dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 54
  1. #1
    zagubiona
    Guest
    zagubiona

    Domyślnie Dlaczego życie jest take okrutne ??

    Powiedzcie mi, dlaczego życie jest okrutne?
    Jak już sie spotka na swojej drodze faceta (miły, inteligentny,męski itd), wydawaloby sie, ze jest pięknie aż tu nagle..... niespodzianka okazuje się, ze.... facet ma rodzinę (

  2. #2
    cynik
    Guest
    cynik

    Domyślnie

    rada na przyszłośc:
    zaczynasz od sprawdzenia dowodu i masz problem z bani

  3. #3

    Domyślnie

    Jak nie jest Tobą zainteresowany na poważnie, tylko zawraca głowę, a potem hop pod skrzydła rodzinki, to to jest poprostu miły, inteligentny DUPEK. Oszukuje na dwie strony. Ale niestety takich facetów jest b. dużo. Nie ma czego żałować.

  4. #4
    przewidująca
    Guest
    przewidująca

    Domyślnie

    Tylko w nowym dowodzie osobistym już chyba nie ma zapisów co do stanu rodziny.
    Zatem musisz uruchomić wywiad środowiskowy...pożądana wścibska sąsiadka.
    A swoją drogą życie bywa okrutne, to fakt.

  5. #5
    zagubiona
    Guest
    zagubiona

    Domyślnie

    Ale on jest mną zainteresowany i spotykaniem się ze mną, bo twierdzi, ze jestem jego "gwiazdką, która spadła z nieba i zabarwiła jego monotonne życie". A ja nie chcę krzywdzić jego rodziny (żony,dzieci itd.)

  6. #6
    cynik
    Guest
    cynik

    Domyślnie

    ile masz lat, zagubiona ?? 17 ? czy mniej ??

  7. #7
    zagubiona
    Guest
    zagubiona

    Domyślnie

    Cynik, jakiś ty cyniczny
    Tu nie chodzi o wiek, nawet dorośli ludzie mogą popełniac błędy i komplikować sobie życie na własnie życzenie.
    Wiem, sytuacja wygląda beznadziejnie...... o tak też się czuję

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Chociaż nie podzielam tego co zaraz napiszę jest w tym trochę prawdy. Moje dziecko przyniosło ze szkoły powiedzenie , które ostatnio krąży wśród dziwczyn a mianowicie :"Faceci są jak kible. Albo zasr.... albo zajęci".
    Wiem , że to samo być może można powiedzieć i o kobietach
    Pomyśl jak byś się czuła gdyby to Twój mąż znalazł sobie nową "gwiazdkę". A tak w ogóle jaka pewność , że facet za 10, 15 lat ( jeśli dożyje) nie poszuka sobie młodszej "gwiazdki"?
    Życzę powodzenia w poszukiwaniach jednak wolnych panów.
    Pozdrawiam

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał zagubiona
    A co robić, jak ja mu juz to wszytko powiedziałam, ze nie ma to sensu, ze nie chcę krzywdzić tej kobiety (jego żony) i dzieci. Bo nie wyobrażam sobie, jak to mój mąż by się tak zachowywał. Rozmowa była dłuuuga i burzliwa. Stwierdziłam,ze nie ma sensu sie spotykać.
    A on na to, ze to nie jest tak, ze on nie widzi we mnie tylko sexownej kobiety, po prostu nigdy nic takiego mu sie nie przydarzyło w życiu (ta gwiazdka) i że to nie jest pożądanie, ale ............... zauroczenie,fascynacja (tak ja to sobie tłumaczę)
    Zauroczenie i fascynacja dla mnie to za mało. Szczególnie w takim układzie w jakim Ty jesteś.
    Pozdrawiam

  10. #10
    cynik
    Guest
    cynik

    Domyślnie

    kpiny sobie robisz !!!

  11. #11
    cynik
    Guest
    cynik

    Domyślnie

    todo zagubionej bylo

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    No, no Cynik, bo już nie wiedziałam o co chodzi

  13. #13

    Domyślnie

    Postaw ultimatum, albo Ty albo rodzina, zobaczysz jak szybko sie odczepi.

  14. #14
    zagubiona
    Guest
    zagubiona

    Domyślnie

    Cytat Napisał cynik
    kpiny sobie robisz !!!
    Cynik, nie robie, jesli masz mnie obrazać, to po jasna cholerę sie tutaj wypowiadasz...... daruj sobie.
    Nie po to napisalam ten post, zeby mnie obrażac, tylko po to, zeby przedstawic swoja beznadziejną sytuacje i żeby zobaczyć Wasz punkt widzenia.
    Ja wiem, że facet widzi we mnie obiekt seksualny (a może sobie mówić co innego),tylko jak go zniechęcić. Przecież nie zacznę go lać po mordzie, żeby mnie zostawił w spokoju.......

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    A wlasnie zacznij lac po mordzie, odczepi sie na pewno

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    Szybko pozbędziesz się padalca grożbą,że o wszystkim powiesz żonie

  17. #17

    Domyślnie

    Czy Wy na poważnie,czy też, jest to kolejna "podpucha"?

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    Jasne, że podpucha Skorpionko. Myślisz, że naprawdę Zagubiona jest zagubiona? Pewno piątkowa głupawka w tym roku obowiązuje w poniedziałki A może wiosna idzie.....
    Luśka

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Skorpionko myślę, że to nowa odmiana poniedziałkowej, zimowej głupawki

  20. #20
    zagubiona
    Guest
    zagubiona

    Domyślnie

    To nie jest żadna podpucha, to jest życie. Życie, które tworzy takie scenariusze. I wydarzyło się to naprawdę. Nie wiem jak mam Was przekonać.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony