dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 82
  1. #41
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    althien

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    witam i jak postępy w budowie?możesz podać ceny poszczególnych etapów robót i ważniejszych pozycji? np:stan 0, roboty murarskie,więźba,okna...?w jakim zakresie wykonuje wam ta jedna firma i co ważniejsze w której części Polski się budujecie...może można było by podjechać i zobaczyć w "realu"domek no i pogadać

  2. #42

    Domyślnie

    Witam

    wszystkich po dłuższej przerwie postępy w budowie są takie że papa jest już położona na dachu razem z latami i kontr latami kominy są obłożone klinkierem zrobiony jest też wieniec na kominach brama garażowa przyjedzie w środę, drzwi tylnie są już zamontowane a przednie to tak na teraz zrobione z desek na zawiasach jak drzwi przyjadą to lecimy dalej z kablami no i ogrzewaniem rurkami i rureczkami My mieszkamy w Bydgoszczy







  3. #43

    Domyślnie

    no i jeszcze fotka tej skarpy


  4. #44

    Domyślnie

    Więc tak robocizna:

    fundamenty 12 tyś
    ściany i strop 25 tyś
    działówki na poddaszu 17 tyś
    cieśla 12 tyś
    papodeskowanie 6 tyś

    dachówka położenie 45 zl za metr położenia dachówki koszt łączny 15 tyś
    tynki 15 zł za metr łącznie 12 tyś plus gipsowanie 6 tyś
    posadzka 6 tyś

    prąd, woda kanalizacja, co robimy sami

    okna plus brama garażowa okolo 25 tyś
    caly dach kosztowal 35 tyś sam materiał
    teriwa okolo 15 tyś
    beton na fundament wylewkę i strop 20 tyś
    za bloczki na fundamenty daliśmy 5 tyś
    porotherm 6 zl za sztukę
    drewno na dach plus deski laty i kontr łaty 18 tyś
    stal okolo 4 tyś
    kominy plus wentylacyjne 7 tyś
    wata plus styropian 12 tyś
    gazobeton 12 cm 6 tyś
    kable 2 tyś
    co 20 tyś

    oczywiście trzeba dodać jeszcze drobniejsze wydadki okolo 30 tyś

    te ceny są z roku 2009

  5. #45

    Domyślnie pytanie

    Cześć, cieszymy się że jeszcze komuś spodobał się ten projekt , zzainteresowaniem przeczytalimy wszystkie informacje odnośnie budowy. Mamy jednak pytanie czy można zobaczyć dom w rzeczywistości. Możemy się jakoś umówić osobiście. Pozdrawiamy
    Ostatnio edytowane przez VIOLA I KRIS ; 01-05-2010 o 21:24

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    althien

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Złożyliśmy wnioski o pozwolenie na budowę. Gdy otrzymamy pozytywną opinię założę nasz dziennik. A w tzw. międzyczasie pozwolę sobie urodzić. Do zobaczenia w szerszym gronie

  7. #47

    Domyślnie

    Witam
    wszystkich jakoś ostatnio nie mam weny na robienie fotek może dla tego że nic specjalnego sie nie dzieje elektryka już jest no i kanalizacja też już jest zrobiona została do zrobienia jeszcze woda ogrzewanie itp a w moim prowizorycznym ogrodzie prace się posuwają w dobrym kierunku postaram się zrobić fotki jutro albo dopiero w niedzielę
    pozdrawiam

  8. #48

    Domyślnie

    Witam

    obiecane fotki







    ogród





    Ostatnio edytowane przez pielengnica ; 12-05-2010 o 12:47

  9. #49

    Domyślnie

    porcja fotek














    Ostatnio edytowane przez pielengnica ; 10-06-2010 o 12:46

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    merci2121

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Witam, kolejny fan M45 dołącza do Was :)

    Cytat Napisał pielengnica Zobacz post
    Witam
    Ja sobie leże i choruje na anginę już prawie tydzień no ale damy radę
    Co się dzieje na budowie ?? to może powiem że dzisiaj kończą kłaść papę na dachu drzwi garażowe przyjadą w środę, domek sobie schnie bo sporo wilgoci ma w sobie
    Przez tą chorobę nie mogę zacząć sadzić moich roślin w ogrodzie paranoja
    ALTHIEN zapraszam można wpaść i porozmawiać moi rodzice wszystko wyjaśnią i wytłumaczą bo ja jestem tutaj od prowadzenia fotorelacji z naszej budowy

    Pozdrawiam paweł
    Paweł czy istnieje mozliwośc zobaczenia domu w realu ? mam niewielkie watpliwości co do wielkości pomieszczeń daj prosze znac na 601 646 330 pz marek

  11. #51
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marian026

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Gratuluję Państwu wyboru! Den dom jest świetny, sam chcem taki postawić, tylko mam kilka zmian do wprowadzenia. Jeżeli to nie będzie kłopot to proszę mi napisać, ile trzeb by przygotować pieniędzy, żeby marzenie stało się realne? mój e-mail [email protected], będę wdzięczny za co z góry dziękuję. Ile czasu trwały budowy? Jak długo musieli Państwo czekać, ażeby w końcu w nim zamieszkać? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

  12. #52

    Domyślnie

    Witam

    Dzisiaj przyjechały drzwi wewnętrzne i zewnętrzne no a od poniedziałku lecimy z tynkami i już bardzo blisko do końca jestem już troszkę zmęczony tą budową ale daje radę
    pozdrawiam

  13. #53

    Domyślnie

    Porcja fotek







    Ostatnio edytowane przez pielengnica ; 21-07-2010 o 15:25

  14. #54

    Domyślnie

    Kolejna porcja fotek









    Ostatnio edytowane przez pielengnica ; 24-08-2010 o 13:09

  15. #55

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us





    Uploaded with ImageShack.us





    Ostatnio edytowane przez pielengnica ; 31-10-2010 o 11:49

  16. #56

  17. #57

    Domyślnie

    Witam po bardzo długiej przerwie sprawy mają się tak stelaże są już położone na poddaszu regipsy kupione wycena wykończenia domku jest już zrobiona wyniosła 33 tyś zł czyli zaczynając od regipsów po malowanie ścian ostateczne tylko się wprowadzać ale trzeba jeszcze poczekać troszkę na pieniądze ale damy radę pozdrawiam Paweł

  18. #58
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    headpoint

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-129
    Posty
    23

    Domyślnie

    Witam,

    również zakupiliśmy ten projekt i ciesze się, że na decyzję wpłynął ten temat na forum. Mam tylko pytanie - czemu zdecydowaliście się na ceramikę a nie jak w projekcie na beton komórkowy?

  19. #59

    Domyślnie

    Witam ponieważ naszym zdaniem jest cieplejsza no i nie nasiąka wadą jak zwykły beton komórkowy
    "również zakupiliśmy ten projekt i cieszę się, że na decyzję wpłynął ten temat na forum" bardzo miłe słowa nie myślałem że ktoś może tak napisać bardzo to miłe

    pozdrawiam Paweł

  20. #60

    Domyślnie

    A więc poniedziałek to ten dzień czyli przyjeżdża firma która nam wykończy domek oj będzie się działo będzie

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony