dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    phans

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Skąd
    mazowieckie ok. Żyrardowa
    Posty
    677

    Domyślnie

    Cytat Napisał emilus18
    dogadałam się z panem budowlanym że będzie tak, jak mi odpowiada
    Po pochwal się co to za wykonawca/firma, z Żyrardowa?
    Co do ekip/firm budowlanych to zapytaj się czy osoba z którą podpisujesz umowę/rozmawiasz będzie ci ten dom fizycznie budowała. Następnie niech ci firma/ekipa przedstawi listę osób która będzie na budowie z inf. o ich doświadczeniu albo lepiej trzeba trochę mieć wiedzy budowlanej i zadawać im trochę pytań na które zna się prawidłowe odpowiedzi. Następnie pogadaj z kierownikami budów/inspektorami czy znają tą firmę/ekipę i co o nich myślą i dlaczego
    Oczywiście warto zobaczyć poprzednie budowy tego wykonawcy o ile ekipa(skład osobowy) co będzie budować twoją chałupę w tym czasie się nie zmieniła

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Wykonawca nie nie jest z Żyrardowa - bo tu podobno porządnych nie ma...

    Referencje ma niezłe - część zdążyłam już sprawdzić. Nie wiem czy stety czy niestety ale firma ta ma swoich podwykonawców - w moim przypadku ma to być ekipa górali. Podobno od dawna współpracują. Jeżeli dostaniemy w końcu ten kredyt (na razie jest źle i nie chce mi się nawet o tym gadać...) to będą robić wszystko "pod klucz" - umowy oczywiście na poszczególne etapy.

    Jak dotąd wszystko wyliczał, jak nie był pewien to mówił że zadzwoni do producenta i dowie się np. o przewodności cieplnej danego materiału itp. Niestety nie sprawdziłam go jeszcze osobiście na budowie jeśli ktoś chce, dam namiary na priv. - firma jest dwuosobowa (jeden pan z warszawy, drugi z grodziska - jeśli dobrze pamietam)

    No i jak dzisiaj powiedziałam, że w związku z tym że mam problem z kredytem, nie wiem czy dam radę rozpocząć budowę w tym roku - powiedział że nie ma problemu, bo ta sytuacja nie zależy ode mnie choć on też ma nadzieję że się uda...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony