dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 74
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie Zdjęcia fantów - tu można wklejać

    Kochani
    Licytacja zgodnie z planem rozpocznie się 6 grudnia o godz. 12 tej.
    Tymczasem tutaj możecie już wklejać zdjęcia przygotowanych fantów z podaniem ceny wywoławczej.


    pozdrawiam
    Edzia

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Dobrze ... skoro inni się wstydają majestatu tudzież nie mają chwilowo czasu - to ja zacznę

    FANT nr.1

    FLASZKA Selimm'a .... cena wywoławcza - 50zł
    Jej historia jest taka , iż na licytację forumowo-zlotową dla Tomka1950 podarowała flaszkę Edzia którą dostała ją od Selimma z jakiejś kiedyś okazji , potem trafiła do mnie , przytargałam Selimma za uszy i mi sie na niej podpisał.
    Na zlocie tegorocznym wylicytował ją Depi (poniżej zdjęcie szczęśliwego właściciela ) ... po czym została spożyta w gronie mało jawnym .
    No i stało się tak, że ja tą flaszke mam w domu .
    Po konsultacji z Depim stwierdziliśmy , że stworzymy nową forumową tracycję - flaszka będzie przechodziła z rąk do rąk przy każdej licytacji za każdym razem napełniana jakimś procentowym trunkiem , po czym złożony zostanie podpis nowego właściciela .... itd.
    Ponieważ Depi jest daleko ode mnie , więc uzgodniliśmy , iż podpis na flaszce złoży nowemu właścicielowi na przyszłorocznym zlocie forumowym




    FANT nr.2

    Perfumy Dior - cena wywoławcza - 50zł

    Jakis czas temu dyskutowaliśmy na forum o zapachach perfum , żaliłam się , iż mało która firma produkuje takie jakie lubię. Ale znalazłam , kupiłam i używam .
    Stuk zaproponował, żebym wystawiła na licytacji ten właśnie konkretny zapach .
    No więc wystawiam -
    perfumy Dior o zapachu słodkiej wanilii - zapach ciężki , wyraźny , dla kobiety niezależnej i odważnej .
    Przelałam do czystej buteleczki i farbami do szkła nabazgrałam na pamiątkę - smoka od smoczycy




    FANT nr.3


    Obrazek z ptaszkiem - cena wywoławcza - 50zł

    moja mama po usłyszeniu o licytacji postanowiła wesprzeć nasza aukcję fantem - własnoręcznie wyszywa obrazki i obrazy krzyżykami (szkoda , że nie odziedziczyłam talentu ) ... i podarowała na licytację obrazek z ptaszkiem wyszywany krzyżykami ..... obrazek ma wymiary 25/32cm ....




    i tyle moich fantów ....

    za przesyłki zapłacę ....
    można też odebrać osobiście jeśli ktoś niedaleko mieszka lub przy okazji pobytu na kuligu , zlocie muratorowym przyszłorocznym ....

    życzę wszystkim udanej licytacji ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Moja pierwsza praca decoupage (technika serwetkowa) na desce kuchennej (10cm/17cm) i dwa obrazki na płycie takiej cienkiej, kilka milimetrów (nie wiem jak sie nazywa ten materiał, mdf ?) o wymiarach 16x20cm. Robione specjalnie dla Frania.
    Cena 50zl.



    Obrazki haftowane haftem krzyżykowym, te mniejsze to 15x15 cm, większy 15x22cm. Licytując proszę pamiętać, że jeden taki obrazek robi się 5 dni, po dobrych kilka godzin dziennie. Cena 70zl.


    Za przesyłki zapłacę.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    PŁYTA Z 4 KURSAMI DECOUPAGE (3 szt )
    -dec. klasyczny
    -dec. crack dwuskładnikowy
    -dec. na szkle
    -dec. 3D
    -inspiracjie
    cena wywoławcza 50 zł / szt


  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Moje fanty to 5 sztuk aniołków do zawieszenia na choinkę lub gdzie sie komu podoba. Aniołki mają 12 - 13 cm wysokości, są wykrochmalone i uprasowane. Można je w przeciwieństwie do dostępnych w supermaketach i usztywnianych klejem prać, ponieważ są usztywniane krochmalem.

    Cena wywoławcza 20 zł.

    [img]
    [/img]

  6. #6

    Domyślnie

    Bedzie bez zdjęcia ale trudno

    Wystawiam na licytację wykonanie przezemnie usługi kompletnego serwisu 2 rowerów.

    Jestem serwisantem rowerowym z wieloletnim doświadczeniem, pracuję na materiałach renowowanych firm np. Finisch Line, Pedro's, Brunox itp.

    Przedmiotem licytacji jest kompleksowy serwis 2 rowerów: robocizna + smary

    Serwis polega na:
    1. czyszczenie
    2. rozbiórka roweru
    3. Czyszczenie i smarowanie łożysk w : kołach, sterach, suporcie
    4. Regulacja roweru : łożyska piast, łozyska sterów, hamulce, przerzutki
    5. centrowanie kół
    6. smarowanie napędu
    7. smarowanie linek i panczerzy

    Podczas przeglądu można na miejscu nabyć części ( dla uczestników licytacji dodatkowa zniżka - 10%) i bezpłatnie zamontować je w rowerze/rowerach

    Koszt takiego serwisu w sklepie ok 150 zł sztuka

    Na aukcji dla Franka startujemy od 150 zł za serwis dwóch rowerów

    UWAGA: ze wzgledu na charakter usługi konieczne jest dostarczenie rowerów do podwarszawkiej Falenicy !!!! Usługa trwa ok 2-3 dni. Osoba wygrywająca aukcje może zrealizować usługę do końca kwietnia, czyli w sam raz aby przygotować rowerki do sezonu 2010

    Gdyby ktos miał jakiekolwiek pytania dotyczące usługi wystwaionej na licytacje zapraszam na PW
    Remontujemy Posagowy Koszmarek

  7. #7

    Domyślnie

    Dla łasuchów i wesołych ludków, oferuję ciasteczka korzenne własnymi rencami wygniecione i przyozdobione.
    W prawie każdym ciasteczku jest dziurka na niteczkę , jak by komuś nie smakowały, można śmiało przyozdobić nimi choinkę świąteczną.

    Ciasteczek jest 222 i nie ma dwu takich samych.
    Informacja dla diabetyków : w składzie ciasteczek jest znaczna ilość miodu ( spadź iglasta) oraz , czekolada,orzechy, migdały i rodzynki .

    Przesyłkę biorę na siebie a jak by kto z Warszawy i okolic..to jeszcze kawę postawię

    Zaczynamy od 1 pln. ( za całość, za całość, nie od śtuki )







    Grzybki w lesie


    222 ciasteczka



  8. #8
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    solniczka, własnoręcznie przeze mnie pomalowana
    dobry zaczątek, aby zmienić wystrój kuchni /całą kuchnię / na ludowo

    wymiary: ok.16cm/8 cm. cena wywoławcza 10 zł. /pokryję koszt wysyłki /


  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Fant 1:

    Worek certyfikowanych warzyw ekologicznych, do wyboru: ziemniaki, marchewka, buraczki bądź mix wg uznania zwycięzcy licytacji. Worek może ważyć do 15 kg.

    Cena wywoławcza: 50 zł. Pokrywam koszt przesyłki.


    Fant 2:

    3 bochenki chleba własnego, swojskiego, tymi ręcami wyrabianego i pieczonego, do tego przepis i porcja zakwasu, aby mozna było samemu potem upiec następny chlebuś.
    Gdyby chętnych było kilku, istnieje możliwość przygotowania kilku przesyłek - Janinki-Amorki zaoferowała pomoc w tej kwestii, chlebka nie zbraknie.

    Cena wywoławcza za zestaw: 30 zł. Koszt przesyłki oczywiście też pokrywam.

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS
    [


    Fant 2:

    3 bochenki chleba własnego, swojskiego, tymi ręcami wyrabianego i pieczonego, do tego przepis i porcja zakwasu, aby mozna było samemu potem upiec następny chlebuś.
    Gdyby chętnych było kilku, istnieje możliwość przygotowania kilku przesyłek - Janinki-Amorki zaoferowała pomoc w tej kwestii, chlebka nie zbraknie.

    Cena wywoławcza za zestaw: 30 zł. Koszt przesyłki oczywiście też pokrywam.

    zgadza się, jeśli chętnych będzie więcej niż chlebka - ja również upiekę, tyle, że moje chlebki są okrągłe

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Niestety, zdolności manualnych to ja nie mam
    Za to wstawię na aukcję płytę dvd z moim ulubionym filmem.

    Cena wywoławcza 20 zł (przesyłkę opłacę)
    Ze względu na to, że to aukcja dla Franka Walecznego moim drugim fantem jest pierwsza czapeczka mojej najmłodszej córki.
    Cena wywoławcza 10 zł (przesyłke opłacę)
    [/i]

  12. #12

    Domyślnie

    Ja wystawiam na licytację dla Frania wykonanie Foto Kalendarza ze zdjęciem (zdjęcie dowolne przesłane przez osobę, która wygra).
    Kalendarz plakatowy, format A2, druk na papierze foto, olistwowany (góra/dół) z zawieszką, zdjęcie oczywiście przesyła do mnie osoba, która wygra licytację kalendarza.

    Przykład:


    Cena wywoławcza - 20zł

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    witam
    wchodzę w tą świetną akcje po raz pierwszy ale mam nadzieje ze nie ostatni

    na początek coś co chcę podarowac dla Franka od siebie

    tablica w stylu vintage
    świetny organizer i piekna ozdoba każdego pomieszczenia
    stan nowa
    wymiary
    68x35
    w komplecie klamerki





    cena wywoławcza 50 zl


    ramka na zdjęcie w stylu vintage
    stan nowa
    format zdjecia 10x15



    cena wywoławcza 10 zl



    od mojej koleżanki Marzeny ktora znana jest tu ze swojego talentu do szycia

    zawieszki choinkowe
    czerwone
    komplet 5 sztuk
    wielkosc okolo 12-14 cm



    cena wywoławcza 30 zl

    zawieszka świąteczna skrzydla aniola
    idealna do powieszenia w oknie, na klamce ...gdziekolwiek
    dlugosc okolo 40 cm


    cena wywolawcza 15 zl




    wszystkie produkty sa hand made

    moze jutro uda mi się cos jeszcze dodac.....niestety zlosliwosc rzeczy martwych siadl mi czytnik do kart i nie mam jak fotki wstawic

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    i jeszcze cos
    sesja fotograficzna Twojego dziecka ( u mnie , Ostrów Wlkp)
    po sesji otrzymasz zdjęcia zgrane na płycie
    cięzko mi okreslic ile tego moze byc bo wiadomo daję tylko dobre zdjęcia a wykonanie ich zalezy głownie od modela
    w kazdym razie proponuje okolo 2 godzin pracy
    tu pare zdjeć... tak orientacyjnie dla zainteresowanych to co robie ( to raczej takie robocze bo z laptopa no ale jak pisalam mam walniety czytnik a obrobione fotki sa w innym kompie )

















    cena od 1 zł !

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Mój fant to obraz malnięty przedwczoraj - 2 ramki (40 x 40), farby akrylowe.
    Kolory:
    Tło biel z beżem i pasy beż, kwiaty ciemny brąz z akcentami bieli, rozbielonego brązu i fioletu..
    Cena wywoławcza 40 zł (oczywiście pokrywam koszta transportu)



    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  16. #16

    Domyślnie

    od razu przepraszam za jakość zdjęć (nie umiem tego robić więc rzeczywistego wyglądu ikony nie oddam ) mam nadzieję że mimo to ktoś się skusi

    Ikona ma format 30/20 jest wykonana na drewnie(zagruntowanym kilkunastoma cieniuchnymi warstwami gruntu kredowo klejowego) techniką tradycyjną czyli żółtkiem jajka od szczęśliwej kury i w większości naturalnymi pigmentami (glinki, fermentowane części roślin ...) złocona płatkami szlagmetalu (jakiś mosiądz rozpasowany cieniuchno) "złote" tło ikony jest podrzeźbiane i lekko postarzone, ikona będzie zabezpieczona olejem twardoschnącym który nada jej lekki połysk i uchroni przed kurzem i lżejszymi uszkodzeniami mechanicznymi (za drapanie pazurami nie odpowiadam )
    deska zaspongowana (to te poprzeczne listewki wpuszczone w deskę na tzw jaskółczy ogon) co chroni ją przed nadmiernym wypaczaniem ,

    Ikona przedstawia Matkę Bożą Pięknej Miłości ,
    oryginał został w 1949 przeniesiony ze zniszczonej cerkwi w Łopience do Polańczyka

    Ale się spisałam










    jak się okazało wklejać zdjęć też nie bardzo umiem (no trochę poprawiłam )
    (jak się stare dziecko pojawi to zrobi lepsiejsze zdjęcia i wstawi jak człowiek )

    cena wywoławcza 50 zł
    koszty wysyłki pocztą polską (w granicach kraju) pokrywam
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Witajcie ja z mężem też się przyłączamy do akcji na początek prace męża - zdjęcia

    Hvaler 1Norwegia

    By anetas

    Hvaler 2Norwegia

    By anetas

    Hvaler 3

    By anetas

    Hvaler 4 Norwegia

    By anetas

    Hvaler 5

    By anetas

    Hvaler 6

    By anetas

    drzewo

    By anetas

    rzeka światła

    By anetas

    Wielka Góra

    By anetas

    Rjukan

    By anetas

    Domki na wodzie

    By anetas

    Trawka

    By anetas

    Łódka

    By anetas

    Fjord

    By anetas

    woda

    By anetas

    Jesień w górach

    By anetas

    Pomost

    By anetas

    Pomost czarno biały

    By anetas

    Zdjęcia możemy wysłać wydrukowane w formacie 10x15 lub jpg do samodzielnego wydruku w dowolnym formacie. Cena 5zł za sztukę.

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    To ja dorzucam dwie moje chromolitografie z 2001r. Wykonane na ręcznej prasie z XIXw. Zarówno jednej jak i drugiej powstała limitowana seria tylko kilkunastu sztuk.
    Prace są do oprawy według własnego uznania.

    1. „dzbanki” wymiar samej pracy (obszar zadrukowany) 34x45cm, odbitka 7/13


    2."w samo południe"; 46x62cm, odbitka 3/12 .Doskonale prezentuje się oprawiona w ramy z pasepartou wielkości 70x100cm


    cena wywoławcza każdej z prac 50zł

    Również pokrywam sama koszty wysłki Poczta Polską w granicach kraju.

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Najważniejsze, to się dobrze zareklamować
    Tak więc uwaga, uwaga: ARONIÓWKA TOLI.
    Po raz pierwszy popełniona w nowym domu przez tolę i Szanownego.
    Ekologiczna, z własnego krzaku zrywany owoc, mocna, o niezwykłych właściwościach.
    Najlepsza na smutki i radości, na oblewanie wiechy, na parapetówę, rocznicę ślubu teściów, wieczór panieński, kolację ze śniadaniem i zaręczyny.
    Przeciw świńskiej grypie, zarazie ziemniaczanej, potopie, suszy w gardle i pomroczności jasnej.
    Tylko tu na Forum Muratora, NAJLEPSZA NALEWKA ŚWIATA, jedyna, niepowtarzalna, absolutnie unikatowa,
    dla koneserów, kolekcjonerów, sponsorów i wszystkich ludzi dobrej woli





    pojemność 1 litr, więc niezwykle "bogato"
    pokrywam koszty przesyłki na terenie kraju,
    meksykański kapelusz na butelce gratis

    cena wywoławcza 30 zł. ...kto da więcej, kto da więcej, kto da więcej....
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  20. #20

    Domyślnie

    ufff, zdążyłam... od razu przepraszam za jakość zdjęć - jakoś nie jestem w tym miszczem

    manualnie mam nie dwie, a cztery lewe ręce, więc "hand made by me" nie będzie nic no ale dość gadania, czas na:

    Akt pierwszy:
    słoik najprawdziwszych prawdziwków
    własnoręcznie zbierane i marynowane w delikatnej zalewie octowej, znakomite do pikantnych zakąsek i zmrożonej wódeczki

    cena wywoławcza: 20 zł

    Akt drugi:
    słoik opieńków
    aromatyczne grzyby z lubelskich lasów, własnoręcznie zbierane i marynowane w delikatnej zalewie octowej, doskonałe do pasztetów i innych świątecznych frykasów

    cena wywoławcza: 15 zł

    Akt trzeci:
    słoik miodu z Bieszczadzkich Połonin
    dar od moich Przyjaciół, ponad kilogram aromatycznego miodu nektarowo-spadziowego, wspaniały do chleba z masłem, herbaty z cytryną i pojadania z białym serkiem; niezastąpiony zimą dla zdrowia, urody i naszych kubków smakowych

    cena wywoławcza: 40 zł

    Akt czwarty:
    ręcznie malowana butelka
    ozdobiona wypukłym wzorem z zielonych liści i żółto - czerwonych kwiatów, pięknie opalizuje stonowaną zielenią przechodzącą w niebieski i fiolet; świetne jako wazon na jedną różę...

    cena wywoławcza: 25 zł

    na teraz to tyle

    Pozdrawiam,
    Armidia

    P.S. oczywiście pokrywam koszty przesyłki kurierem, a w Wawie i okolicach możliwa dostawa osobista
    a gdyby tak... a może by... zwariować raz na jakiś czas

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony