dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy masz młynek do odpadków w zlewie w kuchni?

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    25 51,02%
  • Nie

    24 48,98%
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 166 z 166
  1. #161
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    murko

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-231
    Posty
    1

    Domyślnie

    Młynka jeszcze nie mam, ale wiele osób z mojego otoczenia posiada i bardzo sobie chwali. Chyba też się skuszę w nowym mieszkaniu. Martwi mnie tylko hałas, teoretycznie są modele uznawane za ciche, niemniej jednak nie oszukujmy się - jak tam mieli i mieli to będzie się to wiązało z odgłosami i jest to nie do przeskoczenia. Zastanawia mnie też jaki wariant wybrać, tutaj na blogu napisali, że są bezprzewodowe, pneumatyczne i korkowe.... tylko który będzie najlepszy?

  2. #162
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Z regóły ten co kosztuje więcej, to jest lepszy i cichszy.

  3. #163
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Jak dla mnie nasi rządzący zrobili tak, że młynki są dla snobów. Używanie młynka nie obniży mi kosztów wywozu śmieci, za to zwiększy koszt wody i szamba.

  4. #164
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Jak dla mnie nasi rządzący zrobili tak, że młynki są dla snobów. Używanie młynka nie obniży mi kosztów wywozu śmieci, za to zwiększy koszt wody i szamba.
    Młynki zawsze były dla snobów i leniów. Mnie się marzy młynek, i będę go mieć, bo mam dosyć wybierania bagna z sitka zlewowego i notorycznego jego czyszczenia. W każdym razie nie zamierzam młynkiem utylizować śmieci (łącznie z kośćmi).
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  5. #165

    Domyślnie

    Jako użytkownik rzeczonego młynka od 5 lat powiem tak - cichy to on nie jest - przydaje się do utylizacji większych kawałków i gdybym miał jeszcze raz decydować to wybór byłby ten sam.

  6. #166

    Domyślnie

    Cytat Napisał surgi22 Zobacz post
    Jako użytkownik rzeczonego młynka od 5 lat powiem tak - cichy to on nie jest - przydaje się do utylizacji większych kawałków i gdybym miał jeszcze raz decydować to wybór byłby ten sam.
    Proszę o informacje do jakiego zlewu ma pan zainstalowany młynek

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony