dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 211 z 214
Pokaż wyniki od 4.201 do 4.220 z 4264
  1. #4201
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasinta123

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lębork
    Kod pocztowy
    84-300
    Posty
    48

    Domyślnie

    jaki domek tym razem?

  2. #4202

    Domyślnie

    Cytat Napisał swirek100 Zobacz post
    witam

    etap ... wieniec

    Z przodu prawie z34

    Ja czekam na dach...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20190415-WA0001.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	430438  

  3. #4203

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benek88 Zobacz post
    Z przodu prawie z34

    Ja czekam na dach...
    witam

    z34 jest optymalny dla tego podobny buduję , więźba skończona

    pozdrawiam

  4. #4204
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Barszcz Biały

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Trzebnica
    Kod pocztowy
    55-100
    Posty
    77

    Domyślnie

    Robimy podjazd, ale na początek drobne roboty wokół domu typu uszczelnienia / krawężniki/ upiększanie itp
    .

  5. #4205
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Barszcz Biały

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Trzebnica
    Kod pocztowy
    55-100
    Posty
    77

    Domyślnie

    aktualizacja - dorzuciliśmy jeszcze 70 ton piasku

    więcej - poniżej - ( nie będę wrzucał dużych zdjęć)
    Ostatnio edytowane przez Barszcz Biały ; 12-06-2019 o 15:11
    .

  6. #4206
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dominika2109

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-748
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cześć! chciałam i ja podzielić się swoimi doświadczeniami z budową z34. Budowę zaczynamy na dniach więc na razie wiele nie mogę powiedzieć o moich wrażeniach. W miarę upływu prac na pewno będę się dzielić zdjęciami Budujemy ten domek w technologii szkieletowej, na płycie fundamentowej. Trzymajcie za nas kciuki , a póki co dołączam zdjęcie działeczki z wytyczonymi osiami Pozdrawiam, Dominika
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22222.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	431583

  7. #4207

  8. #4208

    Domyślnie

    Cytat Napisał dominika2109 Zobacz post
    Cześć! chciałam i ja podzielić się swoimi doświadczeniami z budową z34. Budowę zaczynamy na dniach więc na razie wiele nie mogę powiedzieć o moich wrażeniach. W miarę upływu prac na pewno będę się dzielić zdjęciami Budujemy ten domek w technologii szkieletowej, na płycie fundamentowej. Trzymajcie za nas kciuki , a póki co dołączam zdjęcie działeczki z wytyczonymi osiami Pozdrawiam, Dominika
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22222.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	431583
    Trzymamy

  9. #4209

    Domyślnie

    Cytat Napisał Delphion1 Zobacz post
    No Świrku powodzenia w kolejnej przygodzie
    aaaa dziękuję , po woli rośnie że tak powiem robi się dach
    i znów wszystko od początku
    dom , ogrodzenie , wiata , zielenina ,
    ech jak ja to lubię ,
    już nie mogę się doczekać aż ci wszyscy pracownicy pójdą i zostanę sam ze swoim stanem deweloperskim

    pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	qwerty.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	431876  

  10. #4210

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20190704-WA0004.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	432115
    Ja dach już mam ������
    Mały wyścig?

  11. #4211
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasinta123

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lębork
    Kod pocztowy
    84-300
    Posty
    48

    Domyślnie

    Witam wszystkich grupowiczow i prosze bardzo o porade

    Od miesiaca posiadamy z mężęm pozwolenie na budowe naszego wymarzonego domu Z34 i poki co sie musimy wstrzymac gdyż wyszla opcja kupna domu blizniaka połączonego aby garażem.
    Otoż mieszkamy za granica a za rok mamy plan zjechac juz do Polski na stałe i troche goni nas czas. Generalnie gdyby nie fakt ze działka na ktorej mamy budowac ma spory skos i obawiamy sie ze kupa kasy pojdzie na wyrównanie, jest na wsi ( ale na ktorej generalnie jest wszystko ) musimy podłączyc wode min 65 m kopania i jeszcze kilka innych niedogodności to byśmy nie brali pod uwage faktu kupna gotowca.
    Inwestorem jest nie typowy deweloper a spoko czlowiek ktory obok swojego domu stawia aby 2 blizniaki i nie buduje z byle czego, pilnuje bydowy i cena jaka szuka za niego o podobnym metrazu plus 24 m garaz to 380 tys zl.
    Najbardziej przekonuje nas fakt iz mieszkajac za granica nic nas nie bedzie obchodzic i generalnie zjezdzajac za rok na stale praktycznie dostaniemy dom gotowy do wykonczenia a kolejny ogromny plus to lokalizaja czyli 5 min autem do centrum miasta oraz posiadanie mojej ulubionej siosty jako sasiadki Sasiedzie poki co tez sie wydaja byc spko a ze sami mamy male dzieci to myslimy ze fajnie byloby miec takowych za plotem bo tam gdzie mamy budowac z34 ich nie bedzie gdyz dzialka troche oddalona od centrum

    Z drugiej strony czy warto pakowac sie w takie osiedle ? czy jednak wolnostojacy to wolnostojacy>
    No i kwestie finansowe - jak myslicie czy to w miare atrakcyjna cena czy w tej badz podobnej mozemy zamieszkac w naszej zetce???\
    Kazde sugestie i rady bardzo beda nam pomocne bo jestesmy w kropce ((
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ELEWACJE.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	17,5 KB
ID:	432392Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ZETKA.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	10,2 KB
ID:	432393
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RZUT PARTERU.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	21,4 KB
ID:	432390   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PLAN DZIALKI.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	113,2 KB
ID:	432391  

  12. #4212

    Domyślnie

    Cytat Napisał Benek88 Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20190704-WA0004.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	432115
    Ja dach już mam ������
    Mały wyścig?
    było by fajnie
    ale blokuje mnie prąd a właściwie jego brak planowane podłączenie domku wrzesień 2020 czyli wykończenie mogę zaczynać na wiosnę 2020

    a tak na marginesie poprzedni z34 od wbicia łopaty do wprowadzenia się 9 miesięcy i też bez prądu z tym że piec był na drewno i można było zimą przepalać na agregacie

    pozdrawiam i trzymam kciuki
    Ostatnio edytowane przez swirek100 ; 12-07-2019 o 16:11

  13. #4213

    Domyślnie

    Ja ciągnę od sąsiada. Do tej pory budowa pochłonęła koło 50 kWh, więc to grosze przy koszcie prądu budowlanego.
    A przyłącz już mam, czeka na instalację w środku.

    Ostatnio edytowane przez Benek88 ; 01-08-2019 o 18:37

  14. #4214
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasinta123

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lębork
    Kod pocztowy
    84-300
    Posty
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał swirek100 Zobacz post
    było by fajnie
    ale blokuje mnie prąd a właściwie jego brak planowane podłączenie domku wrzesień 2020 czyli wykończenie mogę zaczynać na wiosnę 2020

    a tak na marginesie poprzedni z34 od wbicia łopaty do wprowadzenia się 9 miesięcy i też bez prądu z tym że piec był na drewno i można było zimą przepalać na agregacie

    pozdrawiam i trzymam kciuki
    Swirek Ty skoro drugi dom już stawiasz to może nam pomożesz ? Co myślisz o naszym pomysle w komentarzu powyżej???

  15. #4215

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasinta123 Zobacz post
    Swirek Ty skoro drugi dom już stawiasz to może nam pomożesz ? Co myślisz o naszym pomysle w komentarzu powyżej???
    Witam

    Nie orientuje się w cenach w Twojej miejscowości ale u mnie np bliźniak w stanie deweloperskim 90m2 kosztuje 259.000 a pod klucz z wykończeniem 289.000 - ceny z działka 550m
    Cena budowy z34 jest raczej podobna w całej Polsce

  16. #4216
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasinta123

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Lębork
    Kod pocztowy
    84-300
    Posty
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał swirek100 Zobacz post
    Witam

    Nie orientuje się w cenach w Twojej miejscowości ale u mnie np bliźniak w stanie deweloperskim 90m2 kosztuje 259.000 a pod klucz z wykończeniem 289.000 - ceny z działka 550m
    Cena budowy z34 jest raczej podobna w całej Polsce
    Bliżniak o którym myslimy ma 140 użytkowej wraz z garażem co jest jednak dużym udogodnieniem wiec ciut wiekszy od standardowego z34 wiec zakladajac ze 380tys to stan deweloperski (wiec myslimy zostaja nam posadzki,drzwi lazienka i kuchnia) to pewnie z 70 do 100 tys by nam było potrzebne. Dodam ze docelowo mamy zamieszkać nad morzem i generalnie jest potencjał ( domki letniskowe itp) ale pomysl z kupnem juz prawie gotowego pod miastem gdzie dojazd do pracy sklepow itp bylby duzo wygodniejszy bardzo nas kusi i nie wiemy co robić

  17. #4217

    Domyślnie

    A nie posiada ktoś z forumowiczów galerii zdjęć naszych zetek? W starych postach są linki do dropboxów, ale dawno nieaktywne... Szukam inspiracji na wykończenie...

  18. #4218

  19. #4219
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Barszcz Biały

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Trzebnica
    Kod pocztowy
    55-100
    Posty
    77

    Domyślnie

    No to czas na wiatę i płytę betonową pod nią.
    .

  20. #4220
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sp3cjal

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Nowy Dwór Gdański
    Kod pocztowy
    82-100
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasinta123 Zobacz post
    Bliżniak o którym myslimy ma 140 użytkowej wraz z garażem co jest jednak dużym udogodnieniem wiec ciut wiekszy od standardowego z34 wiec zakladajac ze 380tys to stan deweloperski (wiec myslimy zostaja nam posadzki,drzwi lazienka i kuchnia) to pewnie z 70 do 100 tys by nam było potrzebne. Dodam ze docelowo mamy zamieszkać nad morzem i generalnie jest potencjał ( domki letniskowe itp) ale pomysl z kupnem juz prawie gotowego pod miastem gdzie dojazd do pracy sklepow itp bylby duzo wygodniejszy bardzo nas kusi i nie wiemy co robić

    Mnie budowa domu z wyposażeniem (meble kuchnia wszystko) wyszła 380. 000 tyś . Czas budowy 12 miesięcy (w tym 2 miesiące przerwy ze względu na pogodę). Dużo siedzenia na tel i zazębianie fachowców czasami na pół roku do przodu. Rano wchodzili hydraulicy a popołudniu elektrycy. Całą wykończeniówkę czyli sufity podwieszanie i kafelki robiły 2 osoby około 3 miesiące . Ja malowałem cały dom , instalowałem oświetlenie i gniazdka oraz kładłem panele podłogowe.
    Zdjęcia z całej budowy i koszty są na stronie Z500 w realizacjach podam link ale może on nie działać https://z500.pl/plac-budowy/Z34/2559/tablica/z34.html
    z34 Adam X mieszkam w pomorskim w Nowym Dworze Gdańskim jak coś to zapraszam poczta [email protected] .

Strona 211 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony