dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    Cekol c35 może być warstwą końcowa na elwacji.
    pomaluj to dobra farbą silikatową lub silikonową ( Sto, Caparol, Relius )
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta_zaz
    Cytat Napisał Rezi
    Cekol c35 może być warstwą końcowa na elwacji.
    pomaluj to dobra farbą silikatową lub silikonową ( Sto, Caparol, Relius )
    Tak, wiem ze cekol c35 moze byc koncowa warstwa, zastanawiam sie tylko nad tym dlaczego ten cekol moze byc a klej niby nie?
    Chodzi mi o czysto techniczne uzasadnienie, bo mnie sie wydaje ze klej jest trwardszy niz gladz i tyle..

    Dzieki za odp. i pozdrawiam
    Pani Marto -niejaki Pan Rezi wywołuje w Pani zaufanie bo napisał 4000 postów,rozumiem.Posłużyłbym się jednak wykładnią firm z jakich materiałów ułożyła sobie Pani elewację w swym przecudnym domku.Jeśli zależy Pani na komforcie użytkowania tego domu -a myślę że tak to proszę nie słuchać a właściwie "poczytywać nikogo z Nas" a zwrócić się do firm które reprezentują Pani elewację-nie wieży Pani w to co przedstawiłem ze strony wiodącego producenta marki Weber więc dalsze przekonywanie Pani nie ma sensu i ...hmm szkoda czasu wszak jesień za płotem niebawem.
    Moim skromnym zdaniem wielki to nasz sukces iż takie Pani przemyślenia jak:Tak, wiem ze cekol c35 moze byc koncowa warstwa, zastanawiam sie tylko nad tym dlaczego ten cekol moze byc a klej niby nie?
    są i tak nie wątpliwie sukcesem wypocin tego posta..bo miał być sam klej niedawno jeszcze
    Więc droga Pani-skoro nie rozumie Pani czemu nie można czegoś zakończyć w połowie jego tworzenia to...z kąd się biorą dzieci hi hi...

    Pozdrawiam i bez urazy!

  3. #43

    Domyślnie

    Pani Marto!Pani posty dowodzą iż -"domów swych nie powinniśmy budować samemu-lepiej popraktykować u kogoś najpierw"
    Wciąż nie rozumiem Pani rozterek,sam tytuł Pani posta jest banalny-nie maluje się kleju-jako wykończenie- bo to nie tynk-a tą formę ocieplenia która Pani wybrała zakańcza właśnie taki produkt jak tynk.
    Domaga się Pani wypowiedzi na banalne pytanie.
    Odpowiedzi na nie nie ma.Tak jak napisałem on top-pomalujmy styropian-co za różnica w której części technologii którą wybraliśmy ja przerwiemy???

    A jak ma być tanie to ..widziałem dziś we Wrocku fajne mieszkania w bloku-może by się nadały dla Pani jak kasy brak???A.. i elewacja już zrobiona-TYNK...!

    Pozdrawiam!

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...nie będę polemizował ale podam taki przykład:

    Osiem lat temu (nie mniej a może nawet więcej) położyłem styropian zaciągnięty klejem na siatce... wszystko według technologi... siatka WTAPIANA a nie przypinana (istotny element)... zaszpachlowane klejem Atlasa na dwa razy... na to Cerplast Atlasa... miało to tylko przeżyć pół roku do położenia tynku... Inwestorowi (mojemu znajomemu) zeszło już min. 8 lat! Jeszcze nie położył tynku. Elewacja nie wytrzymała próby czasu... na ścianie wschodniej i południowej (zachodnia częściowo osłonięta) porobiły się spękania.... gęsta siatka spękań! całość jest do ponownego szpachlowania i zastanawiam się czy czasem nie będzie trzeba dawać siatki... ale przez pierwsze dwa lata było wszystko ok. Cemplast niby nadal jest biały, woda niby po elewacji splywa - nie nasiąka ale to wszystko tylko niby... czy porządna farba elewacyjna by pomogła? Czy nie dopuściłaby do destrukcji powierzchni? Na to pytanie nie znam odpowiedzi. Wiem tylko że tynk cienkowarstwowy czy to mineralny czy akrylowy czy też silikonowy chroni warstwę kleju i siatkę przed czynnikami zewnętrznymi. Czy farba chroni na równi z tynkiem?
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Koleżanki i Koledzy Forumowicze! Rezi "siedzi" w tym interesie i najwyższe technologie ma "obcykane". czasem mamy odmienne zdania bo nie zawsze trzeba strzelać do wróbelka z haubicy - wystarczy wiatrówka ale jeśli chodzi o najwyższą półkę to chylę czoła.....


    ...tylko nie wiem co Mu zrobiły Miśki z Atlasu strasznie ich nie lubi
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon
    Koleżanki i Koledzy Forumowicze! Rezi "siedzi" w tym interesie i najwyższe technologie ma "obcykane". czasem mamy odmienne zdania bo nie zawsze trzeba strzelać do wróbelka z haubicy - wystarczy wiatrówka ale jeśli chodzi o najwyższą półkę to chylę czoła.....


    ...tylko nie wiem co Mu zrobiły Miśki z Atlasu strasznie ich nie lubi
    I to wielki błąd w myśleniu,koleś Rezi napisał 4000 postów-lepszych i gorszych -nie czytałem wszystkich ale nie jest wykształconym INSPEKTOREM BUDOWLANYM,MAGISTREM BUDOWNICTWA czy kimś wykształconym na którego zdaniu w zakresie budownictwa można by się oprzeć.
    BTW przypomina mi żuli z ławki w mym mieście co jak się coś dzieje to każdy ma jakaś radę -bo cyt:JA TO JUŻ ROBIŁEM.Gdyby i im dać internet to byliby bardziej fachowi niż ON.
    Wolałbym porady typu-napisz do producenta on rozwiąże problem..
    Pierdoły-bez urazy-jakie pisze nie maja nic wspólnego z praktyką-teorie mam w necie...
    Pozdrawiam!

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Szanowny Kolego... Pokazałeś że kulturę posiadasz... czas uderzyć na salony...

    ...z mojej strony to już koniec "polemiki"....

    Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru a raczej nocy...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Koleżanko odpuść... psy szczekają a karawana idzie dalej....
    Bez Troli świat byłby szary i smutny....
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  9. #49

    Domyślnie

    Pani wybaczy iż o tak poznej porze zdenerwowałem,cytat powyżej wyjaśnia to o czym próbowałem przekonać powyżej.
    Nikogo nie zamierzałem obrazić-jeśli się jednak tak stało to przepraszam-chciałem podkreślić me zaangażowanie w pytanie-na koniec brakło mi juz nerwów i słów..)
    Gratuluje wyboru tynku-nawet jeśli moje wypowiedzi tego wyboru nie zgotowały.
    Dobranoc

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    wybaczcie ale zalazł mi za skórę

    "Szanowny" panie markowski cały czas wydawało mi się iż pana podejście do forumowiczów opiera się na swoistej przekorze i leczeniu własnych kompleksów, a pan po prostu jest zwykłym chamem i dupkiem pieprzącym od rzeczy, który własne zdanie musi podkreślić szyderczym tonem wobec innych forumowiczów i co najgorsze zabiera się pan za ocenę rzeczy o których nie ma pan zielonego pojęcia nie zadając sobie najmniejszego wysiłku aby cokolwiek sprawdzić.

    " Najlepsza miarą tych co mają jest szacunek dla tych co nie mają" więc wytykanie braku pieniędzy ludziom szukającym oszczędności - proponując zamieszkanie w bloku jest zachowaniem prostaka.

    jeżeli chciałby pan zobaczyć efekt mojej pracy zapraszam do galerii może zrozumie pan o czym mówię LINK
    więc albo zakopie pan toporek wojenny albo czeka nas kolejna ostra wymiana zdania
    a co do mojego wykształcenia to jednak pan jest w błędzie jak zwykle zresztą
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony