dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Mamo, kup mi psa!


  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    daj numer domu to mu cos z objadu mpodzuce bo zaraz zezre te kafelki co na podlodze sa
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Ja stawiam, że to robota dorosłego nie dziecka. I to długotrwała. A właściwie nie robota, tylko jej brak.

    Głodzić właściciela!

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    boszszszz.... w momentach oglądania takich zdjęć jedyne co mi się ciśnie , to "oko za oko"
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    boszszszz.... w momentach oglądania takich zdjęć jedyne co mi się ciśnie , to "oko za oko"
    Obawiam się ,że zabrakłoby ludzi na świecie.... za te świnki.... za te krówki.... za te kurki...
    Swoją drogą jak już ktoś bierze zwierze to powinien o nie dbać.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Cytat Napisał daggulka
    boszszszz.... w momentach oglądania takich zdjęć jedyne co mi się ciśnie , to "oko za oko"
    Obawiam się ,że zabrakłoby ludzi na świecie.... za te świnki.... za te krówki.... za te kurki...
    Swoją drogą jak już ktoś bierze zwierze to powinien o nie dbać.
    Tedii świnki i krówki, przed ubojem tak nie wyglądają, kury też. Choć humanitaryzm przy tych pracach to druga sprawa. Tu chodzi o brak pożywienia w tym konkretnym przypadku.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    A mówi się ,że człowiek jest odpowiedzialny za to co oswoił
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Swoją drogą jak już ktoś bierze zwierze to powinien o nie dbać.
    dokładnie
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał Tedii
    Swoją drogą jak już ktoś bierze zwierze to powinien o nie dbać.
    dokładnie
    Powiedzcie to tym , którzy kupują psiaka co roku podczas wczasów w górach. Aż im sie nie znudzi...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    Powiedzcie to tym , którzy kupują psiaka co roku podczas wczasów w górach. Aż im sie nie znudzi...
    I tym, którzy wczasowiczom sprzedają.

  11. #11

    Domyślnie

    Straszne to jest - zrobiłabym temu komuś dokladnie to samo!
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  12. #12

    Domyślnie

    no patrzcie ale aktualny temat.....
    przedwczoraj mój TŻ wychodził rano do pracy ( godz.6) a ja wyszłam żeby zobaczyć jakie to nasze nowe otoczenie urokliwe... i patrzymy a na ganku stoi pies.... , patzrymy suczka w ciąży...kundel totalny, mąż musiał jechać, ja zostałam....tu musze na marginesie napisać parę zdań: nigdy nie miałam psa, kota czy innego zwierza, nie dlatego,że nie kocham zwierząt tylko właśnie dlatego że je kocham...zwierze to czas, odpowiedzialność..uwaga: wszystkich domowników a nie syna czy córki( bo to ich), tak mi zawsze tato mówił. uwrażliwił mnie na przyrodę, zwierzynę, krajobrazy....i nigdy nie czułam się pokrzywdzona że nie mam w domu "futrzaka", przy moich zajęciach nie miałam czasu, szkoda,że inni rodzice tak na to nie patrzą...
    dobra wracając do tematu, suczka na ostatnich nogach( tak stwierdziła moja bardziej doświadczona koleżanka) nie ruszła się z tego ganku do 12...dałam jej coś tam do jedzenia, zjadła natychmiast, i patrzy na mnie..no masakra, wyszukałąm w necie tel. do fundacji a pani mi na to że muszę dp gminy...suczka spędziła u nas noc, dostała spanie i jedzenie, patrzyła z nadzieją, zadecydowaliśmy zadzwonić do gminy.. przyjechała pani i ją zabrała, młode pójdą na sprzedaż, a ona ach...wolałam nie pytać...., wiecie co mi pani powiedziała,że po wakacjach mają tego 4razy więcej, bo piesek był fajny na wakacje, wnuki miały radochę a teraz "poszoł"
    szkoda gadać........powinniśmy się wszyscy wsydzić........za takie zwierzęta, za brud na pięknych polskich szlakach, za papierki na plaży, za tony wytwarzanych śmieci..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony