dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Rozumiem że ściany są dość ciemne i stanowią tło do reszty kolorów. Ja dałabym zasłony czy firanki w odcieniach od ecru do żółego. Oczywiście słowo żółty może znaczyć dziesiątki odcieni, ładnych i brzydkich, mniej lub bardziej pasujących do danego wnętrza. Z doświadczebnia wiem że taki odcień rozjaśnia i ociepla pokój, nawet w pochmurny dziń gdy okno jest zasłonięte to jest wrażenie jakby dzień był słoneczny. Na odległość możemy dać tylko ogólne wskazówki. Aby doradzic konkretną rzecz trzeba być w tym wnętrzu z tym przedmiotem i zobaczyc jak tam pasuje. Jak sama piszesz zdjęcia nie oddają koloru.
    Nie przepadam za pomarańczowym ale w poprzednim, stonowanym kolorystycznie salonie dałam jeden intensywnie pomarańczowy szklany wazon aby doenergetyzował wnętrze, i było fajnie. Kupiłam go lata temu w sklepiku z rzeczmmi ezoterycznymmi ( nie wiem czy dobrze piszę nazwę) ale mieli tam też troche fajnych dodatków wnętrzarskich, właśnie w kolorach "energetyzujących"
    Gdybym miała jeszcze pomarańczowy dywan i zasłony czy narzuty to byłoby za dużo.
    POza tym podpisuje się pod sugestiami kolorystycznymi moich przedmówczyń.
    Z tym urządzaniem powoli to tylko sugestia. Widzę że działasz szybko, może dla Ciebie będzie korzystniej jak od razu kupisz większość wyposażenia. ( To tak jak mój mąz, "kupic wszystko kompleksowo i miec spokój")
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  2. #42

    Domyślnie

    Tak, tylko takie kupowanie kompleskowe zazwyczaj daje wrażenie "komplecików", a to nie wygląda zbyt dobrze i ciekawie.

  3. #43

    Domyślnie

    Kolor żółty dawno mi chodził po głowie ale jakoś obawiałam się tego czy dobiorę właściwy pasujący do tych moich kanap. One tak naprawdę są beżowe nie białe taki odcień zimny. Mieszkam dość daleko od centrów handlowych i może dlatego jak już wyjeżdżam na zakupy hurtem chciałabym zakupić wszystko. Zresztą pamięć jest zawodna trudno w sklepie przywołać dokładnie kolor danego wnętrza łatwiej mi na miejscu dopasować. Zgadzam się jednak że można trafić za jakiś czas naprawdę fajne rzeczy.

  4. #44

    Domyślnie

    Cynamonka napisz mi jakim kolorem malowałaś u siebie.Będę miała za jakiś czas gotowe rozwiązanie.Z góry dzięki.Wogóle wszystkim dziękuję za odzew i wpisy.Nawet krytyka konstruktywna może poprawić humor.pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    W oknie dobrze wygląda zółty ale jakis taki łamany brązem, mocny i dośc intwnsywny ale nie jaskrawy. Albo jasny odcień bananowego, łągodny.
    Pamiętaj tez że kolor w świetle sklepowym może byc inny niż w dziennym. Najlepiej jeśli w sklepie nie dadzą próbki to niestety ale kupic kawałek jako próbke i zobaczyć w domu.
    Powodzenia, ja juz się przy tym nachodziłam więc wiem ile czasu zajmuje jak się chce dobrac kolory,
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

  6. #46

    Domyślnie

    Witam
    Dywan i inne dodatki zostały odwiezione do sklepu. Poczułam ulgę jak już to załatwiłam.
    Pierwszy raz dokonywałam tak poważnego zwrotu ale obyło się bez problemu.
    Wzięłam sobie wasze podpowiedzi i uwagi do serca .Kupiłam neutralny jasny dywanik dużo tańszy ale też fajny i fajne zasłoneczki. Może jest bez fajerwerków ale na pewno bardzo elegancko. Jeśli chodzi o dodatki to trzeba czasu, zamówiłam próbki tkanin w dekorii coś dobiorę jeżeli chodzi o poduchy. Na razie kupiłam 3 czekoladowe .Może dzisiaj uda mi się wkleić zdjęcia to ocenicie. Myślę, że jest lepiej. Stawiam na erki, beże .W tej tonacji chcę utrzymać to wnętrze. Jeszcze poszukam dodatków obrazów na ścianę, doniczek czy też świec.

  7. #47

    Domyślnie

    Czekamy na zdjecia
    Moj dom to moja przestrzen.
    Jakim cudem większość mieszka jednak w solidnie zbudowanych i wykończonych domach skoro ekipy które napotykam są do niczego ?

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony