dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Dom z okładki nr 10 - październik

    Witam, wysłałam priva do redakcji, ale zero odzewu, więc może tu lepiej pójdzie
    Zwracam się z prośbą o umożliwienie kontaktu z inwestorem/właścicielem domu projektu p. Michała Owadowicza, znajdującego się w Podkowie Leśnej, którego zdjęcie widnieje na okładce nr 10 Muratora.
    Jestem inwestorką na początkowym etapie budowy domu również inspirowanego twórczością F.L. Wrighta i stanęłam przed dylematem wyboru klinkieru. Architekt proponuje ryflowaną cegłę formowaną maszynowo, do złudzenia przypominającą tę zastosowaną na elewacji domu w Podkowie, ja skłaniam się ku ręcznie formowanej. Nietrudno chyba wyobrazić sobie, o ile latwiej byłoby mi podjąć decyzję, gdybym mogła na żywo zobaczyć elewację domu w Podkowie.
    Jeśli nie ma możliwości kontaktu, może Redakcja mogłaby w inny sposób wspomóc moje wysiłki w samodzielnym odszukaniu tego domu. W ostatni weekend zjeździłam Podkowę wzdłuż i wszerz, ale niestety nie udało mi się natrafić na opisany przez Państwa dom.
    Dane kontaktowe umieściłam w PW do redakcji.
    Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc.
    Nie ma praktyczniejszej rzeczy, niż dobra teoria.

  2. #2

    Domyślnie A może ktoś z Forumowiczów może pomóc?

    Jak w temacie - czy ktoś z Forumowiczów mógłby mi pomóc zlokalizować ten dom w Podkowie?
    Nie ma praktyczniejszej rzeczy, niż dobra teoria.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony