dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Ile za docieplenie i czy tak będzie dobrze?

    Witam,
    Chciałbym sie skonsultować z wykonawcami od dociepleń. Kroi mi sie robota i chciałem zapytac ile mogę za nią "krzyknąć" ze względu na nietypowość ścian i okien które sa troche hardcorowo obrobione. Zresztą zerknijcie na foty:

    Wgłebienie sciany w stosunku do tych betonowych słupów to jakies 3-4 cm. Zlicować to najpierw z tymi szarymi słupami cieńszym styropianem? a na to dopiero docelowy styro?


    A co z tymi wgłębieniami przy oknach? do tego styropianu miedzy oknem a glifem przykleić styropian na klej?

    sciany sa dosc wysokie około 11 metrów, wysokie i wąskie okna. Liczyć je jako scianę? Obróbka glifów dodatkowo?
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Nie jestem specjalista w tej dziedzinie ale jesli kladlbym styro na takiej elewacjo to jesli roznica miedzy murem a slubami z betonu byla by wieksza niz 3 cm to dalbym styro 1cm lub 2cm a na to konkretny styropian.


    Okna obrabialbym w ten sposob, ze wycinalbym ksztaltki ze styro tak by prawie licowaly z oknem (jakies 1 cm przerwy ) a po zakolkowaniu nasikalbym tam pianki.

    A liczyc jak to licza tynkaze. Otworow sie nie odliczaa - bo okno trzeba obrobic narozniki, zacierka wewnatrz... troszke roboty jest - ja swoja elewacje robielm sam...

    Pozdraiwam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony