dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 420 z 420
Pokaż wyniki od 8.381 do 8.399 z 8399
  1. #8381

    Domyślnie

    my zapraszamy jak Was nie przeraża, że to ponad 200 km, to przyjeżdżajcie

  2. #8382
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Ravenix
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Libiąż
    Kod pocztowy
    32-590
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał carino2 Zobacz post
    my zapraszamy jak Was nie przeraża, że to ponad 200 km, to przyjeżdżajcie
    Dziękujemy za zaproszenie =)
    ale faktycznie jest to kawałek drogi do Was- w obie strony wyszło by ponad 500km =/

    Może ktoś jeszcze znajdzie się na forum troszeczkę bliżej- mimo wszystko Dzięki wielkie za chęci =)

  3. #8383

    Domyślnie

    Do nas GM pokazuje 51km/1h17min-zapraszamy!

  4. #8384
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Ravenix
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Libiąż
    Kod pocztowy
    32-590
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garda Zobacz post
    Do nas GM pokazuje 51km/1h17min-zapraszamy!
    Dziękujemy Bardzo za zaproszenie- napisałem właśnie do Was na PW =)

  5. #8385

    Domyślnie

    Bardzo, bardzo dziękuję za zdjęcie. Czy mogłabym jeszcze prosić o zdjęcie pokoju nad kuchnia i jadalnia?z góry bardzo dziękuję. P.s. ślicznego i bardzo gustownego macie oriona

  6. #8386
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Witajcie drodzy Orionowicze

    W moim przypadku jest to powrót na forum po latach - a dokładnie po 10-ciu latach ...
    Ciekawe czy ktoś mnie jeszcze pamięta
    Jak to zwykle bywa gdy wybuduje się dom i zamieszka w nim - człowiek przestaje na forum uczestniczyć - i zaczyna po prostu mieszkać ...

    W moim przypadku w międzyczasie jeszcze nastąpiła awaria kompa i utrata wszystkich haseł i danych, własna firma, mnóstwo innych zajęć - i przez to odcięcie od forum na kilka lat ...

    No ale teraz "wybudziła" mnie ze snu zimowego koleżanka Iwona Wawrzyniak1 - więc jest okazja do come back

    Pozdrawiamy wszystkich z naszego Oriona
    --
    Pozdrawiam

  7. #8387
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    IwonaWawrzyniak1

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Grodków
    Kod pocztowy
    49-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witajcie Orionkowicze.
    Zmotywowana przez Poblitoo do wypowiedzi, dziękuję Wam wszystkim za cenne rady i wskazówki. Mimo, że nie wypowiadałam się do tej pory na forum, to z uwagą czytam Wasze posty i dzięki między innym nim budowa przebiega sprawniej. Nasz Orionek już stoi- chociaż do końca budowy to jeszcze daleka droga. Dla mnie to ogromna satysfakcja, gdyż praktycznie domek wybudowałam sama, bo mąż musi zarabiać na realizację marzeń "poniewierając się po Świecie' no cóż polskie realia.
    Chętnie zobaczylibyśmy inne Orionki w okolicach Wrocławia i Opola. Zapraszamy również do nas. Pozdrawiam

  8. #8388
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    IwonaWawrzyniak1

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Grodków
    Kod pocztowy
    49-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witajcie Orionkowicze.
    Straszna cisza....., chyba wszyscy jeszcze śpią zimowym snem, a tu wiosna i czas się obudzić.
    My już zaczęliśmy działać i jak to na budowie kolejne schody. Mam pytanie o przyłącz wody. Ile kosztowało Was podłączenie wody od głównej linii do studzienki z licznikiem( cały materiał i robocizna). Pozdrawiam

  9. #8389

    Domyślnie

    Wszelki Duch !!!! Pablitoo powrócił !!!!! jak to miło, że forum powoli odżywa Jeśli chodzi o przyłącz wody, to ja niestety nie pomogę, bo zwyczajnie nie pamiętam. Tyyyyyyle czasu minęło. Zaczynaliśmy budowę korzystając na bieżąco z rad pablitoo, dlatego ten powrót cieszy a czas tak szybko leci- zaczynaliśmy tu z Wami budowę, a już mieszkamy prawie 4 lata .
    Cieplutko pozdrawiam wszystkich

  10. #8390

    Domyślnie

    No nie, stara gwardia Orionkowa wciąż żywa My mieszkamy już trzeci rok. Jest tak jak sobie wymarzyliśmy, i szczerz mogę ten projekt polecić. Oczywiście zawsze jest coś co zrobiło by się inaczej ale ogólnie jest OK.
    Co do pytania IwonaWawrzyniak1 to niestety ale to był już etap kiedy przestałem spisywać wszystkie wydatki i też nie pamiętam ile tego wyszło.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
    Fotorelacja z blacu boju A.D.2018:
    https://www.fotosik.pl/u/bikkers/album/2502022

  11. #8391

    Domyślnie

    Nie wierzę !!!! Bikkers też się odnalazł suuuuper !!!!

  12. #8392
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Cytat Napisał carino2 Zobacz post
    Wszelki Duch !!!! Pablitoo powrócił !!!!! jak to miło, że forum powoli odżywa
    Witaj - ja również pamietam Was doskonale - to były fajne czasy budowy Pozdrawiam i powodzenia
    --
    Pozdrawiam

  13. #8393
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Cytat Napisał bikkers Zobacz post
    No nie, stara gwardia Orionkowa wciąż żywa My mieszkamy już trzeci rok. Jest tak jak sobie wymarzyliśmy, i szczerz mogę ten projekt polecić.
    Witaj bikkers - kopę lat jak to mawiają - fajnie Was wszystkich tutaj widzieć

    Muszę po tych wszystkich latach mieszkania w naszym Orionie zrobić trochę zdjęć domu i naszego ogrodu i mojej winnicy )) - no i się pochwalić
    Może to będzie znowu jakaś inspiracja dla wszystkich co teraz budują Oriona - to bezapelacyjnie wspaniały projekt
    --
    Pozdrawiam

  14. #8394
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Test zdjęcia naszego Oriona II - lato 2016 roku - dom i część ogrodu ...



    Ostatnio edytowane przez pablitoo ; 28-03-2018 o 20:45
    --
    Pozdrawiam

  15. #8395

    Domyślnie

    Pięknie i zielono. Ja pamiętam jak dopiero tę skarpę obsadzałeś. A już proszę
    Teraz czekam z niecierpliwością na pozostałe fotki.
    No i Ty bikkers- zakończyłeś fotorelację na stanie surowym. Czas nadrobić zaległości

  16. #8396

    Smile

    Cytat Napisał pablitoo Zobacz post
    Witaj - ja również pamietam Was doskonale - to były fajne czasy budowy Pozdrawiam i powodzenia
    zgadzam się z Tobą w 100%. Fajnie po latach zobaczyć, że forum ORIONOWICZÓW dalej działa

  17. #8397

    Domyślnie

    Jezusie pablitoo jestes prosze o numery twojej elewacji to kabe 1050i1080 bo szykalam i teraz maja inną numeracje 10050i 10080 czy to są te same kolory i mówią że oznaczenie np.f1050 to farba a musi byc t10050 ty masz tynk nie malowane?

  18. #8398

    Domyślnie

    Cytat Napisał carino2 Zobacz post
    ...No i Ty bikkers- zakończyłeś fotorelację na stanie surowym. Czas nadrobić zaległości
    Hej ludziska. Miesiąc czasu się zbierałem ale lepiej późno niż wcale W stopce kilka nowych fotek. Nie wrzucam dużo zdjęć bo chociaż mieszkamy już ponad dwa lata to na zewnątrz nie ma jeszcze tynku (może na wiosnę) a w środku łazienki na górze. Zachęcam pozostałych do pochwalenia się swoimi Orionkami. A tak przy okazji, facebook mi powiedział że Pablitoo ma dziś urodziny: Sto lat, sto lat...
    Fotorelacja z blacu boju A.D.2018:
    https://www.fotosik.pl/u/bikkers/album/2502022

  19. #8399

    Domyślnie

    Bikkers, właśnie oglądałam Twoje zdjęcia i szczerze mówiąc, wszystko wyszło Ci super. Piękny, ciepły domek. Naprawdę gratuluję
    Ale muszę przyznać, że w niektórych pomieszczeniach nie mogłam się połapać, pewnie trochę zmian wprowadziłeś

Strona 420 z 420

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony