dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 82
  1. #21

    Domyślnie

    Foteczki

    widok na wentylacje w garażu








    Komin w kotłowni


    widok na schody od strony kotłowni



  2. #22

    Domyślnie

    Witam

    Święta święta i po świętach teraz tylko czekać aż pogoda się poprawi by moc zalać strop a na deser parę fotek schodów

    pozdrawiam Paweł














  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bien

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    stairway to heaven

  4. #24

    Domyślnie

    Można tak powiedzieć

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    max2002

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1

    Domyślnie m45

    Witam!My też zakupiliśmy ten projekt i zamierzamy zacząć budowę.

  6. #26

    Domyślnie

    Witam

    fajnie że jeszcze ktoś zaczyna budować ten domek . Mamy teraz przerwę w budowie, ale gdy pogoda się poprawi to ruszamy dalej
    pozdrawiam Paweł

  7. #27

    Domyślnie

    Bardzo fajnie się domek zapowiada Pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    Witam

    Z racji że zrobiło się cieplej nasi budowlańcy mają zamiar przyjechać we wtorek dokończyć wszystko i jak będzie wszystko ok to w środę zalewamy strop, schody a pużniej wieniec no i cały dach

    Pozdrawiam

  9. #29

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gonti1

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam,
    A ja ten projekt znalazłam dwa dni temu i jest jednym z kilku, który biorę pod uwagę szukając swojego projektu do budowy domu.
    Przeszukując internet znalazłam tego posta i bardzo mnie zaciekawił. Szczególnie z miłą chęcią oglądam postępy w budowie Waszego domu. Szczerze mówić nawet chciałam zapytać czy można byłoby zobaczyć go na żywo ale niestety ograniczeniem jest odległość. Niemneij z wielkim zainteresowaniem będę śledzić Wasze postępy bo to być może pomoże mi podjąć ostateczną decyzję o budowie domu wg tego projektu.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia. Do usłyszenia.

  11. #31

    Domyślnie

    Witam

    Dzisiaj zrobię nowe foteczki więźby dachowej zrobionej w 80% dach jest troszkę skomplikowany ale to jest zaleta tego domku.
    Moim zdaniem jest tylko parę projektów fajnych domów no a M45 zalicza się do takich bo reszta to są że tak to nazwę oklepane wzory no i takie sobie no ale to jest moje zdanie Okna i drzwi garażowe mamy już zamówione kolor mahoń
    Gonit1 my wybieraliśmy projekt prawie 2 lata a pewnej niedzieli jak zwykle przeszukując Internet za ciekawymi projektami natrafiliśmy na ten domek i w ciągu 5 minut złożyliśmy zamówienie fajne jest to że ma dużo pomieszczeń no i są one bardzo funkcjonalne garaż spory jeśli można wiedzieć jakie projekty cię jeszcze interesują


    pozdrawiam

  12. #32

    Domyślnie

    Wklejam obiecane foteczki










  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gonti1

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Super, strasznie Wam zazdroszczę już tego etapu . Dziękuję za fotki.
    Faktycznie, my również zwróciliśmy uwagę na funkcjonalności wnętrza w tym projekcie, mnogość pomieszczeń, itp.
    Nam bardzo się podobają projekty ze strony www.domyzwizja.pl - klasyczne, stylowe i bardzo eleganckie jednakże nie zawsze ciekawie zaprojektowane wewnątrz.
    Bardzo jestem ciekawa tej powierzchni na poddaszu - czy aby skosy nie ograniczają jej zbytnio i czy jest wystarczająco miejsca w poszczególnych pomieszczeniach.

    pozdrawiam serdecznie

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gonti1

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Super, strasznie Wam zazdroszczę już tego etapu . Dziękuję za fotki.
    Faktycznie, my również zwróciliśmy uwagę na funkcjonalności wnętrza w tym projekcie, mnogość pomieszczeń, itp.
    Nam bardzo się podobają projekty ze strony www.domyzwizja.pl - klasyczne, stylowe i bardzo eleganckie jednakże nie zawsze ciekawie zaprojektowane wewnątrz.
    Bardzo jestem ciekawa tej powierzchni na poddaszu - czy aby skosy nie ograniczają jej zbytnio i czy jest wystarczająco miejsca w poszczególnych pomieszczeniach.

    pozdrawiam serdecznie

  15. #35

    Domyślnie

    Witam

    Chociaż nie mamy jeszcze ścian działowych na poddaszu ale z tego co widać gdy się chodzi po stropie to jest sporo miejsca szczególne spore są te dwa pokoje na poddaszu oznaczone numerami 26 i 19 ale 22 i 23 też są spore musicie się zastanowić czego oczekujecie od tych pomieszczeń Dzisiaj przyjechali murarze i kończą robić łazienkę i wc

    pozdrawiam Paweł

  16. #36

    Domyślnie

    Witam
    mamy już wybraną dachówkę firmy roben kolor kasztanowa angoba przywiozą ją w piątek razem z oknami dachowymi i rynnami
    Wieczorem wkleję zdjęcia skończonej więźby dachowej i ścian działowych



  17. #37

    Domyślnie

    obiecane fotki

    widok od strony kuchni na wc


    pokój



    pokój


    korytarz


    no i widok ogólny



  18. #38

    Domyślnie

    Witam ponownie kilka fotek z budowy



    a taki mamy kolor okien




    plytki klinkierowe na kominie


    okno tarasowe



  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    althien

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Hej,
    Przyznam, że przeze mnie poszliśmy nieco na żywioł - po znalezieniu "Słonecznego Poranka" nie chciałam patrzeć na inne projekty. Łączył funkcjonalność z unikalny wyglądem. Niestety ze względu na wymagania prawne i urzędnicze musimy nieco zmodyfikować projekt - uszczuplę garaż, stracę pomieszczenie gospodarcze i jeden pokój na poddaszu W tym momencie czekamy na propozycję od architekta, a później jeszcze przed nami 65 dniowy okres (oby tylko) czekania na pozwolenie na budowę.
    Pawle - jeśli pozwolisz naślę na Ciebie mojego męża aby zebrał dobre rady )

    Do zobaczenia

  20. #40

    Domyślnie

    Witam
    Ja sobie leże i choruje na anginę już prawie tydzień no ale damy radę
    Co się dzieje na budowie ?? to może powiem że dzisiaj kończą kłaść papę na dachu drzwi garażowe przyjadą w środę, domek sobie schnie bo sporo wilgoci ma w sobie
    Przez tą chorobę nie mogę zacząć sadzić moich roślin w ogrodzie paranoja
    ALTHIEN zapraszam można wpaść i porozmawiać moi rodzice wszystko wyjaśnią i wytłumaczą bo ja jestem tutaj od prowadzenia fotorelacji z naszej budowy

    Pozdrawiam paweł

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony