dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 115
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2294
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie Komentarze do - mały domek z brzozą w tle...

    Witam wszystkich...
    Dzisiaj założyłam dziennik budowy i dokonałam pierwszego wpisu. Mam nadzieję, że znajdą się chętni, którzy podzielą się ze mną swoimi doświadczeniami i radościami z posiadania ziemi i budowania domu. Pozdrawiam i do zobaczenia. Iza

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Asaf
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    398
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    174

    Domyślnie

    witam serdecznie. Dziennik dobra rzecz. Też dopiero zaczynamy więc może nas przegonicie ? dużo piszcie i dużo zdjęć dodajcie. Drzewa na działce śliczne.
    Wytrwałości i cierpliwości życzę.
    Kaznodziei Salomona 12;1
    Komentarz
    Dziennik

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar meg60
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    4.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    839

    Domyślnie

    Witam łodziankę !!!!! W jakiej części łódzkiego takie piękne drzewa rosną ???? Uwielbiam brzózki Będę kibicować ! Pozdrawiam.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Pozdrawiam serdecznie kibiców. Moja działencja niedaleko Szadku. W środku małej wioseczki taki kawałeczek ziemi ze starodrzewem się trafił. Sam "mniód".

  5. #5

    Domyślnie

    Witajcie! Bardzo się ucieszyłam, jak na wasz dziennik trafiłam! Miło mi że ktoś będzie nam szlaki przecierał!
    Właśnie dzisiaj dostaliśmy informację od notariusza, że ANR nie skorzysta z prawa pierwokupu! I bardzo nas to cieszy.
    Nasz działka ma 4200 m Jak wam udało się mniejszy kawałek ziemi rolnej kupić - nie mam pojęcia! No jak?
    Nas niestety urzędnicy z gminy nie lubią Myślę sobie kobieta w okienku mnie nie lubi - może z mężem będzie inaczej rozmawiać Posłałam męża po wnioski do WZ (u nas również nie ma MPZP) Ale baba dalej okoniem stoi! No szlag mnie trafi! Najpierw suszyłam mężowi głowę, że chcę mieć tą działkę, a teraz wszystko nam pod górkę coś idzie - chyba się nie wybudujemy
    No ale teraz już za późno na wycofywanie się z umowy - powiedziałam A, to B też muszę! W tygodniu podpisujemy umowę kupna, a co dalej, zobaczymy!
    Wam życzymy powodzenia! Pozdrawiam

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Chyba mieliśmy dużo szczęścia po prostu . Nasz kawałek ziemi byl akurat jakby wyrostkiem od całego 3 hektarowego pola. Na dodatek znajduje się pomiędzy dwoma domami na wsi. W związku z tym zgoda na zabudowę była jakby od razu pewna, no bo i z lewej i z prawej już coś jest więc tutaj tylko wstawić domeczek (nasz). Wniosek dostaliśmy bez żadnych utrudnień, ale...
    Niedawno dowiedziałam się, że kawałek dalej tak właściwie już za wsią jeden facet kupił sobie ziemię ale nie zgodzili się na zabudowę. Nie było obok domów i dlatego chyba... Z drugiej strony drogi podobna sytuacja, więc nie ma co CHYBA JEDNAK MIELIŚMY DUŻO SZCZĘŚCIA . Oby nas nie opuściło Ale myślę, że i Wam się uda. Do zobaczenia i powodzenia.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar meg60
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    4.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    839

    Domyślnie

    Wpadłam z rewizytą !!!! Nie wiem czy pisałam, że domek słodziutki ????? Mniam...

  8. #8

    Domyślnie

    Witajcie! Czekam z niecierpliwością na dalsze wpisy w dzienniku! Kierownik pozwolił - no to teraz się zacznie!
    Powodzenia życzymy

  9. #9

    Domyślnie

    Miło odwiedzić współbudujących
    No to troszku Was wywiało. Widzimy że Łódź a tu aż pod Szadek. Czy to przypadek?
    Będziemy nawiedzać dziennik, komentarze i kibicować postępom na budowie
    I fotki, fotk,i fotki
    Wszystko co robimy jest dobre....



    http://foto.onet.pl/644z3,8k8rkdkchzz8,u.html

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Zapraszam serdecznie. Fantastycznie miło się robi, jak można podzielić się swoimi radościami i rozterkami z innymi. Taka rodzina budujących

  11. #11

    Domyślnie

    Witaj! Świetne te wasze zmagania z korzonkami Jak bym była kurą, też bym szalała na takich hałdach świeżo rozgrzebanej ziemi! A mówi się ślepa kura
    Wyjściowy projekt znam, a zmiany? Kiedy otrzymacie projekt po adaptacji?

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Projekt po adaptacji już gotowy. Domek sympatyczny. Poprzesuwałam okna, przestawiłam sprzęty łazienkowe i ścianki wg własnych potrzeb. Niestety jednak nie ma szczęścia pełnego i zaplanowane szambo stoi wg mnie w złym miejscu. Moja wina, moja wina bo nie bardzo wiedziałam gdzie powinno stać. Spuściłam się na doświadczenie Pańci. To mi pańcia walnęła szambo na wprost domu z dala od wjazdu. I jak ja będę własne gówienka wyciągała? Będą mi na działkę po g wjeżdżać?!
    Drobne błędy typu - "och nie zauważyłam zmiany rozmiaru okna" poprawione na bieżąco za pomocą korektora .
    Dobra pomyślę co z tym zrobić. Zmiana położenia szamba - nowy projekt - 300 zeta i gotowe

  13. #13

    Domyślnie

    Zaglądamy gdzie się da żeby podpatrzeć co się da
    I też będziemy wdzięczni za odwiedzanie naszego, jeszcze skromnego profilu. Chwilowo oczekiwanie na adaptacje projektu a potem na PnB. I wtedy zacznie się dziać....
    Wszystko co robimy jest dobre....



    http://foto.onet.pl/644z3,8k8rkdkchzz8,u.html

  14. #14

    Domyślnie

    A na naszej działce sam własnoręcznie wycinałem krzory i wykopywałem korzenie chyba z tydzień. A przyjechał pan Zenek i w 15 minut wyrwał co było do wyrwania, potem zaorał, zbronował i zrekultywował w godzinkę
    Tylko kurek nie było skąd wziąć Bo u nas dookoła konie tylko
    Wszystko co robimy jest dobre....



    http://foto.onet.pl/644z3,8k8rkdkchzz8,u.html

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    lucjanmarek
    chętnie bym zajrzała na Wasz dziennik ale nie umiem znaleźć może jakaś podpowiedź ?
    A tych kur to nie ma co zazdrościć jak się ma takie cuda jak konie obok siebie. Marzy mi się mieć własnego ale to marzenie pozostawię raczej nie zrealizowane bo jakoś jazdy mi nie wychodzą wielkie te konie jakieś i z góry tak wysoko ...

  16. #16

    Domyślnie

    Dziennika nie zaczęliśmy pisać bo na tym etapie tak naprawdę nie ma o czym
    Papiery, pozwolenia, bieganie ustalenia z Architektem (Panią) prąd i tak dalej. Sami wiecie jak to jest a jeżeli nie to wszystko przed nami
    Wszystko co robimy jest dobre....



    http://foto.onet.pl/644z3,8k8rkdkchzz8,u.html

  17. #17

    Domyślnie

    Witaj
    Bardzo sympatyczny domek budujecie Kurek nie zazdroszczę, my też mamy po sąsiedzku i kury i kaczki i inne ptactwo, chociaż za płotem są, mnie denerwują bo, w niedalekiej odległości od okien sypialni, śmierdzą
    Życzę powodzenia w realizacji marzeń!

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    Te kurki u nas to na szczęście tylko do czasu postawienia ogrodzenia będą sie tak panoszyły bo potem to jak wpadną z odwiedzinami to może z nich dobry rosołek być

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    Cytat Napisał sipatka

    a to jest właśnie nasza ukochana brzoza, która króluje pięknością nad wszystkimi drzewami dookoła

    piękna
    nie dziwię się, że się zakochaliście

    pozdrawiam
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar meg60
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    4.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    839

    Domyślnie

    przepraszam, czy zmiana avatarku, to tak a propos gonitwy budowlanej ???

Strona 1 z 115

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony