dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 769
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 15365
  1. #2001

    Domyślnie

    Aga,

    Tobie, Twojej rodzinie, wszystkim babciom, ciocom i wujkom Franuli, a przede wszystkim Franusiowi życzę zdrowych, radosnych i pogodnych świąt Wielkiej Nocy!!! i nieustannie trzymam za Was kciuki!

  2. #2002
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    ufff bardzo się cieszę, że idzie ku dobremu! Franulku tak mocno, mocno trzymam za Ciebie kciuki!!
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  3. #2003
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Franek , pokarz "warszawiakom " co to znaczy chłopak z gór.
    Agnes trzymaj się .

  4. #2004

    Domyślnie

    Cieszę się Franeczku, że dałeś radę z tą przepukliną. ale co to dla Ciebie, jak latem nie takie rzeczy pokonywałeś.
    ANIAK

  5. #2005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Boszsz, dokulałam sie wreszcie!
    Franulek, ja wiem, jak zawsze, że w końcu wszystko będzie dobrze i że w końcu, jak zawsze, DASZ RADĘ.
    Kciuki trzymam cały czas zaciśniete, myślę i modlitwy i anioły ślę!
    Twoja wkurzona na nowe forum ciotka DPS.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #2006
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Red face

    jak dobrze, że z Franiem coraz lepiej Słuchajcie czy Wam też masakrycznie długo otwiera sie forum i kolejne strony na nim? ja pomału tracę cierpliwość...

  7. #2007
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Aneta s, nawet mi się nie chce pisać o tym nowym forum. Jakaś pomyłka! Zawiesza mi się cały net w czasie otwierania strony na forum. Do doopy!
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  8. #2008
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Widzę, że wszyscy narzekają na to nowe forum. Dla mnie jest jakoś mało czytelne i trudno się tu połapać. Nie wiem, co było złego w starym. Może Szanowna Redakcja oświeci nas, czemu miała służyć ta zmiana, bo jakoś nie widzę zadowolonych z nowej wersji. No i otwiera się również długo. Nie mogę też wstawić emotikonki tam, gdzie chcę- od razu wskakuje mi na początek. buuuuuuuuuuuuuu

  9. #2009
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogbog Zobacz post
    U mnie niestety nie działa..jak kliknę...otwiera mi się-Franuś waleczny...co jest?
    u mnie tez, juz to zaowazylam

  10. #2010
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogbog Zobacz post
    U mnie niestety nie działa..jak kliknę...otwiera mi się-Franuś waleczny...co jest?
    u mnie tez, juz to zaowazylam

  11. #2011

    Domyślnie

    Kiedyś juz byla podobna akcja z "nowym forum" , jakies dobrych parę lat temu . Zmiana kolorow, inne ramki i oczywiscie mulenie tak jak teraz.Ci co mieli mniej cierpliwosci i pewnie wiecej obowiązkow z budową powykruszali po trochu....
    Potem zajrzalam na stare smieci po paaaaaru latach i wydawalo mi sie ze wrocilo to stare dobre forum..... Stare " ryjki" pewnie je pamiętają .Teraz to takie deja vue
    Taki wirus pewnie.

    Mam nadzieję ,ze jutro wszyscy wrocą do pracy i ten "ręczny hamulec " zlikwidują.
    Ostatnio edytowane przez feyrus ; 05-04-2010 o 20:16

  12. #2012
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    ojjj słuchajcie kciuki potrzebne na już
    pamietacie jak pisałam że do mamy z dzieckiem z sali obok przychodzil w odwiedziny dziadek z rotawirusem...
    Gdybym była na miejscu to bym chyba tą babę z bezmyślnym dziadkiem po prostu rozwałkowała....

    Franiowi dziś skoczyła temp do 39 st. szybka interwencja i wynik badań rotawirus. Maluszek strasznie cierpi boli go brzuszek wymiotuje i ma rozwolnienie... prosze was trzymajcie kciuki....

  13. #2013

    Domyślnie

    DZIADEK?! a co on tam robi, niemądry?!!!!!

  14. #2014
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    K!@#$%$%^^&&&***(())


  15. #2015

    Domyślnie

    Półtorej godziny na wejście i zalogowanie to jakaś paranoja !!
    Sylvia serdeńko, możesz być pierwszą donosicielką wieści ? Będę mieć urwanie łba przez chwilę a potem wracam w maju. Teraz mam łącze, więc już dziś pięknie upraszam.

    Franulek - serce żal ściska, za co to biedactwo tak zbiera..
    Najcieplejsze modlitwy przesyłam.

  16. #2016
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Ziaba jasne że tak... jakoś wolno mi się ładuje te forum ale i tak chyba szybciej niż wam... Poza tym choć sie przydam leżąc

    A tego dziadka to jak se pomyślę to mną telepie... Strasznie mi żal Franulka. Płaci za bezmyślność innych.

  17. #2017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    O jej, bidula nasza mała!
    Ludzie jednak potrafia być bezmyślny.
    Trzymaj sie Franuś!!!!!!!!!!!!!!!

  18. #2018

    Domyślnie

    Jestem z Wami.. modlę się za Franusia....
    a Dziadek... brak słów

    Nowego forum, pozwólcie - nie skomentuję

  19. #2019
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101 Zobacz post
    u mnie tez, juz to zaowazylam
    A jak ja wchodzę w Twoje komentarze Madziu....wszystko działa!!!! Już nic z tego nie rozuuuumiem...chyba jakaś tępa jestem

  20. #2020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylvia1 Zobacz post
    Mam dwa newsy od Agi i Frania cytuję:

    Źle toleruje leki- ma rozwolnienie jak przy rotawirusie. Cały czas jest podłączony do kardiomonitora. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej niż dziś.
    Już wtedy coś się zaczynało. Teraz poszło.
    Mam nadzieję, że szybko zwalczy...
    A co z neurologiem?

Strona 101 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony