dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 14
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 272
  1. #1
    Guest

    Domyślnie przypadek czy nagonka ?

    w dniu 26 wrzesnia Karpiel-Bułecka i Zakopower deportowani z USA

    w tym samym dniu -zatrzymanie Polańskiego

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...wiadomosc.html

    przypadek ?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Znów nam jankesi pokażą miejsce w szeregu...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  3. #3

    Domyślnie

    Wchodzimy im do dupy a oni faktycznie mają nas w dupie.
    Wprowadzić wizy dla sukinkotów.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    miałam właśnie napisać coś o sprzedajnej i naiwnej d..... , ale widzę, ze koledzy mnie ubiegli....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie Re: przypadek czy nagonka ?

    Cytat Napisał brzoza

    przypadek ?
    nie, to wynik rozmów naszej głowy z ich głową przy obiedzie parę dni temu na jednym szczycie

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał labas1
    ... Wprowadzić wizy dla sukinkotów.
    kilka lat temu uprowadzili czterech Polaków z Niemiec /Hamburg 1994/ do USA i chcąc im wytoczyc proces o próbe handlu pistoletami
    /Wałęsie chyba tylko zawdzięczają Polacy uwolnienie ...?/

    natomiast Mazura - podejrzanego o zlecenie zabójstwa Papały - nie chca wydac ...

    ichnia demokracja ...

    Cytat Napisał jajmar
    Cytat Napisał brzoza

    przypadek ?
    nie, to wynik rozmów naszej głowy z ich głową przy obiedzie parę dni temu na jednym szczycie
    myślisz ...?
    fakt, ze Kaczyński jest nieobliczalny w słowach i mógł o coś nieopatrznie prosic ... /np. o zniesienie wiz dla Polaków albo jakies rakiety czy częsci zamienne do psujących sie F16/
    a tamten znów mógł sie zdenerwowac głupią gadką i teraz sie wyżywa na Polańskim ...

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Ponoć Barak nic nie wiedział.
    No i Polański to tera żabojad.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzoza

    myślisz ...?
    fakt, ze Kaczyński jest nieobliczalny w słowach i mógł o coś nieopatrznie prosic ... /np. o zniesienie wiz dla Polaków albo jakies rakiety czy częsci zamienne do psujących sie F16/
    a tamten znów mógł sie zdenerwowac głupią gadką i teraz sie wyżywa na Polańskim ...
    niezłe , niezłe....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    Ponoć Barak nic nie wiedział ...
    oj, biedaczek ....


    to chyba podobnie jak Szmajdziński /były minister obrony / czy Siemiatkowski / były szef słuzb specjalnych/ ...?
    wyobraź sobie, ze nieboracy nic, a nic nie wiedzieli co sie wyprawia z więźniami arabskimi w naszym kraju w Kiejkutach ...
    /na słynnym "szlaku tortur" Afganistan - Uzbekistan - Kiejkuty- Maroko - Guantanamo ... /

    Cytat Napisał retrofood
    ... No i Polański to tera żabojad.
    czy ja wiem czy teraz ...
    Polański urodził się 18 sierpnia 1933 w Paryżu jako Raymond Roman Liebling ...

    tera to On może zostać Najsławniejszym Pedofilem Świata - dzięki amerykańskiej reklamie ...

    Cytat Napisał daggulka

    niezłe , niezłe....
    a dziękuję, dziękuje ...

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar melanrz
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    z drugiej strony o co w sumie chodzi... Pedofilia to pedofilia. Jest sie czym przejmowac?

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Dla mnie przypadek.

    A co do Polańskiego, to jestem zniesmaczona tymi obronnymi mowami "ludzi ze środowiska". Moim zdaniem popełnił wstrętny czyn, za który unikał odpowiedzialności wystarczająco długo (czemu tak długo?). Robienie z Polańskiego ofiary jest pomyłką.

    Dodam, że lubię jego filmy (Gorzkie gody to jeden z moich ulubionych), ale nie zmienia to faktu, że sie brzydze tym, co zrobił. Pedofilia powinna być surowo karana, ale to już zupełnie odrębny temat.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    to beztroskie rzucanie okresleniem pedofil, to jednak nie jest takie pewne. Mało kto z was pamięta lata od 68 roku, od protestów studenckich, hippisów i ich poglądy oraz zachowania. Ich styl życia, wolną miłość i pogardę dla drobnomieszczańskiej moralności. Na tej fali zmiany podejścia do moralności, bohema artystyczna miał swoje lekko rozluźnione standardy moralne, które nie całkiem przystawały do obecnych. W tamtych czasach niemal nie istniało słowo pedofil. Biorąc również pod uwagę fakt, że powszechnie palono marychę, oraz, że ofiara Polańskiego była (już!) modelką i to w dodatku taką, której matka wepchnęła ja niemal do łóżka Polańskiego, to mógł on nie znać jej wieku, a więc jesli pedofil, to taki mimochodem, więc to trochę inny obraz, prawda? Zresztą i dzisiaj w Hollywood panuje trochę inna moralność i jakoś nikogo to nie szokuje.
    Te wszystkie fakty zresztą były uwzględnione w umowie sędziego z Polańskim, który przyrzekł uniewinnienie w zamian za przyznanie się do winy. I tylko dlatego Polański się przyznał. Później jednak sędzia zmienił zdanie, już po przyznaniu się i zamiast zwolnienia przyszykował Polańskiemu proces pokazowy, na którym chciał zrobić karierę. Czyli umowę złamał.
    Stąd całe dzisiaj zamieszane.

    PS. Chociaz to Polanski jest autorem słynnego powiedzenia:
    "kobieta może mieć nawet i piętnaście lat, byle młodo wyglądała"
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Pamiętam niedawny proces śp. Michela Jacksona, z którego też zrobiono pedofila. Zresztą biję się w piersi, bom sam był tego pewien. I co? okazało się, że to zapobiegliwa mamusia chciała skubnąć parę milioników, więc zaaranżowała całe przedstawienie, a pan sędzia złapał lep bo też postanowił na tym koniu wjechać do historii amerykańskiego sądownictwa.
    Trochę pokory proponuję tym, co już rzucają kamienie.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    W tym wypadku rzucę kamień bez cienia pokory. Choćby dlatego, że głupota matki tej dziewczyny nie może być okolicznością łagodzącą. Bo by to znaczyło, że można bezkarnie wykorzystywać dzieci z patologicznych rodzin, w których tego typu zachowania to norma. W danym układzie Polański był dorosły i to on powinien sobie zdawać sprawę z tego, co robi.

    Skoro wtedy był przyjęty "taki" styl życia, to po co uciekał. powinien być przekonany, że nie zrobił nic złego. Stan po spożyciu alkoholu czy narkotyków jest moim zdaniem okolicznością obciążającą, a nie łagodzącą.

    No i czysta biologia. Trzynastoletnia dziewczynka choćby nie wiem jaka rosła była, to wybaczcie, ale różni się od osiemnastolatki. Dlatego dla mnie tłumaczenie, że ktos myślał, ze 13latka jest dorosła, jest godne pozałowania.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    No i czysta biologia. Trzynastoletnia dziewczynka choćby nie wiem jaka rosła była, to wybaczcie, ale różni się od osiemnastolatki. Dlatego dla mnie tłumaczenie, że ktos myślał, ze 13latka jest dorosła, jest godne pozałowania.
    Amalfi, to nie Polska i nie ta biologia. Kobiety z tej strefy klimatycznej w wieku 12 lat sa bardziej "kobiece" niż nasze 16-tki. Tylko, że to wiedzieli miejscowi, a nie przybysz z Europy. A skoro głupota matki uwazasz, ze obciąża Polańskiego... życzę Ci zdrowia.
    Dla mnie Twoje poglądy są podobne do oceny dzisiejszej średniowiecznych tortur, ze niecywilizowane. Tyle, że to dzisiejsza ocena, a wtedy, to była norma.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał amalfi
    No i czysta biologia. Trzynastoletnia dziewczynka choćby nie wiem jaka rosła była, to wybaczcie, ale różni się od osiemnastolatki. Dlatego dla mnie tłumaczenie, że ktos myślał, ze 13latka jest dorosła, jest godne pozałowania.
    Amalfi, to nie Polska i nie ta biologia. Kobiety z tej strefy klimatycznej w wieku 12 lat sa bardziej "kobiece" niż nasze 16-tki. Tylko, że to wiedzieli miejscowi, a nie przybysz z Europy. A skoro głupota matki uwazasz, ze obciąża Polańskiego... życzę Ci zdrowia.
    Dla mnie Twoje poglądy są podobne do oceny dzisiejszej średniowiecznych tortur, ze niecywilizowane. Tyle, że to dzisiejsza ocena, a wtedy, to była norma.
    Nie uważam, że głupota matki obciąża Polańskiego. Troche Stasiu od ogona podszedłeś Uważam, że przyzwolenie rodziców na uprawianie seksu czy prostytucję swoich nieletnich dzieci nie może być usprawiedliwieniem dla pedofila, a to chyba różnica.

    Co do biologii, to wierz mi, widać różnice. Ale to, że nie wiesz o czym mówię, tylko o Tobie dobrze świadczy

    Mówisz, że inne czasy, inna strefa klimatyczna... Polański był z "naszej" strefy i powinien pamiętać, nawet jak się zachłysnął po amerykancku, że spanie z trzynastolatką jest be. 30 lat temu nie było to normą (zapytałam specjalnie ojca, ale w sumie to nie musiałam, bo ja wtedy byłam mniej więcej w wieku tej dziewczynki i nie przypominam sobie, aby mnie ktoś spijał i gwałcił). Wręcz przeciwnie. W tamtych czasach 13 letnie dziewczynki były uważane za bardzo dziecinne.

    Nikt mnie nie przekona, że istnieje jakiekolwiek wytłumaczenie takiego zachowania starego chłopa wobec dziecka. I wstyd mi, że polski rząd (premier sie podobno wypisał z tych działań) bierze udział w krucjacie o ułaskawienie. Bo jak to o nas świadczy?

    Tobie też życzę zdrowia

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    a on ją spił i zgwałcił?
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    a on ją spił i zgwałcił?
    Pewnie wszystko to kwestia definicji
    I tego, czyja wersja bardziej wiarygodna.
    http://www.film.gildia.pl/news/2009/09/gazeta-zeznania

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    a on ją spił i zgwałcił?
    Nie kumasz czaczy, ona go spiła i zgwałciła a potem udawała że nie wie o co kaman.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Nikt mnie nie przekona, że istnieje jakiekolwiek wytłumaczenie takiego zachowania starego chłopa wobec dziecka. I wstyd mi, że polski rząd (premier sie podobno wypisał z tych działań) bierze udział w krucjacie o ułaskawienie. Bo jak to o nas świadczy?
    1. Trza wiedzieć, że to dziecko
    2. A z tym, to akurat myślę podobnie
    3. Spróbuj rozróżnić fakt, że ja tylko podnoszę wątpliwości, natomiast nie twierdzę, że gość jest czysty. Bo w sumie, to my i tak za mało wiemy, żeby wydawać werdykt. I stąd moja wstrzemięźliwość (vide: Michael Jackson)
    Howgh!
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

Strona 1 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony