dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 54 z 54
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał c32bud Zobacz post
    Heh, ale stary kotlet

    Żeby nie było OT z używanych aut poleciłbym Hondy. Trzymają cene ale raczej są bezobsługowe czego o niemcach bym nie powiedział.
    Zgadzam się Honda to dobry target. Jedyną bolączką jest zbyt cienka i podatna na korozję blacha. Unikać samochodów sprowadzonych z Niemiec z nad Morza Bałtyckiego. W swojej historii obcowania z czterema kółkami ograniczyłem się do aut wyprodukowanych za zachodnią granicą. Od siedmiu lat jeżdżę bemką z trzylitrowym dieslem. Leję i grzeję. Oczywiście olej wymieniam co 12k km, dbam o auto jak mogę, wymiana oleju w skrzyni biegów, serwis EGR itd. Przyzwyczaiłem się do bemki tak bardzo, że sprowadziłem ją z wysp i zarejestrowałem w kraju. To nic, że kierownica po chu..wej stronie
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  2. #42
    Banned
    lskw

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    80-009
    Posty
    19

    Domyślnie

    Też cenie sobie japońskie samochody. Co jak co, ale niezawodności nie można im odmówić.
    Dotyczy to zarówno wspomnianych przez kolegę wyżej Honda, NIssanów, Toyot i Mitsubishi.
    Mi podoba się ten Verso dla rodziny z jednym bądź dwóją dzieci jest to super opcja.
    Z rodzinnych fajne są jeszcze VW Touran: chociaż ta Toyota Verso, za te pieniądze wydaje się być ciekawszym wyborem.
    Ostatnio edytowane przez lskw ; 27-01-2017 o 10:33 Powód: aktualizacja

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar igor89
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    ~Brzesko
    Dzielnica
    wieś
    Posty
    149

    Domyślnie

    To jaki economy osobowy dla 1 osoby, singla do "podróży" w obrębie województwa?

  4. #44
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Leszek Kartmen

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Lubliniec
    Kod pocztowy
    20-707
    Posty
    3

    Domyślnie

    Polecam tobie kupić fiat multipla. Będziesz bardzo zadowolony z tego samochodu. Pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    Ekonomiczny dla jednej osoby? Fiat Panda. I do tego tani w eksploatacji.

  6. #46

    Domyślnie

    Multipla jest dla niepełnosprawnych nie polecam wielki koń i ciężko z parkowaniem polecam alfa romeo. Samochód nie zjeżdzony sprowadź ze szwajcari i za 10 tyś masz auto zarejestrowane/opłacone i jeżdzi

  7. #47

    Domyślnie

    Przymierzam się do zakupu mojego pierwszego auta, ponieważ niedawno uzyskałam swoje prawo jazdy. A to wszystko dzięki pomocy mojego instruktora oraz strony dzięki której mogłam przygotować się do testów na prawo jazdy. Chciałabym kupić nieduże auto typowo do jazdy miejskiej - czy możecie mi coś doradzić?
    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 15-05-2018 o 11:26 Powód: Link reklamowy.

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał emka800 Zobacz post
    .. - czy możecie mi coś doradzić?
    Pozdrawiam!
    Nie zaczynaj swojego pobytu na FM od spamu.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  9. #49
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Robaczywy

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    748
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał lskw Zobacz post
    Też cenie sobie japońskie samochody. Co jak co, ale niezawodności nie można im odmówić.
    Dotyczy to zarówno wspomnianych przez kolegę wyżej Honda, NIssanów, Toyot i Mitsubishi.
    Mi podoba się ten Verso dla rodziny z jednym bądź dwóją dzieci jest to super opcja.
    Z rodzinnych fajne są jeszcze VW Touran: chociaż ta Toyota Verso, za te pieniądze wydaje się być ciekawszym wyborem.
    Tu bym polemizował. Parę lat temu kupiłem Lancera, miał wtedy 6 lat i 130tys na liczniku. Kupiłem go od kolegi, który to kolega był pierwszym właścielem, polski salon. Przy około 140tys zaczął brać olej jak szalony - no trudno, po wymianie uszczelniaczy ok. Natomiast kolejną niespodzianką było wypalenie się zaworu na głowicy, również koło 140tys. i żeby było ciekawie, nie było w tym aucie nigdy gazu. Natomiast po remoncie silnika przejechał narazie kolejne 100tys bezawaryjnie - to fakt.

    Za to chetnie potwierdzę, że we francuzach pada elektronika, w Capturze padł mi czujnik zapięcia tylnego pasa. Jakoś tak 2-3 mies po wyjechaniu z slaonu.
    Ostatnio edytowane przez Robaczywy ; 15-05-2018 o 12:43
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-projektu-INES - dziennik budowy

    164m2 powierzchni użytkowej, 239m2 powierzchni całkowitej, OZC by Asolt 7,7 kW, 10cm piany na fundamencie, 20cm styropianu na elewacji, 15cm piany na podłodze, 17 cm piany ZK na dachu, 11cm wylewki, pompa ciepła Apic 10CGW, AirPack Home 600V, brak gazu, 100% podłogówka

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.868

    Domyślnie

    Cytat Napisał emka800 Zobacz post
    Chciałabym kupić nieduże auto typowo do jazdy miejskiej - czy możecie mi coś doradzić?
    Pozdrawiam!
    Nowe, używane, w cenie ok. ??

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    BMW bezwglednie, nowe audi tez coraz fajniejsze
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Dzisiaj stałem na światłach, uchyliłem prawe okno i usłyszałem szczyt ekonomiki: T.Prius w wersji zagazowanej
    Takie rzeczy to tylko w Polsce.

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Robaczywy

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    748
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    BMW bezwglednie, nowe audi tez coraz fajniejsze
    Tylko nadal nie ma kierunkowskazów nawet w opcji ;(
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-projektu-INES - dziennik budowy

    164m2 powierzchni użytkowej, 239m2 powierzchni całkowitej, OZC by Asolt 7,7 kW, 10cm piany na fundamencie, 20cm styropianu na elewacji, 15cm piany na podłodze, 17 cm piany ZK na dachu, 11cm wylewki, pompa ciepła Apic 10CGW, AirPack Home 600V, brak gazu, 100% podłogówka

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robaczywy Zobacz post
    Tylko nadal nie ma kierunkowskazów nawet w opcji ;(
    bo w serii M i np 335i a w "kolkach" R to jest rzecz zbedna.... malo co Cie zepchnie z lewego i malo co gdy zaczynasz wyprzedzac jest w stanie ogarnac to w krotszym czasie, wiec kierunki jako dekoracje sie w tym montuje
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 17-05-2018 o 16:30
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony