dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Spiżarnia to dla ciebie:

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Praktyczny schowek na zapasy żywności, nie musi być zaraz przy kuchni.

    4 25,00%
  • Integralna część kuchni, trzymam w niej prawie wszystkie kuchenne akcesoria i produkty spożywcze.

    12 75,00%
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 164
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Obowiązkowo TAK !!!szukałam projektu ,który miał spiżarnię i pralnię-znalazłam Kuchnia może być wtedy z mniejszą ilością mebli (koszty) i można bałaganić i hałasować(np.mikserem) w spiżarni za zamkniętymi drzwiami.Pralnia i suszarnia też sąważne ,ale to już inny wątek....

  2. #42

    Domyślnie

    Witam

    Ja miałem spiżarnie w projekcie, zrezygnowałem z niej i też mi dobrze.
    Przepraszam, że zepsułem taką ładną statystyke .

    Pozdrowienia B.

  3. #43

    Domyślnie

    W poprzednim mieszkaniu miałam dużą kuchnię (bez spiżarki). Teraz mieszkam w wynajętym domu z małą kuchnia i spiżarką. Po doświadczeniach zdecydowałam, że chcę mieć dużą kuchnię z szafkami. Bez spiżarni. Pewnie jestem w dużej mniejszości. ale ja tak wolę. A co do kosztów (bo więcej szafek) to bzdura. Przecież spiżarka to dodatkowe ściany, które trzeba postawić, otynkować, pomalować i jeszcze wstawić drzwi.

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna99
    W poprzednim mieszkaniu miałam dużą kuchnię (bez spiżarki). Teraz mieszkam w wynajętym domu z małą kuchnia i spiżarką. Po doświadczeniach zdecydowałam, że chcę mieć dużą kuchnię z szafkami. Bez spiżarni. Pewnie jestem w dużej mniejszości. ale ja tak wolę. A co do kosztów (bo więcej szafek) to bzdura. Przecież spiżarka to dodatkowe ściany, które trzeba postawić, otynkować, pomalować i jeszcze wstawić drzwi.
    Ja chyba będę również w mniejszości bo uważam jak Anna99 że lepsza jest duża kuchnia z dużą ilością szafek niż spiżarnia. Wszystko jest pod reką na miejscu w kuchni. Jeśli już to przydałoby się osobne miejsce na dodatkową zamrażarkę. Ale wcale nie musi to być spiżarnia.
    Pozdrawiam

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    Widzę, że wątek się ożywił. Ciesze się.
    Na dzień dzisiejszy w moim domu spiżarnia będzie. Również myślałam o większej kuchni z dużą ilością szafek ( zamiast spiżarni). Najwyżej za pare lat jak się nią znudzę będę rozwalać ściany
    Pozdrawiam

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    I ja jestem zdecydowanie ZA.
    Co więcej, podczas szukania projektu spiżarnia przy kuchni była jedynym, od samego początku przeze mnie wymaganym pomieszczeniem. To spiżarnia stała się głównym (choć nie jedynym) powodem wyboru akurat tego projektu

    A wszystkie zalety tego niewielkiego pomieszczenia zostały juz opisane powyżej więc nie będę powtarzać


    D33 Nieduży L

  7. #47

    Domyślnie

    dla mnie duża kuchnia nie zastąpi małej spiżarni,przykład niedawny -święta -duża impreza -wypieki-tort,ciasta ,galaretki itp, mięsa,pasztety ,szynki i galantyny .....i gdzie to wszystko przechować?w szafkach? w lodówce ciasto przejdzie zapachami wędlin! Dosyć męczę się bez spiżarki i teraz bedę ją miała !!!!
    dom? Marzenia Henia.....

  8. #48

    Domyślnie

    W naszym projekcie pierowtnie spiżarni nie było, ale kazałam dorobić Co prawda do jej użytkowania upłynie pewnie sporo czasu, bo budowa na początku początków, ale jestem przekonana, że się przyda. Zwłaszcza gdy nie ma się domu z piwnicą.
    Sylwia & Maciej

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    podnoszę wątek, za tydzień zaczynamy budowę, więc to ostatni dzwonek na ewentualne zmiany.

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    uuuu a ja właśnie zlikwidowałam spiżarkę w kuchni, była w projekcie a ja aby mieć większą kuchnię wyeliminowałam spiżakę Pocieszam się tym ,że cały budynek będzie podpiwniczony więc wszystko upcham w piwnicy.Nie wiem czy to dobry pomysł
    Mam obecnie spiżarkę w kuchni w bloku i jest tam jeden wielki syf...narzędzia,słoiki,kartofle,cebula,papier toaletowy ,stare graty, nawet rolki i nikomu się tam nie chce sprzątać, a ja jak ją otwieram to mi wszystko na łeb leci...

  11. #51

    Domyślnie

    może i dobrze ją mieć, ale nie jest niezbędna,
    w projekcie miałem, zlikwidowałem, i nie brak mi jej ....

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    oto moja spiżarnia w kuchni w bloku, może ktoś ją posprząta ?

  13. #53
    Guest

    Domyślnie

    hm.... spiżarni to raczej nie przypomina.

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    no to może komórka na miarę bloku

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Spiżarnia była jednym z elementów obowiązkowych w nowym domu
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  16. #56

    Domyślnie

    Ja też jestem za spiżarnią i bardzo się cieszę, że mamy ją u nas. Mam zamiar wstawić do niej drugą lodówkę, którą będę używać np przed świętami kiedy w tej z kuchni będzie brakować miejsca.

  17. #57

    Domyślnie

    oczywiście spiżarnia musi być nie mamy zbyt dużej kuchni więc bez spiżarni byłaby katastrofa, a tak jest gdzie wstawić zamrażarkę (większe zakupy nie częściej niż raz w tygodniu / raz na dwa tygodnie) jest gdzie upchnąc różne sprzety kuchenne i inne

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tofee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    2.901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Nie wyobrażam sobie gdzie miałabym w mojej kuchni trzymać te wszystkie sprzęty które zamierzam kupić
    k

    Sprzedam wełnę ISOVER 18 cm za półceny ok 8 rolek odbiór osobisty mazowieckie!


    MIESZKAMY! 11.12.2011


  19. #59

    Domyślnie

    mam ok 1m2 i jest za mała
    KONIECZNIE
    Tomek

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    mam spiżarkę przy kuchni
    jest to ciut ponad 3m2

    był to warunek projektu
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony