dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Dziennik Kahah

    Czas zacząć kolejny ważny etap w życiu moim i mojej rodzinki...
    Więc zaczynamy

  2. #2

    Domyślnie

    To może tradycyjnie zacznę od początku...
    Jestem matką dwójki szkodników - 4 letniej córci i 9 letniego synka oraz żoną swojego męża
    Mieszkamy jak pewnie większość młodych rodzin w domach z betonu, a dokładniej na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca, który niestety nie jest już pierwszej młodości...
    Cztery lata temu urodził się pomysł o budowie domu dla naszej wówczas powiększonej rodzinki o jedną nową obywatelkę
    I zaczęły się dłuuuuuugie poszukiania odpowiedniej działki, która miała spełniać nasze oczekiwania...
    Po dwóch latach wertowania ogłoszeń, umawiania się z pośrednikami, oglądania przeróżnych działek - w końcu trafiliśmy

  3. #3

    Domyślnie

    Działka budowlana o powierzchni 1262 m2 zalesiona sosenkami
    Wymiary działki to 25 metrów szerokości i 50 metrów długośći - czyli idealna pod dom, który wybraliśmy już chyba z 6 czy 7 lat temu, a który w ostatnim roku cieszy się coraz większą popularnością i tzw. "wzięciem"!
    Ale o tym chwilę później...
    W ubiegłym roku zrobiliśmy "małe" porządki na działce i w tej chwili jeszcze pewnie przez jakiś czas będzie wyglądała tak:

  4. #4

    Domyślnie

    Budowę domu planujemy rozpocząć wczesną wiosną!
    Jesteśmy właśnie na etapie doprowadzenia wody i prądu do działki.
    W przyszłym tygodniu również złożymy dokumenty i zaczniemy starać się o pozwolenie na budowę.
    Zanim zastanie nas jesień, chcemy również przygotować teren pod budowę i wyciąć trochę drzew...
    Projekt domu tak jak wyżej wspomiałam był dość szybką decyzją...
    Odkąd dobrych kilka lat temu pojawiły się jego wizualizacje w jednym z "wnętrzarskich" czasopism - wiedzieliśmy, że ten i żaden inny!
    Ale... life is life! Przez ostatnie lata pojawiło się wiele różnych ciekawych projektów.... Podobało nam się wiele, pomysły zmieniały się z minuty na minutę! Po czym jak bumerang powróciliśmy do punktu wyjścia!
    I tak dokładnie rok temu staliśmy się właścicielami projektu świetnych, młodych architektów "Domy z wizją" - domu Doskonały II

  5. #5

    Domyślnie

    Ja również (jak wielu tu sympatyków forum) miałam okazję oglądać "na żywo" budowę domu Doskonały i miałam mieszane uczucia, co do właściwego mojego wyboru...
    Nawet do niedawna zastanawiałam się poważnie czy nie zmienić projektu na inny?
    Ale ostatnie foty z budowy Doskonałych dodane na forum muratora utwierdziły mnie w wyborze
    W końcu i tak każdy zbuduje ten sam projekt "po swojemu" i w taki sposób, żeby być zadowolonym!
    A wiadomo, że takie detale jak aranżacja wnętrza i otoczenia domu - da nam dopiero końcowy efekt!
    Na dziś ot tyle...
    Pewnie troszkę za wcześnie ropoczęty dziennik budowy bez budowy!
    Ale od czegoś trzeba zacząć....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony