dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    Pomarańczowy - piękny

  2. #22

    Domyślnie

    ja mam białą terakotę - w tym mozaikę - idzie wytrzymać...

    w połączenie z pasami kobaltowej mozaiki i ciepłym kolorem drewnianych mebli i (przyszłej) obudowy wanny wygląda całkiem znośnie....
    Ciepła nadaje wnętrzu ogrzewanie podłogowe )
    Pozdrowienia

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Ja mam jasną pastelową zieloną, ze sporą ilością kwiatów doniczkowych (oaza relaksu) i białymi dodatkami. Chcę ją jeszcze ożywić wiklinowymi dodatkami, ale ciągle się zastanawiam czy to będzie do siebie pasować.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Gosciu

    Irma dziennik budowy na koncu swiata naszego, ostatnia strona.

  5. #25

    Domyślnie

    Jak wyżej: zieleń plus drewno!

  6. #26

    Domyślnie

    Ja zdecydowałam się do głównej łazienki na pastelowy błękit z dodatkiem bardzo jasnego żółtego (średniej wielkości kafle kładzione w poziomie + mozaika na obudowę wanny i brodzika + małe fragmenty na ściankach). /kafle Tubądzina - Laponia/ - bardzo ładne ale niestety jakościowo takie sobie (glazurnik narzekał jak diabli). Skosy i sufity na razie białe (może docelowo będą bladożółte - jeszcze się zastanowię).
    Natomiast do toalety (3m2) wybrałam białe z motywem tulipana (zieleń + czerwień), podłoga do kompletu była również biała, ale dobrałam bardzo ładną, jasną zieleń i jest naprawdę OK. Resztka ścian bez kafli + sufit białe.

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    W dużej łazience zdecydowałam się na płytki bezowo-kremowe imitujące marmur. Do tego bardzo szerokie dekory 17 cm. Łazienka będzie pomalowana w ciepłym beżu. Płytki położone będą tam gdzie to tylko jest niezbędne. Na ścianach będą poprzyklejane dekory wypukłe w kształcie muszli, rozgwiazd itp. Wykonane z gipsu i odlewane , a następnie malowane o ton - dwa ciemniej niż ściana. Dodatkiem będą też drewniane półki i szafka pod umywalkę .
    A małą łazienkę chciałam zrobić bardziej wesołą i będą płytki z Opoczna pomarańczowo - żółte łączone z lekkim kremem.
    Jak to wyjdzie tego nie wie nikt. Efekt będzie dopiero widoczny w maju.

    Pozdrawiam Paty.

  8. #28
    dekory
    Guest
    dekory

    Domyślnie

    Paty powiedz gdzie można zamówić takie dekory i jak to wygląda, masz jakieś strony internetowe gdzie można to podejrzeć.

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Ja te dekorki typu muszla, rozgwiazda robię sama z gipsu białego. A formę mam z zabawkowej serii służacą do zabawy z gipsem Do kupienia w sklepach z zabawkami. Potem to maluję i przyklejam na klej do płytek. Może można też takie rzeczy kupić w różnych galeriach ,w sklepach z dodatkami do mieszkań.

    Paty.

  10. #30
    Guest

    Domyślnie

    No i w koncu doczekalam sie koloru w lazience...hmmm...nie powiem ale wyszedl ciekawy bardzo cieply pomarancz

  11. #31

    Domyślnie

    Ciepłe kolory beżu,różu, no może jeszcze zieleń , w tych kolorach najbardziej podobają mi się łazienki.

  12. #32

    Domyślnie

    Kolory mojej łazienki to biel +rozmyty błękit, niebieskie paski, a wszystkie dodatki z podróży po świecie głównie wakacji-morze plaża pasują idelanie.
    polecam

  13. #33

    Domyślnie

    Nareszcie jestem zarejestrowanym uzytkownikiem
    To wlasnie ja zalozylam ten watek.

  14. #34

    Domyślnie

    Przerabiałam juz łazienki błękitne, zielone, beżowe i różowe. Wynika, że wszystko już było. Dlatego w małej łazience bez okna chcę zrobić ciepły żółć. Do tego biała ceramika z dodatkiem drewna.

  15. #35
    Dziś z ukrycia
    Guest
    Dziś z ukrycia

    Domyślnie

    Aniu,
    świetny pomysł, będziesz miała cieplutką i przyjemniutką łazienkę. Sama też jestem zwolenniczką drewnianych dodatków w łazience, dlatego też uczulam na odpowiednie drewno i konserwację. Podejrzewam, że będzie to łazienka dla gości, więc warto zaszaleć z jakimś elementem, żeby zostawiała niezapomniane i indywidualne wrażenie.
    Pa

  16. #36

    Domyślnie

    A może pomysł na tęczową łazienkę skoro nie ma zdecydowanego faworyta? Na bazowej białej ścianie delikatne smugi pionowe kolorów wg tęczy, zaś elementy przy mokrch miejscach biała glazura z kolorowymi fugami. Optymistycznie , nieprawdaż?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony