dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 17
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 321

Temat: Reguły Forum

  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie Re: Gdzie jest Nitubaga?

    Cytat Napisał OK
    Blokadę na IP podobno - nie może w ogóle wejść na forum, nawet jako gość
    Toć to "kara śmierci" – to i zapewne „zbrodnia” była niesłychana.

    Jeśli tak jest, to ja chcę wiedzieć za co można być, tak okrutnie ukaranym coby nie popełnić zbrodni podobnej.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie Re: Gdzie jest Nitubaga?

    Cytat Napisał sSiwy12
    Cytat Napisał OK
    Blokadę na IP podobno - nie może w ogóle wejść na forum, nawet jako gość
    Toć to "kara śmierci" – to i zapewne „zbrodnia” była niesłychana.

    Jeśli tak jest, to ja chcę wiedzieć za co można być, tak okrutnie ukaranym coby nie popełnić zbrodni podobnej.
    Właśnie o to mi chodzi - trzeba znać zasady, żeby ich nie łamać
    A jeśli już, to łamać świadomie

  3. #23
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze,
    Dopiero z lektury tego tematu mogliśmy się dowiedzieć że użytkownik klient Arbud Development to nitubaga. Bez tej wiedzy wydawało się, że nowy użytkownik forum robi bardzo podejrzaną akcję - zniesławienia jakiejś firmy. Musicie wiedzieć, że mamy bardzo dużo protestów ze strony firm, o których pisze się na forum. Z konieczności będziemy coraz surowiej analizować wpisy w dziale „Wykonawca doskonały i... mniej”. Problemem jest brak możliwości weryfikacji tych wpisów.
    Akcja klient Arbud Development wyglądała na prowokację. Nic nie poradzimy, że forumowiczka nitubaga, pisząca z tego samego adresu IP, stosuje metody, które prowadzą do awantury. Zablokowaliśmy użytkownika klient Arbud Development , nie nitubagę.
    W e-mailu do klient Arbud Development prosimy o potwierdzenie wiarygodności tematu. Pozdrawiamy i brniemy dalej w te absurdy, jakie zastawia na siebie i na nas nitubaga.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    To zrozumiale, ze wykonawcy - partacze protestuja, ale czy to ma byc powod do zdejmowania watkow, w ktorych sie opisuje ich dzialalnosc? To po co jest to Forum w takim razie? Monty Python normalnie...

  5. #25
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    zniesmaczają mnie ogromnie takie akcje. Przecież po to między innymi tu wszyscy zaglądamy, żeby ustrzec się przed partaczami. Niedługo nawet "pan Józek", który spieprzy komuś, dajmy na to glazurę, będzie w stanie zablokować krytyczne posty na swój temat...

    Kicha...

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję Redakcji za szybkie wyjaśnienie

    Czy możemy w związku z tym prosić o odblokowanie wiadomego IP?

  7. #27
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    To zrozumiale, ze wykonawcy - partacze protestuja, ale czy to ma byc powod do zdejmowania watkow, w ktorych sie opisuje ich dzialalnosc? To po co jest to Forum w takim razie? Monty Python normalnie...
    Problem polega na tym, że wiele protestów firm jest uzasadnionych. Mamy dużo takich spraw, gdzie firmy udowodniły, że jest inaczej niż opisano to na forum. Nie tylko partacze protestują - to jest sedno sprawy. Jak zweryfikować wpisy? Niemożność weryfikacji staje się wadą forum. Może macie pomysł, jak ten problem rozwiązać?

  8. #28
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    a nie może zainteresowany podmiot sam sprostować sprawy na forum?

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    Cytat Napisał malgos2
    To zrozumiale, ze wykonawcy - partacze protestuja, ale czy to ma byc powod do zdejmowania watkow, w ktorych sie opisuje ich dzialalnosc? To po co jest to Forum w takim razie? Monty Python normalnie...
    Problem polega na tym, że wiele protestów firm jest uzasadnionych. Mamy dużo takich spraw, gdzie firmy udowodniły, że jest inaczej niż opisano to na forum. Nie tylko partacze protestują - to jest sedno sprawy. Jak zweryfikować wpisy? Niemożność weryfikacji staje się wadą forum. Może macie pomysł, jak ten problem rozwiązać?
    Wydawalo mi sie, ze zdjecia mowily same za siebie. Wystarczylo je obejrzec. Partacze rowniez mieli szanse sie wypowiedziec publicznie. Im dostepu do Forum nie zablokowano.

    Czego Redakcja sie obawia, skoro nie odpowiada za tresc wpisow na Forum?

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    Zablokowaliśmy użytkownika klient Arbud Development , nie nitubagę.
    W e-mailu do klient Arbud Development prosimy o potwierdzenie wiarygodności tematu. Pozdrawiamy i brniemy dalej w te absurdy, jakie zastawia na siebie i na nas nitubaga.
    No to się wreszcie doigrała. Rozumiem również, że do tej pory Redakcja nie otrzymała „zwrotki” – a to wiele może oznaczać.

    Nie mniej jednak, moim zdaniem, należało ogłosić dlaczego skasowano wątek – lub czasowo zawieszono, i że do czasu wyjaśnienia sprawy zablokowano danego użytkownika.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Dziękujemy redakcji za odpowiedź i prosimy o to aby następnym razem zapytała, coś napisała w wątku zanim go skasuje i się upewniła o co chodzi OK?
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonikaC
    Dziękujemy redakcji za odpowiedź i prosimy o to aby następnym razem zapytała, coś napisała w wątku zanim go skasuje i się upewniła o co chodzi OK?
    a myślisz, że po zapytaniu Redakcji nitubaga by się przyznała dobrowolnie , że Arbud Development to ona sama ?

    teraz już wszyscy wiemy , ze Redakcja ma mozliwość poznania IP komputera ... pozostaje mieć nadzieję, ze nikomu już nie przyjdzie do głowy urządzać sceny z udziałem wielu nicków ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    Problem polega na tym, że wiele protestów firm jest uzasadnionych. Mamy dużo takich spraw, gdzie firmy udowodniły, że jest inaczej niż opisano to na forum. Nie tylko partacze protestują - to jest sedno sprawy. Jak zweryfikować wpisy? Niemożność weryfikacji staje się wadą forum. Może macie pomysł, jak ten problem rozwiązać?
    A jaki to problem, w danym temacie, umieścić stanowisko (protest) danej firmy?

    Skoro forumowicz (ich zdaniem) szkaluje dobro firmy, to niech forumowicze mają też okazję poznać wypowiedź danej firmy.
    Jak się zrobi zbyt gorąco (epitety, itp.), to dopiero wtedy zamknąć temat.

    Uwiarygodni to obie strony, prawnie też bez zarzutu – nawet jak dana firma nie zgadza się na umieszczenie sojego stanowiska, to wystarczy lakoniczny wpis. Firma X nie zgadza się na umieszczenie swojego stanowiska na FM i w związku z tym……..

    Proste i skuteczne – ale najważniejsze, że uczciwe wobec obu stron.

    Pozdrawiam
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nie wiem, skad przypuszczenia, ze nitubaga Redakcji nie odpowiedziala... Odpowiedziala. Czekamy na reakcje Szanownej Redakcji w zwiazku z tym.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Wiarygodność tematu ja przynajmniej sprawdziłam naocznie. I co najmniej kilkanaście innych osób z forum również.

    W jej imieniu i za jej zgodą zapraszam Redakcję na wizję lokalną w celu potwierdzenia wiarygodności opisanego tematu.

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał MonikaC
    Dziękujemy redakcji za odpowiedź i prosimy o to aby następnym razem zapytała, coś napisała w wątku zanim go skasuje i się upewniła o co chodzi OK?
    a myślisz, że po zapytaniu Redakcji nitubaga by się przyznała dobrowolnie , że Arbud Development to ona sama ?

    teraz już wszyscy wiemy , ze Redakcja ma mozliwość poznania IP komputera ... pozostaje mieć nadzieję, ze nikomu już nie przyjdzie do głowy urządzać sceny z udziałem wielu nicków ...
    Myślę, że tak.
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał MonikaC
    Dziękujemy redakcji za odpowiedź i prosimy o to aby następnym razem zapytała, coś napisała w wątku zanim go skasuje i się upewniła o co chodzi OK?
    a myślisz, że po zapytaniu Redakcji nitubaga by się przyznała dobrowolnie , że Arbud Development to ona sama ?
    hhhmm, ona nie jest i nie była "Arbud Development", nie podszywała się pod nich, wręcz przeciwnie, nick był "klient Arbud Development"


    Cytat Napisał daggulka
    teraz już wszyscy wiemy , ze Redakcja ma mozliwość poznania IP komputera ... pozostaje mieć nadzieję, ze nikomu już nie przyjdzie do głowy urządzać sceny z udziałem wielu nicków ...
    Że Redakcja ma możliwość, to wiadomo - natomiast nie o to tutaj chodzi.
    Chodzi o usunięcie wątku wraz z całkowitą blokadą osoby, która nawet nie może się wypowiedzieć w swojej sprawie
    Chodzi o to, że znowu zrobiono coś "po cichu", bez uprzedzenia, bez ostrzeżenia, nie wiadomo czemu...

    Mam nadzieję, że zostanie szybko odblokowana i zapomnimy o sprawie

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał OK
    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał MonikaC
    Dziękujemy redakcji za odpowiedź i prosimy o to aby następnym razem zapytała, coś napisała w wątku zanim go skasuje i się upewniła o co chodzi OK?
    a myślisz, że po zapytaniu Redakcji nitubaga by się przyznała dobrowolnie , że Arbud Development to ona sama ?
    hhhmm, ona nie jest i nie była "Arbud Development", nie podszywała się pod nich, wręcz przeciwnie, nick był "klient Arbud Development"


    Cytat Napisał daggulka
    teraz już wszyscy wiemy , ze Redakcja ma mozliwość poznania IP komputera ... pozostaje mieć nadzieję, ze nikomu już nie przyjdzie do głowy urządzać sceny z udziałem wielu nicków ...
    Że Redakcja ma możliwość, to wiadomo - natomiast nie o to tutaj chodzi.
    Chodzi o usunięcie wątku wraz z całkowitą blokadą osoby, która nawet nie może się wypowiedzieć w swojej sprawie
    Chodzi o to, że znowu zrobiono coś "po cichu", bez uprzedzenia, bez ostrzeżenia, nie wiadomo czemu...

    Mam nadzieję, że zostanie szybko odblokowana i zapomnimy o sprawie
    no właśnie!
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał OK
    Chodzi o to, że znowu zrobiono coś "po cichu", bez uprzedzenia, bez ostrzeżenia, nie wiadomo czemu...
    Rozumiem, że nitubaga zrobiła "głośno", z uprzedzeniem, ostrzegając, tak?
    Zwyczajna uczciwość nakazuje pisać pod swoim nickiem "budowała dla mnie firma X, oto zdjęcia jako dowody fuszerki, a tu podjęte działania prawne"
    Nie - został najpierw schowany dziennik i komenty, a potem stworzony nick szkodzący firmie. A wyrok sądu skazujący firmę już jest? Przecież oni wygraną za zniesławnienie mogli mieć w garści, wystarczyła deklaracja gotowości wykonania poprawek.
    Dodatkowy minus - zrobił to ktoś, kogo paręnaście osób obdarowało szczególnym tytułem.
    Nie ona pierwsza, parę innych osób też tak się zabawia.. brak odwagi? Czemu, skoro fuszerki są często ewidentne?

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Ja również dziękuję za szybką odpowiedź Redakcji, chociaż nie rozumiem jej postępowania.

    Już kilka wątków o nieuczciwych wykonawcach zostało skasowanych bez jakiegokolwiek wyjaśnienia i to jest dla mnie bardzo bulwersujące.

    Chyba wszyscy chcemy wiedzieć o tym, że jakaś firma jest nieuczciwa i chcemy się zabezpieczyć przed podpisaniem umowy z nią. Chyba właśnie po to również jest forum.

Strona 2 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony