne wnękowe półeczki aż się proszą o kurz, więc nie jest to chyba praktyczny pomysł, ale z ciemnego koloru w kuchni bym nie rezygnowała, bo to zawsze ciekawy akcent.

  14. #11234
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mattilda

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    śląsk
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniula_bl Zobacz post
    te górne wnękowe półeczki aż się proszą o kurz, więc nie jest to chyba praktyczny pomysł, ale z ciemnego koloru w kuchni bym nie rezygnowała, bo to zawsze ciekawy akcent.
    Chodzilo mi o ciemny kolor w wysokiej zabudowie, wydaje mi sie ze ta czesc lepiej wygladala by w jedym kolorze.



    Jeśli chodzi podloge w jadalni to jest to dąb bielony, niestety nic konkretnego tylko podgladowo. Nie rozgladalam sie jeszcze za podloga bo do tego daleko

  15. #11235

    Domyślnie

    Potrzebuję pomocy w kwestii wybrania układu kuchni. Dodam, że aneks jest bez okna. Meble będą raczej białe (ale jeszcze nie wiem czy mat czy połysk), blat szary, płytki na podłodze szare, między szafkami biała cegiełka przykryta szkłem.
    No i mój problem: czy lepszy układ ten "otwarty", gdzie widać blaty od strony salonu? Na wprost wysoka zabudowa, na blacie lewym indukcja, na prawym zlew podwieszany. Przy tym układzie dociera tam więcej naturalnego światła i nie stoi się tyłem do salonu.
    Czy może ten, gdzie meble kończą się zabudową ze ścianki? Z prawej wysoka zabudowa, na wprost z prawej zlew, na lewym blacie indukcja. Dzięki tym ścianom od strony salonu nie byłoby widać tego co jest na blatach (np. bałaganu ), ale będąc w kuchni niestety musiałyby chyba cały czas świecić się lampy, bo do blatów mało co docierałoby światło naturalne. No i będąc przy zlewie byłoby się tyłem do salonu
    A Wy jak to widzicie? Co wybrać? Co ma plusy a co minusy?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Aneks otwarty.jpg
Wyświetleń:	305
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	340912   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Aneks zamknięty.jpg
Wyświetleń:	263
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	340913  

  16. #11236

    Domyślnie

    Juniorka
    A ja połączyłbym obie opcje. Po prawej wysoka zabudowa jak na 2 wizce, a środek i lewa szafki dolne i wiszące. Jeśli koniecznie chcesz mieć przynajmniej kawałek ukrytego blatu możesz poratować się barkiem lub ścianką. W dwójce będzie ciemno, przypomina mały bunkier, ściana zamykająca blat w pewnym stopniu ogranicza ruchy. Nie podoba mi się zupełnie. W jedynce na pewno 2 oddzielne blaty to duży minus. Otwieranie lodówki i jednoczesne blokowanie blatu to kolejny. Dużo szafek narożnych, trudno dostępnych lub drogich jeśli będą wyposażone w systemy. Chciałbym zobaczyć wymiary pomieszczenia, jesteś pewna, że zabudowa wysoka (lodówka i piekarnik) wejdzie między ściany?

  17. #11237

    Domyślnie

    Arek, dzięki za sugestię. Czyli byłbyś za wersją drugą bez tych ścianek zamykających od strony salonu?
    Dałeś mi do myślenia z tym sprzętem agd, ale w tej wysokiej zabudowie lodówka i piekarnik powinny tam wejść.
    W załączeniu rzut tego aneksu, mam nadzieję, że widać wymiary.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Aneks - rzut.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	16,9 KB
ID:	340915  

  18. #11238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    proszę konsultacje dotyczące kuchni prowadzić w tym wątku, a nie "pokażcie swoje kuchnie". Tam dajemy kuchnie skończone, zdjęcia na żywo

  19. #11239
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mattilda

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    śląsk
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniula_bl Zobacz post
    te górne wnękowe półeczki aż się proszą o kurz, więc nie jest to chyba praktyczny pomysł, ale z ciemnego koloru w kuchni bym nie rezygnowała, bo to zawsze ciekawy akcent.
    Chodziło mi o ciemny kolor przy wysokiej zabudowie, nie wiszacych gornych szafkach. Wysoka zabudowe zrobilabym w jednym kolorze.

    Jesli chodzi o podloge w jadalni to nie jest to nic konkretnego, kolor to dab bielony

  20. #11240
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mattilda

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    śląsk
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    11

    Domyślnie

    Zgadzam się projekty są świetne, a im wiecej wersji tym wybór gorszy ������ Ostatecznie zostaje tenKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	241
Rozmiar:	13,1 KB
ID:	340966
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	212
Rozmiar:	10,4 KB
ID:	340967

    Pozdrawiam

Strona 562 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony