dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Płyty GK czy trzeba gipsować czy wystarczy zagrotować?

    Chodzi mi o to czy można zagruntowaną płytę gk pomalować czy trzeba najpierw gipsować?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    FlashBack

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    2.167

    Domyślnie Re: Płyty GK czy trzeba gipsować czy wystarczy zagrotować?

    Cytat Napisał Lataren
    Chodzi mi o to czy można zagruntowaną płytę gk pomalować czy trzeba najpierw gipsować?
    gipsowac?

  3. #3

    Domyślnie Re: Płyty GK czy trzeba gipsować czy wystarczy zagrotować?

    Cytat Napisał Lataren
    Chodzi mi o to czy można zagruntowaną płytę gk pomalować czy trzeba najpierw gipsować?
    Mi fachowcy od gładzi doradzili pociągnąć lekka gładź na całej płycie (sufity). Podobno wiele ludzi tego nie robi tylko szpachluje łączenia. Mi fachowiec powiedział że za szpachlowanie łączen wezmie tyle samo co za gładź na całym suficie (10 zł z malowaniem dwukrotnym i wczesniejszym gruntowaniem) wiec sie nie oglądałem i jestem zadowolony jak narazie. Robota była robiona jakies 6miesiecy temu.

  4. #4

    Domyślnie

    Cześć,
    a u nas chłopaki na całej powierzchni położyli lekki tynk gipsowy Goldband (po wcześniejszym szapachlowaniu połączeń i gruntowaniu płyt. Wyszło naprawdę super.
    Z tego co mówili, to z szpachlowaniem tylko łączeń może być problem.
    Pozdrawiam - Daniel

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Nawet firmy (producenci) od systemów suchej zabudowy mają gradację jakości wykończenia... i przy najwyższych wymaganiach jakościowych zalecają szpachlowanie całości płyt...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  6. #6

    Domyślnie

    Powróćmy do tematu myślę aby zagipsować finiszem nakładanym na mokro chodzi mi glownie o to aby nie było kurzu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony