dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie pochwała prostoty

    01/04" Półwsie w mieście"
    latem wybrałam się z dzieckiem na spacer wałami Rudawy.I właśnie ten domek przykuł moją uwagę.długo kręciłam sie tam, próbując zaglądać tędy i owędy(za co przepraszam właścicieli)
    Domek jest prosty, ale doskonała bryła, bardzo przemyślany detal.Gdyby był w katalogu nazwałabym go "perfekcyjny"
    Ze zdziwieniem dowiaduję się z artykułu,że jest nowy- myślalam,że to wyremontowany stary domek, z tych co "stoją tu od zawsze"

    wyrazy uznania dla architektów i Muratora, który jeszcze czasem propaguje taką architekturę

    nie bójmy sie budować prostych domów

    Pozdrawiam.Aga

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Aga: wcale się nie bałem wybudować prosty dom...klasyczna stodoła, jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami to klinij sobie: http://www.dommaksia.prv.pl
    pozdrawiam

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Cześć! My też się zdecydowaliśmy na prosty domek będzie niezła stodoła , nam się podoba.
    Pozdrawiam Aga.

  4. #4

    Domyślnie

    cieszę się, że jest nas więcej

    maksiu - bardzo fajny dom-taki w sam raz- na pewno będzie ozdobą malowniczej okolicy, gdzie się budujesz
    i kapitalna strona-gratulacje

    pozdrawiam.Aga

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Aga_krakow: 25 km od Szczecina..

  6. #6

    Domyślnie

    tez podobaja mi sie stodoly i taka mam,
    na kazdym spacerze lub biegow na nartach z Kasia, obserwujac nasz dom z okolicznych wzniesien jestesmy pod wrazeniem, a to dowod na to, ze mamy idealnie skrojona stodole na nasze potrzeby

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony