dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Płyta do płyty na klej?

    Witam,

    dzisiaj zamierzam kleić płyty przy użyciu Perlfixa Knaufa. W paru miejscach ściany są tak krzywe, że do pionu będę musiał równać klejąc 2 warstwy. Czy drugą warstwę mogę również kleić na perlfixa? Moje pytanie spowodowane jest tym, że w zeszytach systemów knaufa piszą wszędzie, że 2 warstwę powinno do 1 kleić się na masę szpachlową Fugenfuller.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Normalny klej do płyt G-K...





    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki za obszerną wiadomość . Pomieszczenie to łazienka w środku bloku, 10 piętro, wentylacja grawitacyjna więc mam nadzieję, że spełniam opisane kryteria.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał FlashBack
    (...)
    uczulam pomieszczenia z okladzina powinny miec sprawna wentylacje, mozemy doprowadzic do rozwoju plesni/grzyba pod plytami. (...)
    ...dawno... dawno temu (chyba 7 lat temu) zrobiłem ten błąd na życzenie inwestorki.... ściana była z wilgocią (50-80cm od podłogi)... pewnie też przemarzająca.... Inwestorka się uparła że zielone płyty na klej do ściany... mówiłem że to nic nie da bo to i tak wyjdzie... była mądrzejsza i kazała więc zrobiłem... byłem od robienia a nie myślenia... i to był mój błąd! Do dzisiaj "obnosi" mnie po mieście że jej tak zrobiłem że po 3 latach płyty zgniły! Efekt- po remoncie większa ruina niż przed... i przyznaję się... moja wina bo nie powinienem tam nogi postawić!
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony