dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Uderzał psem w metalowy słup;


    Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabicie ze szczególnym okrucieństwem swojego psa. 33-latek uderzał psem w metalowy słup, a następnie wrzucił martwe zwierzę do sąsiedniego ogródka.
    Wczoraj funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Niemczy (woj. dolnośląskie) zostali powiadomieni, że w jednej z miejscowości na terenie gminy mężczyzna zabił swojego psa. Gdy policjanci przyjechali na wskazaną posesję zobaczyli liczne ślady krwi na trawie i słupie energetycznym, kilka metrów dalej znaleźli martwe zwierzę.

    Mundurowi zatrzymali 33-latka podejrzanego o zabicie ze szczególnym okrucieństwem swojego psa. Jak się okazało mężczyzna uderzał zwierzęciem o metalowy słup energetyczny, a martwe zwierzę wrzucił sąsiadce do ogródka. Powodem takiego zachowania miał być brak posłuszeństwa zwierzęcia. Mężczyzna tłumaczył, że pies nie chciał wrócić z podwórka do domu.

    Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności


    http://wiadomosci.onet.pl/2700,20524...e_lokalne.html
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Większość z czytających temat: ZWIERZĘ TEŻ CZŁOWIEK kocha zwierzęta w ogóle, a psy i koty w szczególe. Więc jeżeli oczekujesz opinii na temat tego zdarzenia, to niczego oprócz inwektyw w stosunku do owego "człowieka" się chyba nie spodziewasz? Takie rzeczy niestety się zdarzają i my o tym wiemy. Nie wolno przejść wobec takiego czynu obojętnie, tylko zastanawiam się czemu ma służyć opublikowanie tego niusa w tym dziale? Nas na takie zło nie trzeba uczulać.
    Pozdrawiam, Krzysiek.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  3. #3

    Domyślnie

    Wrzuciłam informację, inwektyw nie oczekiwałam to co większość z nas by napisała, do napisania się nie nadaje. Takie niusy, jak napisałeś, mi dają dodatkowego kopa do zrobienia czegoś jeszcze dla piechów, bez względu na to, czy to będzie 5 zeta na allegro dla jakiejś bidy, czy przeklejenie postów o bidach szukających domu. Tego, że prędzej zwrócę uwagę idiocie szarpiącemu psa itp. Wydaje Ci się tylko, że nie trzeba uczulać, trzeba i to bardzo, nie wiem jak Ty, ale ja wśród znajomych mam gro osób, które dalej wierzą, że 7 z miotu nie ma rodowodu, rodowód przy zakupie psa to fanaberia, pies w schronisku to ma dopiero życie, jest, żarcie wet i pobawić się jest z kim. A takie rzeczy jak wyżej, to się prawie wcale nie zdarzają, a w ogóle to po co ja sobie tym głowę zawracam są inni to coś zrobią itp. Zawsze jest szansa, że pod taki tytuł zajrzy jakaś zbłąkana osoba i ją też trzepnie i da kopa, taki pokręcony sposób myślenia ale i ja pokręcona
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Oxa, wszystko co piszesz to święta prawda. Chylę czoła z szacunkiem do tego co robisz i w większości zgadzam się z Twoimi ocenami. Informacje o okrucieństwie mają tutaj sens wówczas gdy można w jakiś sposób pomóc zwierzęciu. W tym przypadku temu biedakowi nie da się już pomóc. Czytając takie niusy mam potwornego doła. My wiemy, że okrucieństwo wobec zwierząt istnieje. Ale takie debile jak ten bydlak nie czytają naszego forum, on nawet nie ma świadomości, że jest bestią. Sorry, posypały się epitety .
    Miłego wieczoru.
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony