Mam problem z poprowadzeniem węża z gazem do domu. Przyłącze w płocie ok 16 m od domu plac w betonie z ponad metrowymi podmurówkami po bokach. Nie chce w tym ryć bi jak zrobie rów na rurke z gazem to musze to zabetonowac po wlożeniu rurki ( a nie wiem czy mogę raczej nie ale wszyscy mowiązę mogę no kier budowy) nie zaleje betonem to po czaie plyty bet mogą zostac podmyte przez wodę i zapasc się. Kolejna sprawa to chciałem poprowadzić gaz nad ziemią. Ale u mie w okolicy projektanci od gazu ronią oczy i nie wiedzą jak.

Nie wiem czy się nie da czy oni nie mjaą takiej wiedzy czy to jakies ogromne koszta.

Nadomiiar złego od budynku w stronę gazu mam dostawiać w ciągu 2 lat budynek więc wkopałem sie zmtym gazem po uszy bo on zabierze mi sporą część placu. Nie wiem czy nie taniej będzie zrobić nowe przyłącze wprost do budynku tym bardziej że granica działki jest 30 cm od niego więc jest miejsce na skrzynkę. Niestety mój doradca kier budowy na to wcześniej nie wpadlł. z tym że teraz koljene przyłącze mam bez ryczałtu ogromne koszta chyba bo jestem w trakcie analizowania umowy