dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    majka3105

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Polecam panów od wykończeń wnętrz Warszawa !!!

    Polecam fachowców panowie naprawdę dokładni ,sprawni ,uczciwi i fachowi , jeździli ze mną na zakupy , doradzili co kupić i jak nie przepłacić,nie musiałam odrywać się od pracy , jak czegoś zabrakło to sami dokupili a na koniec tygodnia przedstawili mi paragony do rozliczenia , współpracują z Leroy Merlin Targówek gdzie można sprawdzić ich referencje poza tym firmę prowadzi ojciec i syn więc przynajmniej jak dla mnie to samo już budzi zaufanie .Naprawdę polecam można zaoszczędzić pieniądze i przede wszystkim nerwy .Nr tel pan Bogdan 0508666199

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Majka, starego wróbla nie posadzisz na końskie g...o... Ogłaszajże się w "Życiu Warszawy" albo co...
    Jak każdy o sobie pomyśli, to będzie o wszystkich pomyślane...
    Moje ogłoszenie

  4. #4

    Domyślnie

    Szaleńska Majki... reklama dźwignią i tak dalej

  5. #5

    Domyślnie

    Panowie.....a może Pan Bogdan dobrze zrobił pani Maji??? (chodzi o prace a nie o tym co myślicie)
    PASJA połączona z pracą: artystyczne przetwarzanie metalu: bramy, ogrodzenia,schody, zadaszenia oczywiście kute

  6. #6

    Domyślnie

    Albo syn...

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Majka31

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    2

    Domyślnie ŻENUJĄCE !!!

    Żenujące wypowiedzi , jak ktoś nie rozumie że jestem zadowolona z czyichś usług i dla tego ich polecam gdzie się da to tylko można się nad nim litować .

  8. #8

    Domyślnie Re: ŻENUJĄCE !!!

    Cytat Napisał Majka31
    Żenujące wypowiedzi , jak ktoś nie rozumie że jestem zadowolona z czyichś usług i dla tego ich polecam gdzie się da to tylko można się nad nim litować .
    Rozczuliłem się
    Majeczko, albo w ferworze walki lejce Ci się pomyliły albo Ty jesteś Dr. Jekyl & Mr. Hide. Ty się określ kto Ty jesteś: majka3105 z Warszawy czy Majka31 z Siedlec
    Pozdrawiam - Piotr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony