dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 79

Temat: EDZIA

  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    On 2002-11-18 21:12, jamles wrote:
    ja w niedziele obchodzę 3 rocznicę członkostwa w klubie "40"
    No to wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń .


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-11-24 17:24 ]</font>

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    WIATJCIE...
    ...To ja tez Nicola do tego podklubu...w połowie listopada swietowałam...któres tam..
    Jesli chodzi o połaczenie...pewnie..Edzia szefowa damskiej czesci ...Big...meskiej swietny pomysł...
    Nicol...a gdzie budujesz??/
    Pozdrawiam was .....dziewczyny
    i chlopaków tez pozdrawiam...hi hi a co...

  3. #23

    Domyślnie

    Dobre rano! Witajcie wszyscy mili!
    Teska moja budowa (w zasadzie już zamieszkała) jest na drugim końcu Polski, woj. śląskie, mała miejscowość - Strzyżowice. Jest to koło miasta Będzin i jakieś 20 km od Katowic. Twoja lokalizacja - obrzeża Szczecina? - jest ciut ciekawsza. Powietrze zdecydowanie tak!!
    Teska napisz coś więcej o Swoich postępach w budowaniu.

    Edzia!
    Aby Twojego wątku nie zaśmiecać sprawami różnymi proponuję założyć jakiś wątek rozmaitości np. Kobiety u szczytu lub coś innego. A może nie masz nic przeciwko temu by babskie pogawędki odbywały się tu?
    Edziu o ile się zdążyłam zorientować to jesteśmy prawie sąsiadkami. Też budujesz w woj. śląskim. Czy grupa śląsk ..... organizuje też jakieś spotkania?

    Pozdrawiam Renia

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Witam trochę sennie jak na poniedziałek przystało .
    Tesko dzięki za poparcie.
    Nicol
    Nie mam nic przeciw Waszej obecności w moim wątku i babskim plotką.Fakt jesteśmy prawie sąsiadkami jest jeszcze na Forum wydaje mi się jeszce bliższa Ci sąsiadka lawio, która buduje w okolicach Będzina. Może tu zawita. Niestety grupa górny śląsk nie dorobiła się jeszcze spotkania klubowego, choć kiedyś na początku padła propozycja z mojej strony jednak pozostała bez echa.
    pozdr. Ewa

  5. #25

    Domyślnie

    Edzia dzięki za wyrozumiałość. Widziałam Cię też w Kawiarni klubowej i przyszedł mi pomysł, że może lepiej tam pogawędzić?

    Z moich okolic jest jeszcze Wowka. Muszę go zagadnąć o lokalizację jego budowy.
    Ewo, jak będzisz miała chwilkę czasu to może podyskutujemy, nie tylko o budowie. Może zaproponujemy spotkanie na śląsku pozostałym forumowiczom. Rozumiem, że jesteś chętna, ja też. mam nadzieję, że jeszcze parę osób się znajdzie. Namówię Lawio jeśli tu tylko zajrzy.



    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: nicola dnia 2002-11-25 15:48 ]</font>

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Co do spotkania to chętnie ale dopiero w przyszłym roku, chyba że losy /sprawy/ rzucą mnie w te rejony. Póki co to w tym miesiącu zaliczam Kraków/30.11./ i Warszawę /03.12. ale nie wiem czy uda mi się z kimś z Forum spotkać.

  7. #27

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że spotkanie w tym roku i tak miałoby nikłe szanse. W nowym roku, wiosną chyba i cieplej i dzień dłuższy. Do tej pory może zdołamy namówić więcej forumowiczów. Twoje wyjazdy są jednodniowe?

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Ten do Warszawy teoretycznie 1-dniowy ale zaczyna się o 19,30 więc przedłuży się do 4.12..
    No też myślę o wiośnie tylko, że wtedy zacznie się u mnie intensywna praca na budowie ale zobaczymy co da się zrobić
    Ewa

  9. #29

    Domyślnie

    Wiem, że wiosną większość forumowiczów ostro ruszy z pracami budowlano-wykończeniowymi. Może aby zebrać siły, pokrzepić ducha przyda im się chwila rozrywki w gronie osób z podobnym "zboczeniem". Ja choć już nie buduję, też mam jeszcze wiele pracy i to takiej, której koniecznie trzeba przypilnować babskim okiem. Chęć spotkania z osobami, z którymi gawędzi się od czasu do czasu jest duża.


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: nicola dnia 2002-11-25 09:46 ]</font>

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    On 2002-11-25 08:44, nicola wrote:
    Z moich okolic jest jeszcze Wowka. Muszę go zagadnąć o lokalizację jego budowy.
    Odpowiadam - Dąbrowa Górnicza. A urodziłem sie i wychowałem w ..... Grodźcu, czyli kamieniem rzucić przez Parcinę od Strzyżowic.
    Wiosną proponowałem by spotkać się podzczas targów budownictwa w Bytkowie. Niestety nie było jakoś chętnych. Może w przyszłym roku ... Przypominam termin - ostatni piątek-sobota-niedziela kwietnia.

    pozdrawiam
    Wowka
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Acha, także i ja zgłaszam akces do klubu 40-latków.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  12. #32

    Domyślnie

    Wowka!
    Super, że się odezwałeś. Czy mógłbyś uszczegółowić bardziej swoją lokalizację. Czy jest to Centrum (chyba nie bardzo, bo gdzie), Gołonóg, Korzeniec, Marianki itd. Jeśli to nie tajemnica. Jeżeli nie chcesz tak oficjalnie to napisz na privie.
    Pozdrawiam i witam w klubie. Nie wiem, czy mnie "młodocianej" wypada.

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Tereny zielone - Strzemieszyce
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  14. #34

    Domyślnie

    Strzemieszyce, z tamtych stron najbardziej kojarzę Dekorgips.
    Miejsce faktycznie zielone, cisza, spokój. Na jakim etapie jesteś z budową?

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Fakt "Dekorgips" to prawie sąsiad.
    Stan budowy: ostatnio fachowcy skończyli ocieplenie(12 cm styropian)- położenie tynku akrylowego zostawiam sobie jednak na miesiące wiosenne. W środku są już położone wszystkie instalacje przykryte tynkiem maszynowo-gipsowym. Teraz czekam aż to wszystko wyschnie i po nowym roku wstawiam drzwi wewnętrzne podłogi i wszystko inne co będzie potrzebne pod warunkiem, że będzie mnie jeszcze na to stać.
    Zbieram się by zamieścić zdjęcie swej budowy na forum. Czekam tylko na pierwsze śniegi które optycznie zniwelują pewne "niedoskonałości" rzeźby podmokłego terenu
    Pozdrawiam

    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Wowka mam nadzieję, że jeszcze cierpliwie trochę poczekasz na śnieg, bo ja wolałabym żeby się jeszcze chwilę wstrzymał

  17. #37

    Domyślnie

    Edzia trzymajmy razem kciuki za to, by śnieg jeszcze troszkę poczekał. Lubię śnieg ale tylko wtedy jak mogę jeździć na nartach, a nie samochodem na ulicy.
    Wowka, zdjęcia Twojego domku zapewne będą zachwycające. Może jednak nie czekaj na pierwsze śniegi, chcemy je już oglądać i podziwiać. Na placu budowy jest wszędzie podobnie: "czyściutko i słodziutko". Śmiało ze zdjęciami.
    Czy Twój domek ma czarną dachówkę. Taki zapamiętałam w sąsiedztwie Dekor......


    Jeszcze sprawa spotkania naszego regionu. Zgłaszam akces. Termin i miejsce do przyjęcia.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Ten z ciemną dachówką to nie mój...... Mój ma Robena "jesienny liść" Co do śniegu to to rzeczywiście niech się jeszcze wstrzyma pod warunkiem, że w Wigilię będzie biało. Dom jest w tej chwili obłożony rusztowaniami (prace przy podbidce).

    Czyli jesteśmy umówieni na targach w Bytkowie )
    Kto jeszcze?

    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    WITAM WAS...LATKOWIE
    Nicola..mieszkam w Szczecinie...ale swój domek projekt IRMA II z Archipelagu buduje 4,5km od miasta..w Koscinie..to taka wies 1 km od granicy..mamy ciagle wizyty strazy granicznej..hihi..znaczy do wsi jest ciut drogi..a osiedle nasze powstaje pomiedzy..w zatoce w lesie..narazie jest tylko 15 domów..ale pozniej docelowo bedzie 70...chyba ze czesc narodu kupi wiecej niz jedna działke..
    Moja działka jest podobno mała ma "tylko" 753m2..ale nie chciałam wiekszej ..od tarasu do płotu sasiada mam 16 m i to mi wystarczy..bałam sie koszenia trawników itp..a wieksza czesc roku jestem sama..mąż na wyjezdzie..
    W chwili obecnej mam stan surowy otwarty..na wiosne chce ciagnąc hahah to szalenstwo dalej..okna , ocieplenie..drzwi..i dopiero srodek..zupełnie nie wiem na co zwracac uwage przy wyborze ekipy która połozyłaby ocieplenie na sciany..jejku wszystko na mojej głowie..mozecie cos podpowiedziec??
    Załuje ze grupa szczecinska..spi..takie spotkania to mysle fajna sprawa..powodzenia w realizacji)
    miłego dnia
    teska

  20. #40

    Domyślnie

    Cześć Ewo i pozostali Forumowicze!
    Choć bliżej mi jeszcze do grupy 30 latków pozwolę sobie na wtrącenie paru słów, gdyż poczułam się prawie jak wezwana do tablicy. Z klubem 40 latków czuję więź sentymentalną, a o przyjęciu do tegoż klubu wprost boje się marzyć!

    Ewo, Nicola!
    Miło, że o mnie wspomniałyście. Jest tutaj jak zdążyłam zauważyć kilka osób z "sąsiedztwa". Mój dom buduję bardzo blisko Dąbrowy Górniczej, tak więc do Wowki tylko kilka kroków. Podobnie do Nicoli.

    Teska, nie boisz się ... las .... i Ty sama! Pytam o to, gdyż odczuwam podobne lęki. Mój dom buduję również w lesie ........ i w dodatku sąsiadów prawie brak (najbliższy i jedyny w odległości 200 m). Na domiar złego małżonek też często poza domem. Rozumiem więc Twoją sytuację .... i chyba szczerze współczuję. Mam nadzieję, że do momentu przeprowadzki do nowego domku, choć nie zanosi się na szybkie przemeldowanie, sytuacja się troszkę zmieni.

    Ewo, co dobrego słychać u Ciebie? Znalazłaś już "przepis" na zapracowanego męża?

    Pozdrówki od Wioli

    P.S. Czy można dołączyć się do randki na targach? Mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie w tym terminie!


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: lawio dnia 2002-11-26 11:21 ]</font>

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: lawio dnia 2002-11-26 11:24 ]</font>

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony