dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 168 z 168
  1. #161
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    A jak przetrawią to się dowloką do komputerów.
    Niektórzy mają wolny metabolizm
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  2. #162

    Domyślnie

    nie za długo to trawienie ???

  3. #163
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    katarzynap3

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Witajcie, szkoda, że pomysł upadł. Może nie tylko pomoc potrzebującym forumowiczom i sama zbiórka pieniędzy powinna być celem. Gdyby wziąć pod uwagę np. szerzenie budownictwa energooszczędnego przy wsparciu takiego potentata jak Murator można stworzyć wspaniałe projekty, które na kolana rzuciłyby niemiecki "milion słonecznych dachów".
    Ja od kilku lat działam w Stowarzyszeniu i faktycznie bez środków na początek trudno jest działać. My mieliśmy to szczęście, że początkowo realizowaliśmy stosunkowo duży projekt (oczywiście jak na lokalne warunki) i czasowo rozciągnięty w czasie. Poza tym nawiązaliśmy kontakty z samorządem i teraz przynajmniej raz na dwa lata współpracujemy przy konkretnych projektach. Nie mamy z tego pieniędzy, bo z reguły jest tak, że instytucje oceniające obcinają kasę na partnerów, ale przynajmniej w środowisku się coś dzieje. No tak na koniec to powiem, że to branża pszczelarska.... he he he, spróbujcie z kimś pogadacćo takich projektach, z reguły zawodowcy w głowę się stukają, niestety No a na takie nowinki to kasa jak złoto się marnuje - niestety. Bądź patriotami nie dajmy się jej zmarnować. Pozdrawiam K

  4. #164

    Domyślnie

    katarzynap3 ja też działam w stowarzyszeniu pro publico bono ale coraz trudniej o dofinansowanie od samorządu

  5. #165
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    katarzynap3

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    satinkaa - zgadzam się z Tobą - samorządy sa przeciążone swoimi wydatkami i szczerze mówiąc maja w nosie ngo. Nam się udało, ale nie na jakieś duże kwoty. Wiesz i do naszych organizacji dotarł biznes - kto obraca dużymi pieniędzmi może starać sie o jeszcze większe, mali niestety dalej klepią biedę.
    Oj cos się nam temat rozpłynął Pozdrawiam K

  6. #166

    Domyślnie

    katarzynap3 dzięki, dodam tylko, że do takiego jak moje stowarzyszenie to wielki biznes nie dociera


    a co do fundacji, to nie znam się, bo nigdy tak się nie udzielałam

  7. #167
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    VAT od charytatywnych SMS-ów ciąży fiskusowi?

    Jest szansa, że jeszcze w tygodniu Ministerstwo Finansów pokaże projekt zwolnienia z VAT SMS-ów charytatywnych


    http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...iskusowi_.html
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  8. #168

    Domyślnie

    retrofood od projektu to jeszcze daleka droga

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony