dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    I jeszcze jedno ...
    Aktualnie używam żaluzji zamontowanych między szybami. Niestety w nowych oknach ten wynalazek nie znajduje zastosowania. Jak bardzo się brudzą żaluzje zamonowowane na skrzydle (od strony wewnętrznej)?
    Jak często trzeba je demontować i "kąpać", czy może inaczej radzicie sobie z tym "problemem"?

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Rolety, o których piszemy są montowane do skrzydła okna. Kasety są w kolorach zbliżonych do ram okiennych (u mnie białe), a tkanina zasłania tylko szyby.

  3. #23

    Domyślnie

    czesc!
    ja mam podobny problem!
    salon polaczony z kuchnia i na calej dlugosci mam piec 1metrowych okien a na drugiej scianie mam podwojne drzwi balkonowe 1,20cm jedno skrzydlo i wysokosc pewnie ze 2,2

    okna sa ladne , drwniane, olcha lazur. Szkoda ich zaslaniac firanami czy zaslonami bo mieszkamy wysoko i nie musimy, ale balkon musimy bo stoi nastepny wiezowiec no a okna wypada bo TV stoi na przeciw i bedzie sie odbijac swiatlo.

    Mysle o roletach tekstylnych, chyba wlasnie o takich jak wy piszecie, w kolorze sciany, takie capucino
    cos takiego tylko w innym kolorze:


    a na balkon dwie podwojne? bo tak jak tu to sie nie otworzy:



    a moj maz upiera sie przy drewnianych zaluzjach.... co o tym myslicie?
    pozdrawiam
    ** Kaia **

  4. #24

    Domyślnie

    Roletki sa spokojniejsze- takie w kolorze capucino zwlaszcza- no i mozna je samemu uszyc, jak ktos lubi. Ja szylam z naturalnego lnu i wyszlo fajowo. Zaluzje drewniane sa super! Stylowe i wogóle, ale sa dosc agresywne we wnetrzu- mocny rysunek, zdecydowane zaciemnienie,- i cena tez nie za bardzo. Chyba wiec jednak rolety!

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Dużym minusem żaluzji drewnianych jest to, że zajmują dużo miejsca po zwinięciu, więc jeśli zamontujesz je we wnęce okiennej - możesz mieć problem z otwarciem okna, jeżeli na szybie - złożone zabierają sporo światła. Na początku też się nad nimi zastanawiałam, ale w końcu kupiliśmy rolety. I nie żałujemy.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony