dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41

  2. #42

    Domyślnie

    Temat widzę że się pięknie rozwija.

    Chciałbym mieć podłączony prąd jednakże nie ma sensu stawiać u mnie słupów można się np. zatrzymać na drugiej stronie drogi i przez drogę przeskoczyć przyłączem kablowym - ziemnym.

    Do tego mam podpisać umową cywilno prawną na zgodę. To jest tak, że będę się musiał zgodzić np. na to, że w przyszłości pociągną prąd przez moją działkę.

    Chętnie podzielę się z prądem z sąsiadami jednakże wydaje mi sie, że można to zrobić w zdecydowanie lepszy sposób.
    Przypomina mi to rozważania dziewicy

    " pomóżcie : jak dać du..y a cnoty nie stracić "

    No może coś wykombinujecie
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  3. #43

    Domyślnie Do mariankossy

    ................

  4. #44

    Domyślnie Re: Do MARCIN714

    Cytat Napisał MARTINA1
    To powyżej to nie do mnie było , a ja sie przypomnę i zapytam fachowca- Po ile jest ten tani prąd dla pracowników ?
    Pojęcia nie mam po ile jest tani prąd dla pracowników o ile wogóle coś takiego istnieje. Jeżeli wiesz coś więcej niż ja na ten temat to przedstaw jakieś fakty może będzie materiał na kolejną aferętuska i 16 komisję śledczą
    Pozdrawiam marcin714

    Regulamin forum

  5. #45

  6. #46

  7. #47

    Domyślnie

    andrzej100
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)


    Dołączył: 06 Sty 2004
    Posty: 628
    Skąd: wkrótce okolice Wejherowa...no i stalo sie
    Wysłany: Czw, 15 Październik 2009 13:10 Temat postu:
    Widzę, że wątek rozwojowy, ale ja caly czas nie wiem, jak zmusić sąsiada (rolnika) do udostępnienia słupa




    albo domowisz sie z nim spokojnie,jak facet z facetem,jakies procenty,razem wypite,,

    albo dlugotrwaly proces z energetyka,ze skutkiem na 95% niekorzystnym dla Ciebie.
    a to z tego powodu ,ze energetyka to KOMUNA W CZSTEJ POSTACI!!
    sadownictwo rowniez.

  8. #48

  9. #49

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.543

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw
    Cytat Napisał zbigmor
    Co do punktu drugiego to masz jakieś przykłady? Bo słyszałem, ze tak od lat już nie jest
    ja mam przykład jak ktoś odpisał tobie że sam robi przyłącze
    http://forum.muratordom.pl/post3703480.htm#3703480

    podkreślić ci to co przeoczyłeś, czy sam znajdziesz ??

    Znalazłem, że ktoś "własnym sumptem" podłączał sie do trafo. Co to ma jednak do rzeczy? Trafo przecież nie stawiał, tylko już mu energetyka postawiła. Poza tym nie znalazłem w tej odpowiedzi informacji, czy musiał sam stawiać, czy sam chciał bo dostawca odmówił tej usługi.
    Może zacytuje oryginał, do którego się odnosimy "2 energetyka nie ma obowiązku podłączać każdego w określonych kosztach- są przykłady ludzi mieszkających na ,,odludziach '' i tam jeszcze nie ma prądu ,bo się nie opłaca linii ciągnąć !"

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony