dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 79
  1. #21

    Domyślnie

    czy sie lubi czy nie, kaminski tych rozmow przez telefon sobie nie wymyslil i to jest ........



    a glownie o nie chodzi.

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Kamien jest spoko (kiedys jajkami w Kwacha rzucal!) i mam nadzieje, ze jednak go nie usuna ze stanowiska. Bardziej mnie denerwuje jak sie teraz Donaldzik miota, wyraznie grajac pod muzyczke przyszlorocznych wyborow. Tusku wszystko zrzuca na PiS, pogratulowac. Ciekawe czy media teraz bede staraly sie dociec szczegolow afery.
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar pluton
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    55

    Domyślnie

    Mafia sycylijska odstrzeliwała niewygodnych dla siebie ludzi.
    Rządząca w Polsce, wybrana przez ćwierćinteligentów skorumpowana banda na szczęście używa bardziej cywilizowanych metod.

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    ... a Berlusconi wciąż nietykalny...

    juz nie - własnie nastapił przełom ...

    " ... Berlusconi w tarapatach. Grozi mu więzienie
    Ustawa, która zawiesza procesy karne czterech najważniejszych osób we Włoszech - prezydenta, premiera i przewodniczących obu izb parlamentu na czas ich kadencji - jest niezgodna z konstytucją. Orzekł tak włoski Trybunał Konstytucyjny. Wyrok może oznaczać nie lada kłopoty dla premiera Silvio Berlusconiego....."

    http://www.rmf.fm/fakty,162981,Berlu...wiezienie.html

    okres ochronny dla niektórych panów kończy sie ...

    wiec trzeba miec nadzieje, ze prokurator rzeszowski nie ulegnie naciskom i doprowadzi na ławe oskarżonych kolejnego "nietykalnego" choćby ten był nawet szefem CBA ...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    Kamien jest spoko (kiedys jajkami w Kwacha rzucal!) i mam nadzieje, ze jednak go nie usuna ze stanowiska. Bardziej mnie denerwuje jak sie teraz Donaldzik miota, wyraznie grajac pod muzyczke przyszlorocznych wyborow. Tusku wszystko zrzuca na PiS, pogratulowac. Ciekawe czy media teraz bede staraly sie dociec szczegolow afery.
    Sam bym w Kwacha porzucał, jajkami najbardziej zepsutymi z mozliwych, co nie zmienia faktu, że Kamińskiemu nalezy podziękowac, bo jako szef CBA moim zdaniem się skompromitował.

    Podobnie jak Chlebowski i Drzewiecki w roli wysokich urzędników aparatury państwowej.

    Co się zas tyczy Silvio...

    Jestem pewien, że wymysli nowy sposób, żeby się wywinąć. Ten typ już tak ma we krwi
    Wyedytowany, a szkoda...

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    Bardziej mnie denerwuje jak sie teraz Donaldzik miota, wyraznie grajac pod muzyczke przyszlorocznych wyborow.
    A pokaż mi ambitnego polityka, którego motorem działania nie jest ponowny wybór!? Problem w tym, że dla wyborców dobrym politykiem jawi się ten, który rzucał jajami w Kwacha czy kogokolwiek innego - mimo,że ma pusto pod skorupą. Bracia też chcą wygrać aby przejąć władzę. Lewica mając świadomość, że nie wygra też chce jak najwięcej głosów by być znaczącą opozycją itd. itp. Więc problem nie tylko w samych politykach ale i w wyborcach oraz ordynacji [patrz listy krajowe!] Obawiam się, że nawet przy jednomandatowych okręgach i bezpośrednich wyborach, wyborcy wybiorą ponownie wielu polityków pomimo ich wcześniejszej kompromitacji lub problemów z prawem. Większość elektoratu kombinuje na zasadzie selekcji negatywnej: nie lubię Kwach to głos na Kamińskiego, bo rzucał jajami; nie lubię Kaczyńskich to głos na Tuska bo to ich wróg zaciekły [i vice versa].
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  7. #27

    Domyślnie

    Taka juz jest ludzka (polska) mentalność- szukamy sposobu, żeby dokuczyć tym, których nie lubimy.
    Takie zycie...
    Wyedytowany, a szkoda...

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Wedlug mnie Kaminski byl pracowity i nalezycie spelnial swoje zadanie. Nie byl umoczony w zadne ciemne sprawki (z tymi jajkami to taki zarcik). Wyobrazam sobie co by sie dzialo jakby za PiSu doszlo do takiej afery. Dziennikarzyki, prywatne telewizje i internet podnioslyby rwetes jak to pasozytnicza bakteria PiSu trawi zdrowa tkanke Najjasniejszej.
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  9. #29

    Domyślnie

    Przesadzasz. Zdecydowanie przesadzasz.

    Efekty jego pracowitości były widoczne chociażby przy wymyślonej aferze gruntowej. O tak wtedy pracowitość Kamińskiego była faktycznie mocno uwidoczniona.

    Telewizje prywatne szkalują pis? Ciekawe które? Chyba nie masz na myśli prywtnej TV Trwam i równie prywatnej TVP? jasne, ze dziennikarze i Polastu i TVN mają swoje poglądy polityczne i w mniejszym lub większym stopniu ich materiały sa tego dowodem, ale do "obiektywizmu" tvp i Rydzyka brakuje im bardzo dużo.
    Wyedytowany, a szkoda...

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał pluton
    ... wybrana przez ćwierćinteligentów skorumpowana banda...
    No, poziom kultury dyskusji osiąga nową jakość.
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał tribalrs
    Telewizje prywatne szkalują pis? Ciekawe które? Chyba nie masz na myśli prywtnej TV Trwam i równie prywatnej TVP? jasne, ze dziennikarze i Polastu i TVN mają swoje poglądy polityczne i w mniejszym lub większym stopniu ich materiały sa tego dowodem, ale do "obiektywizmu" tvp i Rydzyka brakuje im bardzo dużo.
    A to nie wiesz, jakie jest rozwiniecie skrotu TVN?
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    Wedlug mnie Kaminski byl pracowity i nalezycie spelnial swoje zadanie.
    Trudno znaleść człowieka obojętnego politycznie. Nawet szef CBA ma prawo do swoich osobistych poglądów i sympatii politycznych. Rzecz w ich ostentacyjnym ujawnianiu i niestety te poglądy można było wyczytać w działaniu Biura. Może był i pracowity ale nie wyszło mu to na zdrowie. To nie jest stanowisko dla polityka!! Za sam fakt prasowych przecieków powinien zostać zdymisjonowany. W takich służbach przeciek nie ma prawa się pojawić. Jeżeli był to przeciek kontrolowany to tym gorzej. Posumowując: Kamiński musiał odejść [tylko czy trzeba było stawiwć mu wątpliwe zarzuty prokuratorskie?].
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    Cytat Napisał tribalrs
    Telewizje prywatne szkalują pis? Ciekawe które? Chyba nie masz na myśli prywtnej TV Trwam i równie prywatnej TVP? jasne, ze dziennikarze i Polastu i TVN mają swoje poglądy polityczne i w mniejszym lub większym stopniu ich materiały sa tego dowodem, ale do "obiektywizmu" tvp i Rydzyka brakuje im bardzo dużo.
    A to nie wiesz, jakie jest rozwiniecie skrotu TVN?
    A jaki to ma związek z tematem?
    Wyedytowany, a szkoda...

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał m.k.k
    Cytat Napisał pluton
    ... wybrana przez ćwierćinteligentów skorumpowana banda...
    No, poziom kultury dyskusji osiąga nową jakość.
    to charakterystyczne, że została na to zwrócona uwaga

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratki
    Cytat Napisał m.k.k
    Cytat Napisał pluton
    ... wybrana przez ćwierćinteligentów skorumpowana banda...
    No, poziom kultury dyskusji osiąga nową jakość.
    to charakterystyczne, że została na to zwrócona uwaga
    mi to wisi , ze ktos nazwie mnie cwiercinteligentem za to jak glosowalem....ale widze , ze traktuje sie mnie jak idiote tymi wszystkimi tlumaczeniami.Obecnie jest juz pewny , ze postawie na innego konia.

  16. #36

    Domyślnie

    a znalazłeś już tego innego konia?

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Tribalrs
    Nie w temacie - ale masz przepiękny avart - bliski sercu.
    A w temacie - dewaluacja władzy nic nowego.
    Nie przypominam sobie ostatnio polityki bez korupcji, komisji śledczych, zarzutów i spełnienia pokładanych u wyborcy nadziejach.
    I wcale nie dziwię się ostatnim newsom.
    Normalka polska - niestety....
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratki
    a znalazłeś już tego innego konia?
    Nigdy nie było tak żeby "koń" był "mój"
    Zawsze jakoś skazuje sie nas na "mniejsze zło"
    Prawda?
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratki
    a znalazłeś już tego innego konia?
    oprocz drobiu , jest czerwone niezdrowe mieso, przystawki ze swini rowniez podobnie niezdrowe, ale samo zycie jest niezdrowe i prowadzi do smierci.Mam ochote na zmiane diety, bo obecna zaczyna mi wychodzic bokami.

    Cos sie znajdzie, ale teraz bede bardziej wybredny.

  20. #40
    Guest

    Domyślnie

    Prokuratura w Rzeszowie poinformowała, że szefowi CBA przedstawiono zarzuty


    grozi mu 8 lat ...

    http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...RASY/135916045

    po prokuratorze rzeszowskim odważył sie nastepny prokurator
    tym razem z Lublina ...

    http://www.rmf.fm/fakty,163032,Lubel...szefa,CBA.html


    na razie trwa nagonka - zwierz jest szczwany /ma chyba kilka megabajtów nagrań którymi zaszantazuje jesli poczuje sie osaczony/ dlatego ta ostrożnośc

    prawdziwe polowanie zacznie sie chyba na św Huberta ...
    potem pewno padnie strzał ...

    kula prosto w d ... ?

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony