dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 41
  1. #1

    Domyślnie

    No właśnie, przyznajcie się
    Ja miałam 27 i nie podoba mi się odpowiedź - że nie wszystko mam przemyślane ! Własnie, że mam przemyślane i dlatego buduję się tam, gdzie się buduję ...

  2. #2

    Domyślnie

    Zacząłem ... i nie skończyłem bo z ciekawości sprawdziłem odpowiedzi i okazało się, że źle wychodzi . Ankieta jest nie miarodajna.

  3. #3

    Domyślnie

    29 - i też nie podoba mi się charakterystyka

  4. #4

    Domyślnie

    Mi wyszło 27 i zastanawiam się co jeszcze mam przemyśleć (to co sugeruje ankieta mam przemyślane i zgodnie z ankietą wiem co mnie czeka...).
    Fajny pomysł z tą ankietą ale mam duży niedosyt, bo może gbyby była troszkę dłuższa i przez to wynik mógłby być lepiej zinterpretowany i poddawał konkretne ("błędne" odpowiedzi) podpowiedzi co trzeba "przemyśleć".

    Redakcjo, to jest pomysł na ankietę w Internecie na Waszych stronach. Troszkę bardziej rozbudować i podać konktretne sugestie co trzeba przerobić na podstawie odpowiedzi !

  5. #5

    Domyślnie

    Mi wyszło chyba 32, nie pamiętam, ale wiem że byłem w II grupie i zabrakło mi 1 punkta, aby być w grupie III. Szczerze mówiąc fajna zabawa, ale nic mi to nie dało. Kiedyś już przemyślałem budowę domu i nie mam zamiaru wracać na ścieżkę rozważań.
    Wnioskuję, że jest to ankieta dla osób które dopiero co zaczynają myśleć o budowie domu.
    Ja tego typu ankiety traktuję jak horoskop czyli zgadnijcie jak?
    Pozdrawiam

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Kiepsko mi poszło ale tak jest przewaznie z ankietami. A poza tym, mierzycie czas jak kosicie trawnik? Taka ankieta może część osób zniechęcic do budowy domu.

  7. #7

    Domyślnie

    Ano właśnie - może zniechęcić. Ja odniosłam wrażenie, że odpowiedz sa zbyt ciasne. W kilku przypadkach nie znalazłam odpowiedzi pasującej do mojej sytuacji, a więc, co za tym idzie grupa w której się znalazłam też może być nieodpowiednia. A miałam 27 punktów. Można to traktować jak zabawę, ale wcale ta zabawa nie podnosi na duchu...

  8. #8

    Domyślnie

    Wczoraj namówiłam męża, zeby zrobił ankietę i wyszło mu, że właściwie w ogóle nie powinien mieć domu ale przy odpowiedziach typu "co zrobisz ze śniegiem" - "poczekam aż stopnieje" to nic dziwnego

  9. #9

    Domyślnie

    Miałam 29 punktów. Jeśli będziemy poważnie traktować tę ankietę to trzeba będzie szybko pozbyć się domu. Z trawnikiem mi się udało, ale nie mam prawa jazdy poza tym nie mam dzieci uczęszczających do szkoły!
    Chyba jednak nie przemyśleliśmy decyzji o budowie domu!?

    PS. dla pocieszenia powiem, że mój mąż wychowany w domku wśród pięknych lasów i jezior, załapał się tylko do I grupy.

  10. #10

    Domyślnie

    Alanta, mnie się podoba pytanie ze śniegiem, jeśli napadał to i stopnieje!

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Hmm,trochę mi głupio, ale wyszło mi 34 punkty. Ale powiedzcie, czy szukając działki naprawdę sprawdziliście całą gminę ???

  12. #12

    Domyślnie

    Myśmy sprawdzili ale "niecelowo". Szukalismy w tej okolicy od paru miesięy i zjeździlismy calutką okolice więc chcąc nie chcąc poznaliśmy gminę...

  13. #13

    Domyślnie

    Szukaliśmy działki w okolicach Warszawy. Niestety żadna nie spełniała do końca nszych oczekiwań. Ostatecznie kupiliśmy działkę w Warszawie. Nie zwiedzaliśmy gminy, nie oglądaliśmy, z prostego powodu, urodziłam się i wychowałam w Warszawie na Pradze. Dobrze znam przeszłość Białołęki i nie sądzę aby mnie mogło jeszcze coś tam zaskoczyć. Może mnie wqrzyć, ale zdziwić nigdy!

  14. #14

    Domyślnie

    Mnie też nie przyszło do głowy badać całej gminy. W końcu całe życie spędziłam w Szczecinie - więc po co? Nie mam dzieci w wieku szkolnym, ani nawet przedszkolnym, więc odległość od szkoły mało mnie interesuje, zwłaszcza, że miasto ciągle się rozbudowuje w "moją" stronę, więc za te dziesięć lat (jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami) może szkoła będzie pod nosem. Nie bardzo też wiem co wspólnego z domem ma posiadanie prawa jazdy.Czy jeżeli ktoś nie prowadzi samochodu to nie powinien budowć domu? To jakiś absurd. Jeśli chodzi o odśnieżanie to mam szansę na jakieś 2 dni - takie są zimy w Szczecinie. Ale przynajmniej nieźle się przy tym teście bawiłam. I chyba o to chodziło, bo trudno na podstawie 20 pytań ocenić predyspozycje człowieka.

  15. #15

    Domyślnie

    Agus, na budowę szkoły bym nie liczyła, teraz raczej je likwidują...

  16. #16

    Domyślnie

    ja miałem 29 punktów.
    najbardziej rozbawił mnie punkt z koszeniem trawy. wpisałem 20min na 100m2 trawnika co dało mi jeden punkt(powinienem dostać więcej gdybym wpisał dłuższy czas),ale co ja na to poradzę ,że trawnik około 350m2 koszę w mniej niż 20 minut.
    Podejrzewam ,że geneza powstania takiej ankiety wyglądała tak .
    Trzeba zrobić jakiś wypełniacz
    eureka-ankieta
    dialog:
    -ile kosi się trawnik 100m2?
    -w szkole mojego syna są 45 minutowe (gorzej słyszący).
    -dostał2?
    -nie 1
    i tak przypuszczam powstała ów ankieta.
    Jak sądzę jest duża grupa osób ,które mogły się tym przejąć (może ktoś popełni sepuku-możliwe,że oryginalna pisownia wygląda inaczej).
    HEJ!

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Mi wyszło 31 pkt, ale żeby było śmieszniej, to mojej żonie która jest totalnym laikiem w tych sprawach wyszło 32
    pozdrawiam

  18. #18

    Domyślnie

    Miałem 22 punkty. W wynikach wyszło, ze "trawnik za duży do skoszenia w jedno popołudnie", a ja 100 metrów u teścia gdzie mieszkamy z żoną koszę w 25-30 minut. A układający ankietę upiera się, że to trwa 45 minut.
    Albo sprawdzanie całej gminy przed zakupem działki? Może jeszcze oświadczenia majątkowe radnych, bo to upewni mnie, że nie będą kraść.
    Traktuję taki test jako zabawę, bo nie mogę się doczekać na wprowadzenie do własnego domku.

  19. #19

    Domyślnie

    Nie można tego pseudotestu traktować poważnie. Niestety znam ludzi, którzy wiedzą, jak to wygląda "od kuchni", bo mają w małym palcu i metodologię, i statystykę, i psychometrię... a niestety biorą na poważnie wyniki jakiegoś testu w gazecie. To jest oczywiście sprawa bardzo indywidualna. U mnie wyszło to co najlepsze, ale co z tego. Na jakiej podstawie powstał ten test. Czy w ogóle można stworzyć jakąkolwiek ankietę, która byłaby właściwa dla całej populacji? Przecież czas koszenia trawnika zależy od tego kto kosi i czym kosi, czy robi sobie przerwę na kawę, no i jak ten trawnik wygląda... ITD... Proponuję nie przejmować się wynikami - od strony metodologicznej jest to lipa. Wiem co mówię.

  20. #20

    Domyślnie

    Sstatystyka nie zawsze się nadaje do opisu sytuacji, jak wsadzimy jedną nogę do wrzątku, a drugą do lodu, to statystycznie powinno być nam OK

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony