dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 76
  1. #41
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał madwo
    nie unoś się tak bo sobie kołnierzyk poplujesz...
    Jesteś kobitą.... nie wypada mi odpowiadać tak po twojemu.

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    ...
    Podany przeze mnie środek jest sprawdzonym preparatem a nie znalezionym ze strony kolejnym opisem.SPRAWDZONYM-DZIAŁA.Rozumiesz moją intencję?
    Niestety, nie ...


  3. #43

    Domyślnie

    Musowo jest w okolicy pełni - bo wszystkim bez względu na płeć podnosi się ciśnienie. A nie jest to specjalnie korzystne dla zdrowia i kompletnie niczego nie wnosi w merytoryke śmierdzacego kubła.
    pozdrowienia dla WSZYSTKICH
    Wieczność za nami, wieczność przed nami - a dla nas chwila (w domu) miedzy wiecznościami...

  4. #44
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi
    Cytat Napisał niktspecjalny
    ...
    Podany przeze mnie środek jest sprawdzonym preparatem a nie znalezionym ze strony kolejnym opisem.SPRAWDZONYM-DZIAŁA.Rozumiesz moją intencję?
    Niestety, nie ...
    Mam go w domu ...nie przelewam z pustego w próżne.Skoro nie rozumiesz mojej intencji to po co tu jesteś ???By udzielać mi lekcji ogłady forumowej?Czy odpowiadać na postawione pytania w topiku?Zajmować się czymś innym jak niesie temat?Chcesz mi coś udowodnić przywołać przeszłość?Ja przecież tego nie chcę.Nie rób tego bo to bardzo nie na miejscu.Przecież wymieniamy poglądy....

  5. #45

    Domyślnie

    No ja jak jestem wkurzony to smrodu kubła nie czuje

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    I czym tu się tak emocjonować? Moim zdaniem, aby zdezynfekować kubeł na śmieci wystarczy go przepłukać choćby domestosem, a nie wytaczać zaraz armatę, która truje WSZYSTKO co żywe, nawet pożyteczne pająki...

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    I czym tu się tak emocjonować? ...
    Jeden z moich sąsiadów wylał gdzieś nieczystości i od tygodnia załatwił dokumentnie całą okolicę. Docierające zapachy przy „sprzyjających” wiatrach wzbogacają doznania i wprowadzają element egzotyki, niestety tego się nie da zdezynfekować. Śmierdzący kubeł przy tej ekstazie to „Pan Pikuś”.

    Najgorsze, że nie mogę namierzyć tego łobuza.

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Zgłoś sprawę do Biura lub Urzędu Ochrony Środowiska i zobaczysz co dalej.

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    Skoro nie rozumiesz mojej intencji to po co tu jesteś ???...
    No wybacz, ale nie Tobie decydowac, kto co i gdzie ma pisac ) Nie bierz wszystkiego do siebie, szkoda cisnienia....


  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał bluszczyk
    Cytat Napisał Sloneczko
    I czym tu się tak emocjonować? ...
    Jeden z moich sąsiadów wylał gdzieś nieczystości i od tygodnia załatwił dokumentnie całą okolicę. Docierające zapachy przy „sprzyjających” wiatrach wzbogacają doznania i wprowadzają element egzotyki, niestety tego się nie da zdezynfekować. Śmierdzący kubeł przy tej ekstazie to „Pan Pikuś”.

    Najgorsze, że nie mogę namierzyć tego łobuza.
    U nas jakis czas temu w okolicy podobny problem wystapil. Ktorys sasiadow zglosil problem - i kilkanascie dni po zgloszeniu pojawili sie w okolicy straznicy miejscy, by kazde domostwo skontrolowac pod katem posiadania rachunkow za wywozone regularnie szambo....


  11. #51
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi
    Cytat Napisał niktspecjalny
    Skoro nie rozumiesz mojej intencji to po co tu jesteś ???...
    No wybacz, ale nie Tobie decydowac, kto co i gdzie ma pisac ) Nie bierz wszystkiego do siebie, szkoda cisnienia....
    Oczywiści gdzież bym śmiał.Cytujesz kawałek mojej wypowiedzi.Nie oto chodzi.Ciśnienie podnosisz,,, owszem i znowu udzielasz lekcji.Masz w tym jakiś cel??Wyżej napisałem o preparacie...nie zrozumiałaś czy cuś?

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    Wyżej napisałem o preparacie...nie zrozumiałaś czy cuś?
    Nie rozumiem nadal, co sie tak irytujesz. Twoj preparat dziala i chwala mu za to, u mnie dziala zwykly domestos i tez fajnie. W necie inne sposoby podaja - moze warto wyprobowac.


  13. #53
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi
    Cytat Napisał niktspecjalny
    Wyżej napisałem o preparacie...nie zrozumiałaś czy cuś?
    Nie rozumiem nadal, co sie tak irytujesz. Twoj preparat dziala i chwala mu za to, u mnie dziala zwykly domestos i tez fajnie. W necie inne sposoby podaja - moze warto wyprobowac.
    Trochę na mnie napadasz tymi zwrotami i tyle.Jest mi głupio,że znowu ktoś coś mi przypina i przypomina.To ,że mam morde od ucha do ucha to normal.Chcę byc teraz do FM bardziej praktycznie nastawiony.Czyli mam to tłumaczę.Nie mam nie wypowiadam się.Z małymi wyjątkami kiedy to człek chce się podeprzeć czymś z sieci by bardziej zobrazować problem.

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    ...To ,że mam morde od ucha do ucha to normal.Chcę byc teraz do FM bardziej praktycznie nastawiony..
    Dla Ciebie normal, dla innych nie I ich prawo tak czuc a Twoje prawo aby tej granicy miedzy Twoja a czyjas wolnoscia nie prvekraczac. I Tyle w temacie poza tematem


  15. #55
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi
    Cytat Napisał niktspecjalny
    ...To ,że mam morde od ucha do ucha to normal.Chcę byc teraz do FM bardziej praktycznie nastawiony..
    Dla Ciebie normal, dla innych nie I ich prawo tak czuc a Twoje prawo aby tej granicy miedzy Twoja a czyjas wolnoscia nie prvekraczac. I Tyle w temacie poza tematem
    Ok przyznam ci rację by skończyć zaśmiecać topik i jeszcze łapiesz za słówka.Niepotrzebnie.Uszanuję to co piszesz ale nich i to działa w druga stronę.finisz.

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi
    U nas jakis czas temu w okolicy podobny problem wystapil. Ktorys sasiadow zglosil problem - i kilkanascie dni po zgloszeniu pojawili sie w okolicy straznicy miejscy, by kazde domostwo skontrolowac pod katem posiadania rachunkow za wywozone regularnie szambo....
    Uważasz że to źle? Jeśli ktoś ma szambo, a nie ma rachunków za wywóz, to gdzie je opróżnia? Na dziko, rzecz jasna.

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Cytat Napisał anSi
    U nas jakis czas temu w okolicy podobny problem wystapil. Ktorys sasiadow zglosil problem - i kilkanascie dni po zgloszeniu pojawili sie w okolicy straznicy miejscy, by kazde domostwo skontrolowac pod katem posiadania rachunkow za wywozone regularnie szambo....
    Uważasz że to źle? Jeśli ktoś ma szambo, a nie ma rachunków za wywóz, to gdzie je opróżnia? Na dziko, rzecz jasna.


    Gdybym miał zrobić takie zgłoszenie to 90% sąsiadów musiałbym podkablować. Jak na razie to uświadamiam w luźnych rozmowach. Sąsiadka, z którą jesteśmy zaprzyjaźnieni, potrafi wykupić worki do segregowania śmieci (bo mają ją w gminie zanotowaną, że wyrzuca śmiecie) i mi je oddać mówiąc, wiem co myślisz, ale…... Plastiki oczywiście spala, mimo że deklaruje się, że jej te worki osobiście odbiorę i wystawię przy drodze jak będzie zbiórka.. Temat trudny, ale z sąsiadami trzeba żyć „w zgodzie”. Ech, może kiedyś ……..

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Polacy jako nacja, w dużej mierze zatracili honor i odpowiedzialność.
    Potrafimy knuć, kombinować, spalać toksyczne śmieci po nocach gdy nikt nie widzi, opróżniać szamba "w pole".

    Mnie to przeraża!

    Czasami czuję się jak wyalienowana kretynka, która segreguje śmieci i nie spala odpadów.

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Cytat Napisał anSi
    U nas jakis czas temu w okolicy podobny problem wystapil. Ktorys sasiadow zglosil problem - i kilkanascie dni po zgloszeniu pojawili sie w okolicy straznicy miejscy, by kazde domostwo skontrolowac pod katem posiadania rachunkow za wywozone regularnie szambo....
    Uważasz że to źle? Jeśli ktoś ma szambo, a nie ma rachunków za wywóz, to gdzie je opróżnia? Na dziko, rzecz jasna.
    Skad taki wniosek??? Podalam przyklad jak problem rozwiazac - zglosic, gdzie trzeba a straz miejska dojdzie juz kto winien? Przynajmniej u nas tak bylo


  20. #60

    Domyślnie

    Zapach moze pochodzic z legalnego wywozu gnojowicy na pola, albo z obornika. Jak ostro smierdzi to moze byc swinski nawóz, jesien jest, sezon wywozenia gnojówki, o ile pamiętam. I o ile wiem nie jest to zabronione. Natomiast szamba jako takiego nei wolno użytkować jako nawóż. Gnojowica zreszta też powinna spełniać jakieś normy. Ale takie uroki zycia na wsi.

    A ja uwielbiam zapach obornika Takiego od krówek albo koników
    pewnie mnie tu zaraz niektórzy zjedzą.....

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony