dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 15
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 292
  1. #61
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    golas

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    6

    Domyślnie

    Zdaje się-ze zdjęcia, że wyłaz jako okno dachowe, ale pytanie jest takie:czy światło z wyłazu jest kierowane na klatkę schodową czy tylko na zamkniete poddasze...

  2. #62
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aanneta

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam!
    Jestem tutaj po raz pierwszy, myślałam, że znajdę pomysł, jak zrobić taras...
    Mój ogród o zmierzchu już skończony, po wielu modyfikacjach.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9139.jpg
Wyświetleń:	851
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	120021   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9103.jpg
Wyświetleń:	901
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	120022   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9119.jpg
Wyświetleń:	842
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	120023   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9145.jpg
Wyświetleń:	812
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	120024   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9118.jpg
Wyświetleń:	759
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	120025  


  3. #63
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jacek15

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Rejna
    Kod pocztowy
    88-110
    Posty
    1

    Domyślnie

    Hej.
    aanneta . Ładnie się prezentuje Twój dom. Możesz wrzucić zdjęcia wnętrz, zwłaszcza poddasza. Jestem na etapie przeróbek tego projektu i interesują mnie skosy na poddaszu. Pozdrawiam. Jacek.

  4. #64
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aanneta

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    W załączeniu kilka fotek poddaszapoddasze podniesione o jeden pustak, zrezygnowaliśmy z drugiej łazienki, mamy 3 pokoje, łazienkę i spory hol.
    pokój różowy znajduje się nad salonem, balkon nad wykuszem dzielony z łazienką. pokój niebieski nad garażem, pomarańczowy to sypialnia z balkonem od frontu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9509.jpg
Wyświetleń:	826
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	120270   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9513.jpg
Wyświetleń:	796
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	120271   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9511.jpg
Wyświetleń:	736
Rozmiar:	80,8 KB
ID:	120272   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9520.jpg
Wyświetleń:	742
Rozmiar:	123,9 KB
ID:	120273   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9515.jpg
Wyświetleń:	728
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	120274  


  5. #65
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aanneta

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    i dalsze fotki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9522.jpg
Wyświetleń:	591
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	120275   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9512.jpg
Wyświetleń:	594
Rozmiar:	80,1 KB
ID:	120276   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9517.jpg
Wyświetleń:	552
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	120277   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9518.jpg
Wyświetleń:	544
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	120280  
    Ostatnio edytowane przez aanneta ; 14-06-2012 o 09:36

  6. #66
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aanneta

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    dół w trakcie malowania, przesyłam stare fotki
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	417.jpg
Wyświetleń:	796
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	120281   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	413.jpg
Wyświetleń:	834
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	120282   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	415.jpg
Wyświetleń:	799
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	120283  

  7. #67
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aanneta

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    i już z zewnątrz bez rusztowań dodam, że dom jest cały podpiwniczony( poza garażem), kotłownia w piwnicy.

    Pozdrawiam!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9539.jpg
Wyświetleń:	884
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	120285   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9532.jpg
Wyświetleń:	839
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	120286   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9542.jpg
Wyświetleń:	900
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	120287   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9537.jpg
Wyświetleń:	850
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	120288  

  8. #68
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aanneta

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witaj MILENA84! zapewniam, że pokój dzienny jest wystarczająco duży...odsyłam do fotek w dalszej części forum) niedługo zamieszczę świeże z pomalowanym już parterem domu. Mam nadzieję, że to przekona niezdecydowanych. jak na razie nie mam zastrzeżeń))

    Pozdrawiam!

  9. #69

    Domyślnie

    Witam,
    My również kupiliśmy projekt Ogród o zmierzchu, na razie jesteśmy na etapie czekania na pozwolenie.
    Mam takie pytanie, bo czytałam że wstępne koszty stanu surowego wynoszą 130 tys., czy mogły ktoś podać dokładniejsze dane?
    AANNETA bardzo mi się podobają twoje zmiany szczególnie te odnośnie wykuszu i tego dużego okna. Powiedz mi proszę czy jest one jakoś otwierane?
    I czy te wzmocnienie w górnym pokoju to jest obowiązkowe? My chcielibyśmy ominąć te słupki.

  10. #70
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aanneta

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_tkaaa15 Zobacz post
    Witam,
    My również kupiliśmy projekt Ogród o zmierzchu, na razie jesteśmy na etapie czekania na pozwolenie.
    Mam takie pytanie, bo czytałam że wstępne koszty stanu surowego wynoszą 130 tys., czy mogły ktoś podać dokładniejsze dane?
    AANNETA bardzo mi się podobają twoje zmiany szczególnie te odnośnie wykuszu i tego dużego okna. Powiedz mi proszę czy jest one jakoś otwierane?
    I czy te wzmocnienie w górnym pokoju to jest obowiązkowe? My chcielibyśmy ominąć te słupki.
    Witam!

    jeżeli chodzi o koszty, to muszę poszperać w dokumentacji, bo nasza budowa trwa już dwa lata, więc nawet nie pamiętam początkowych kosztów, tym bardziej nie będę zbytnio pomocna, ponieważ u nas jest jeszcze podpiwniczenie pod całym budynkiem, oprócz garażu.....więc koszt stanu surowego automatycznie większy...
    co do słupków to można je zlikwidować, w pozostałych pomieszczeniach nie było problemu to tylko moja fantazja, żeby zostawić wzmocnienie w naszej sypialni, teraz już wiem, że bez sensu(
    okna w wykuszu nie są otwierane, stała konstrukcja

    Pozdrawiam!

  11. #71

    Domyślnie koszty

    Cytat Napisał aanneta Zobacz post
    Witam!

    jeżeli chodzi o koszty, to muszę poszperać w dokumentacji, bo nasza budowa trwa już dwa lata, więc nawet nie pamiętam początkowych kosztów, tym bardziej nie będę zbytnio pomocna, ponieważ u nas jest jeszcze podpiwniczenie pod całym budynkiem, oprócz garażu.....więc koszt stanu surowego automatycznie większy...
    co do słupków to można je zlikwidować, w pozostałych pomieszczeniach nie było problemu to tylko moja fantazja, żeby zostawić wzmocnienie w naszej sypialni, teraz już wiem, że bez sensu(
    okna w wykuszu nie są otwierane, stała konstrukcja

    Pozdrawiam!

    My też zakładamy że nasza budowa będzie trwać 2 lata... tyle tylko że po rozmowach z innymi ludźmi wydawało się to niemożliwe...
    Będę bardzo wdzięczna za przesłanie takich wstępnych kosztów...
    Mam pytanie czy materiały kupowaliście sami ? Czy to już ekipa budowlana się tym zajęła?
    Zazdroszczę już Ci fajnego domku

    Pozdrawiam
    Agata

  12. #72
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    aga_tkaaa15
    Budowa w 2 lata jest możliwa. Ja buduję rok i jeden miesiąc od maja 2011 i zamierzam za trzy miesiące się wprowadzić. Materiały taniej jest kupować samemu, chyba że nie ma się czasu to wtedy może kupować ekipa budowlana. Mnie stan surowy otwarty (bez okien) też kosztował 130 tys. Można by było trochę taniej, ale nie na wszystkim można oszczędzać.

  13. #73

    Domyślnie dach

    Cytat Napisał Gregory67 Zobacz post
    aga_tkaaa15
    Budowa w 2 lata jest możliwa. Ja buduję rok i jeden miesiąc od maja 2011 i zamierzam za trzy miesiące się wprowadzić. Materiały taniej jest kupować samemu, chyba że nie ma się czasu to wtedy może kupować ekipa budowlana. Mnie stan surowy otwarty (bez okien) też kosztował 130 tys. Można by było trochę taniej, ale nie na wszystkim można oszczędzać.
    Witam,

    Mam pytanie odnośnie dachu? Jakie są koszty jeśli chodzi o materiał i robotę ?
    Rozumiem, że dach robicie z deskowaniem i papowaniem? Czy też wolicie oszczędzić na tym i położyć blachodachówkę.
    U nas w okolicach orientacyjnie za samą robotę dachu wychodzi 40 zł za metr2.

  14. #74
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_tkaaa15 Zobacz post
    Witam,

    Mam pytanie odnośnie dachu? Jakie są koszty jeśli chodzi o materiał i robotę ?
    Rozumiem, że dach robicie z deskowaniem i papowaniem? Czy też wolicie oszczędzić na tym i położyć blachodachówkę.
    U nas w okolicach orientacyjnie za samą robotę dachu wychodzi 40 zł za metr2.
    Ja robiłem dach z dachówki. Ale blachodachówka też nie jest zła. Natomiast nie polecam deskowania i papowania. Taniej będzie położyć membranę dachową (bo odpada koszt pełnego deskowania). Membrana jest lepsza od papy bo odprowadzi wilgoć z ocieplenia (wełny mineralnej). Koszt mojego dachu wyniósł około 30 tys. Ale wyceniając swój dach możesz pojechać do hurtowni budowlanej i tam Ci wycenią koszt dachówki lub blachodachówki, gąsiory, dachówki skrajne, obróbki blacharskie, okna dachowe. Koszt drewna wycenią Ci w tartaku. Możesz zapytać się w kilku hurtowniach ceny napewno będą różne. Przy zakupie możesz się jeszcze targować.
    Ostatnio edytowane przez Gregory67 ; 29-06-2012 o 14:39

  15. #75
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ulka_ss

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał aanneta Zobacz post
    Witam!
    Jestem tutaj po raz pierwszy, myślałam, że znajdę pomysł, jak zrobić taras...
    Mój ogród o zmierzchu już skończony, po wielu modyfikacjach.

    Witam, mam pytanko odnośnie tych modyfikacji... ze zdjęć widzę że domek się powiększył (kalenica) czym to jest spowodowane?
    Miałbym wielką prośbę jeśli nie było by problemy oczywiście o przesłanie na maila rzutów domku jakie Pani ma w projekcie, parteru i piętra...
    Zwykły skan wystarczy.

    Z góry dziękuje

    [email protected]

  16. #76
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aga90

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam ja jestem pierwszy raz,bardzo Nam sie podoba tan projekt ale jest jedne rzecz która Nas denerwuje i chcielibyśmy porady fachowca odnośnie tych słupów na poddaszu w pokojach czy dałoby sie je zlikwidować???pozdrowionka

  17. #77
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ulka_ss

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga90 Zobacz post
    Witam ja jestem pierwszy raz,bardzo Nam sie podoba tan projekt ale jest jedne rzecz która Nas denerwuje i chcielibyśmy porady fachowca odnośnie tych słupów na poddaszu w pokojach czy dałoby sie je zlikwidować???pozdrowionka

    Tak da się je zlikwidować, po zakupie projektu projektant nanosi zmiany, już wcześniej pisała aanneta o tym, bo likwidowała tylko w sypialni zostawiła

  18. #78
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tomsta76

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kamionka
    Kod pocztowy
    96-315
    Posty
    40

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    My również zaczęlismy budowę tego ładnego domku, wczoraj właśnie zalewaliśmy fundamenty (zdjęcia w załączeniu), wykopy i zbrojenie robiliśmy sami z pomocą rodziny, chyba wyszło ok bo kierownik budowy pochwalił robotę. Też dokonalismy paru zmian, przede wszystkim zrezygnowalismy z garażu (mamy na działce stary dom, kiedyś ma być garażem), wstawiliśmy tam okno zamiast drzwi wjazdowych, przesunęliśmy, zliwidowaliśmy lub zamieniliśmy na inne trzy okna, no i kiero nie kazał lać tej metrowej ławy pod komin w kuchni, ma być rekuperacja więc nie jest potrzebna, a jest tam tylko ścianka działowa. Na razie mogę powiedziećtylko tyle co do budowy tego domku, ale czerpię z Waszych doświadczeń, ale z czasem może i ja dodam coś od siebie więcej z postępującą budową
    Pozdrawiamy Ania i Tomek
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0470.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	198544   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0469.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	98,4 KB
ID:	198545   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0481.jpg
Wyświetleń:	121
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	198546   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0574.jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	198547   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0598.jpg
Wyświetleń:	132
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	198548  

    Ostatnio edytowane przez tomsta76 ; 02-07-2013 o 10:59

  19. #79

    Domyślnie

    Witam Wszystkich !
    My również należymy do miłośników "Ogrodu o zmierzchu" , także zaczeliśmy budowę niebawem wstawimy kilka zdjęć.
    Bardzo podobały nam się zdjęcia z realizacji inwestycji aannety. Jeśli ktoś z was ma zdjęcia z podobnego etapu budowy fajnie by było je zobaczyć . Pozdrawiamy

  20. #80

    Domyślnie

    Pierwszwe zdjęcia:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b.jpg
Wyświetleń:	221
Rozmiar:	81,1 KB
ID:	131731
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	65,3 KB
ID:	131732
    Ostatnio edytowane przez PAJ ; 17-08-2012 o 18:22

Strona 4 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony