dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: a może Janusz Palikot ... ?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Janusz Palikot

    6 22,22%
  • W

    5 18,52%
  • 5 18,52%
  • 3 11,11%
  • 8 29,63%
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 75
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    Dajcie spokoj z tawariszczem Cimoszka, precz z komuna!
    Popieram.

  2. #42
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ciril
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    571
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    maysee rozumiem, że możesz za nim nie przepadać...
    ale pokaż mi w tym momencie kogoś, kto mógłby wygrać z klonami???




    No fakt, zawsze jest Palikot - ale ludzie zagłosowaliby na niego dla hecy.. przynajmniej byłoby śmiesznie
    Tu czytaj i pisz
    "Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza tego dowodu w słowach."G.Eliot

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    jeśli klony wygrają ..... to chyba wypiernicze do hameryki do lumpa ... słowo daję ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy
    Ależ , to napastliwa wypowiedź.
    Boga w sercu nie masz Ponury.
    I tak lekko pominąłeś goleń i ukraiński "savoir vivre"
    A fe!
    ja tylko zacytowałem starszawy wpis D.P. jako akurat pasujący, en passant niejako
    ale przyznam się szczerze, że każdy kto choćby z letka przyrżnie w organ partyjny zwany "PiSpospolitą" jest mi jak brat

    a po Kwaśniewskich pozostała już tylko córa, która uraczy Naród programem TV z tytułem zerżniętym z Sośnickiej
    bo po publikacji kwitów w ostatniej 'Polityce' [Tomasz Wołek - "Kwaśniewski jako agent Sasza"] nie tylko goleń mógł rozboleć


    PS: na ile mogę ocenić boskie upodobania [niebo, anioły itd.], to w tak podłym miejscu nie chciałby bywać
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał maysee
    Dajcie spokoj z tawariszczem Cimoszka, precz z komuna!
    Popieram.
    wam się Cimoszka z komuną kojarzy chyba na zasadzie studenckiej.
    Im też się wszystko z dupą kojarzy.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał maysee
    Dajcie spokoj z tawariszczem Cimoszka, precz z komuna!
    Popieram.
    wam się Cimoszka z komuną kojarzy chyba na zasadzie studenckiej.
    Im też się wszystko z dupą kojarzy.
    No mnie sie jeszcze z leśniczówką kojarzy...

  7. #47
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Z Państwa wpisów wyraźnie wynika, że pierwsza tura, w cuglach, wygrana jest przez Jego Naburmuszoność Lecha Aleksandra.
    Pozostałe głosy w miarę równo się rozkładają, gdyż jedynie betonowy elektorat, obecnie nam panującego, jest wstanie zdyscyplinować się i nie wybrzydzać a i lepszego niż obecne Mzimu nie maja w zanadrzu .
    No, może Zbyniu "Zero" by łyknął trochę głosów prezia , ale Jaro go ze strachu o rodzinną spuściznę nie dopuści.
    A później znów powiecie ,że mniejsze zło trzeba jak zwykle wybrać, co jest prawdopodobnie stwierdzeniem niewątpliwego faktu.
    Wiem , że statystyce można nie wierzyć, ale bez niej Golden Gate by nie stał.
    PiS dzieli... naród ,ale nie brać bolszewicką, która zjednoczona pod sztandarem i jednojajowym przywództwem gotowa iść na śmierć.

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał maysee
    Dajcie spokoj z tawariszczem Cimoszka, precz z komuna!
    Popieram.
    wam się Cimoszka z komuną kojarzy chyba na zasadzie studenckiej.
    Im też się wszystko z dupą kojarzy.
    No mnie sie jeszcze z leśniczówką kojarzy...
    to juz bardziej logicznie
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek
    uwaga, a teraz Pan Prezydent zrobi dzióbek
    antyperspirantów nie było?


    Badania preferencji wyborców pozostają dla mnie zagadką, 35% to chyba nie jest błąd statystyczny
    21% Polaków uważa, że kandydatem Platformy Obywatelskiej w jesiennych wyborach prezydenckich powinien zostać b. minister spraw zagranicznych Włodzimierz Cimoszewicz - wynika z sondażu TNS OBOP dla TVP. Na kolejnych miejscach znaleźli się Bronisław Komorowski 16% i Radosław Sikorski 14%.
    Według sondażu Homo Homini dla Polsat News i "Dziennika Gazety Prawnej", 49% Polaków uważa, że kandydatem PO na prezydenta powinien zostać szef MSZ Radosław Sikorski. Zdaniem jednej piątej kandydować powinien marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.

    źródło
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy
    Z Państwa wpisów wyraźnie wynika, że pierwsza tura, w cuglach, wygrana jest przez Jego Naburmuszoność Lecha Aleksandra.
    Pozostałe głosy w miarę równo się rozkładają, gdyż jedynie betonowy elektorat, obecnie nam panującego, jest wstanie zdyscyplinować się i nie wybrzydzać a i lepszego niż obecne Mzimu nie maja w zanadrzu .

    .
    niestety tak wychodzi
    ale może jeszcze coś się wydarzy

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał maysee
    Dajcie spokoj z tawariszczem Cimoszka, precz z komuna!
    Popieram.
    wam się Cimoszka z komuną kojarzy chyba na zasadzie studenckiej.
    Im też się wszystko z dupą kojarzy.
    No mnie sie jeszcze z leśniczówką kojarzy...
    to juz bardziej logicznie
    Biorąc pod uwagę działalność polityczną Cimoszki w okresie PRL, rzeczywiście nie wiem skąd te skojarzenia z komuną
    Tak za Wikipedią, bo nie mam czasu pisać:
    "Karierę polityczną rozpoczął jako działacz organizacji młodzieżowych w Polsce Ludowej. Był m.in. członkiem Związku Młodzieży Socjalistycznej w latach 1968–1973 oraz Zrzeszenia Studentów Polskich, w którym w 1972 wybrany został na stanowisko przewodniczącego tej organizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1971 aż do rozwiązania w styczniu 1990 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Podczas swojej pracy na uczelni był sekretarzem komisji uczelnianej partii. W 1985 wycofał się z aktywności politycznej, przenosząc się do Kalinówki Kościelnej na Podlasiu, gdzie objął gospodarstwo rolne swoich teściów.

    Do polityki wrócił po zmianach zapoczątkowanych obradami Okrągłego Stołu. W 1989 wystartował po raz pierwszy w wyborach parlamentarnych i został wybrany posłem na Sejm kontraktowy z ramienia PZPR."

  12. #52
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi

    Do polityki wrócił po zmianach zapoczątkowanych obradami Okrągłego Stołu. W 1989 wystartował po raz pierwszy w wyborach parlamentarnych i został wybrany posłem na Sejm kontraktowy z ramienia PZPR."
    Elektorat mu jeszcze nie może zapomnieć rad udzielanych powodzianom.
    Pytanie za złotówkę, kto ów elektorat zagospodarował ?

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy
    Cytat Napisał amalfi

    Do polityki wrócił po zmianach zapoczątkowanych obradami Okrągłego Stołu. W 1989 wystartował po raz pierwszy w wyborach parlamentarnych i został wybrany posłem na Sejm kontraktowy z ramienia PZPR."
    Elektorat mu jeszcze nie może zapomnieć rad udzielanych powodzianom.
    Pytanie za złotówkę, kto ów elektorat zagospodarował ?
    No i jeszcze wycofując się z polityki, ostro ją skrytykował jako upadłą poniżej poziomu przyzwoitości zapominając, że sam ją tworzył

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Jeszcze coś mi sie kołacze, że był zdziwiony, że Polska jest uzależniona od ruskiego gazu i ropy. Aaaa, szkoda gadać.

  15. #55
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    wam się Cimoszka z komuną kojarzy chyba na zasadzie studenckiej.
    Im też się wszystko z dupą kojarzy.
    No tak, za komuny przeciez bylo lepiej. Jesli tak to na Leppera glosowac, na Leppera! Ten magik tez chcial cofac czas.
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ciril
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    571
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy
    Cytat Napisał amalfi

    Do polityki wrócił po zmianach zapoczątkowanych obradami Okrągłego Stołu. W 1989 wystartował po raz pierwszy w wyborach parlamentarnych i został wybrany posłem na Sejm kontraktowy z ramienia PZPR."
    Elektorat mu jeszcze nie może zapomnieć rad udzielanych powodzianom.
    Pytanie za złotówkę, kto ów elektorat zagospodarował ?
    I tu się z nim zgadzałam. Jeżeli ktoś buduje się na terenach zalewowych, to niech buli ubezpieczenie na wypadek powodzi Chyba ubezpieczanie swojego mienia powinno być normą w rozwiniętym kraju.

    Pepeguczyż to nie czysto komunistyczne podejście "Państwo mi da???" Narzekacie ludziska na komunę, a sami się tego komunistycznego podejścia pozbyć nie możecie
    Tu czytaj i pisz
    "Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza tego dowodu w słowach."G.Eliot

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał amalfi
    Cytat Napisał maysee
    Dajcie spokoj z tawariszczem Cimoszka, precz z komuna!
    Popieram.
    wam się Cimoszka z komuną kojarzy chyba na zasadzie studenckiej.
    Im też się wszystko z dupą kojarzy.
    No mnie sie jeszcze z leśniczówką kojarzy...
    to juz bardziej logicznie
    Biorąc pod uwagę działalność polityczną Cimoszki w okresie PRL, rzeczywiście nie wiem skąd te skojarzenia z komuną
    Tak za Wikipedią, bo nie mam czasu pisać:
    "Karierę polityczną rozpoczął jako działacz organizacji młodzieżowych w Polsce Ludowej. Był m.in. członkiem Związku Młodzieży Socjalistycznej w latach 1968–1973 oraz Zrzeszenia Studentów Polskich, w którym w 1972 wybrany został na stanowisko przewodniczącego tej organizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1971 aż do rozwiązania w styczniu 1990 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Podczas swojej pracy na uczelni był sekretarzem komisji uczelnianej partii. W 1985 wycofał się z aktywności politycznej, przenosząc się do Kalinówki Kościelnej na Podlasiu, gdzie objął gospodarstwo rolne swoich teściów.

    Do polityki wrócił po zmianach zapoczątkowanych obradami Okrągłego Stołu. W 1989 wystartował po raz pierwszy w wyborach parlamentarnych i został wybrany posłem na Sejm kontraktowy z ramienia PZPR."
    słusznie, wszystkich którzy należeli do ZMS-u - wybić do nogi!!!!
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  18. #58
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Nie trzeba. Cimoszenko pewnie zrobi to co wychodzi mu najlepiej - wycofa sie do puszczy...
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    Nie trzeba. Cimoszenko pewnie zrobi to co wychodzi mu najlepiej - wycofa sie do puszczy...
    a szkoda... ja bym mu nawet d..y dał, byle kandydował...
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  20. #60
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ciril

    I tu się z nim zgadzałam. Jeżeli ktoś buduje się na terenach zalewowych, to niech buli ubezpieczenie na wypadek powodzi Chyba ubezpieczanie swojego mienia powinno być normą w rozwiniętym kraju.

    Pepeguczyż to nie czysto komunistyczne podejście "Państwo mi da???" Narzekacie ludziska na komunę, a sami się tego komunistycznego podejścia pozbyć nie możecie
    Jeśli mówiąc " narzekacie" masz na myśli też Pepega, to jesteś w błędzie.
    Najdalszy jestem od jakichkolwiek idei populistycznych czy form ustrojowych mających związek z komuną, czy ogólnie pojętym bolszewizmem, bez różnicy czy to odmiana czerwona - post pezetpeerowska, czy czarna- pisowska.
    Cimoszko palnął niefortunnie i trochę w niedelikatnym momencie, ale miał całkowitą rację .
    Geniuszem zaś Kaczora było zauważenie jak wielkie obszary, niezagospodarowanego elektoratu leżą odłogiem pomiędzy postkomunistyczną lewicą z jej wiernymi druhami i niezdecydowaną mocno ale wykształconą już lewicującą młodzieżą a ugrupowaniami mówiącymi o sobie "lyberały-konserwanty".
    Jedni i drudzy nie brali pod uwagę w ogóle całej masy zapomnianej, zagubionej i niekumatej tłuszczy , nie potrafiącej znaleźć się w zbyt skomplikowanych dla nich nowych realiach.
    Cimoszko, chociaż nie moja to bajka, z komuną ma tyle wspólnego, co Lepper z subtelnością.
    Zresztą tak jak już większość towarzyszy z genami nieboszczki PZPR- a tylko Lenin się w mauzoleum rozkłada ze zdziwienia.

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony