dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 769
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 15365
  1. #1001
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Wieczorkiem napisze więcej, ale teraz tylko jedno, odnośnie teściów. Nie chcę tu na ten temat dyskutować, bo to franiowy wątek jest, napisze ino, że to nie obawa przed zarażeniem krasnala czymś.. Ot są różne typy ludzi. Są rodzice bijący swe dzieci i tacy, którzy nie wyobrażają sobie, że mogliby choć raz uderzyć dziecko, są też dziadkowie, którzy lecą do wnuków, czy dzwonią co chwila, gdy tylko się dowiedzą, że maluch ma choćby katar a są i tacy, którzy odzywają sie po ponad 3 miesiącach a po prawie 6 odwiedzają dziecko nie zadając żadnego pytania na temat jego stanu zdrowia. Wtedy, gdy jux (miejmy nadzieję) najtrudniejszy czas mija.
    Spuśćmy kurtynę milczenia.
    A teraz lecę bo Franek daje znać, że już chyba "produkcja poranna" się zakończyła
    Wieczorem się odezwę

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK
    są i tacy, którzy odzywają sie po ponad 3 miesiącach a po prawie 6 odwiedzają dziecko nie zadając żadnego pytania na temat jego stanu zdrowia.
    Bo Ty zła kobieta jesteś

    To lepiej, niźli teściowa wszechwiedząca z długą ręką sprawiedliwości.

    Baba ( z dziadem ) z wozu - koniom lżej.

    amen w temacie.

    Oj, z jaką lubością Franek staje się sysakiem , za chwilkę przyjdzie czas na paluch od nogi.. Tyle smaków w paluszkach, że palce lizać !

    A jakie skupienie maluje się na jego twarzy..
    napatrzeć się nie mogę.

  3. #1003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dzień doberek, jaki cudny Franulek z piąstkami i paluszkami!
    A teściowie -
    Dziw, że mężowi udało się nie zwariować za młodu.

    Waga naszego malucha już bardzo słuszna się zrobiła, z głóka piękna, że nieco może podłuzna - mój starszy taką też miał, do dzisiaj mu zostało, ale jaki to mądry facet jest, to szok. Pewnie i Franuś taki mądry będzie.

    Buziaki i pierdziawki dla Franusia zostawiam!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #1004
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK
    Niesamowicie cieszy mnie każdy nowy kroczek Frania, nawet najmniejszy. Chyba nie pisałam, źe mały zaczął łączyć rączki w osi ciała a od kilku dni namiętnie ładuje łapki do buzi i obślinia je A to dzieje się przecież w czwartym miesiący życia dziecka!!! Czyli zgodnie z wiekiem korygowanym Uf... to chociaż ślinienie się ma chłopak na odpowiednim poziomie..
    Potwierdzam Moja też właśnie ma ten etap. Co chwile jej zaglądam czy to aby nie zęby Gratulacje za przetrzymanie wizyty

  5. #1005

    Domyślnie

    Co tam tesciowie. Franus wygląda normalnie zdrowo i nie ma sie co martwic. Tak trzymać Franula!
    "Śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą." (Ks. Jan Twardowski)

    Mój podróżniczo-przyrodniczy blog. Zapraszam.
    www.mysandyhome.wordpress.com

  6. #1006
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Jezusie...ależ mam zaległości Dobrze, że krasnal spi. Już sie zabieram do roboty

    Od razu, tak zbiorowo napiszę, że po kąpieli (wolę nie przed, bo może jeszcze coś dziś wyprodukuje?? ) przekaże wszystkie całuski, miziawki i pierdziawki Frankowi

    Daga, Koliberku - baaaaardzo się cieszę, że cytrynóweczka smakowała. Szkoda, że więcej forumowiczów na spotkaniu nie było, bo to takie nasze podziękowanie skromne miało być.
    A powaga na twarzy Dagi.. kurcze... ciężka ta literatura zaiste musiała być

    Sylwia, ja tak myślę, że może jak Franek skończy 6 miesięcy, to zrobię takie zestawienie i wagowe i zdjęć.
    Ale teraz się macie z tą wodą... W czwartek ma być 1 dzień ocieplenia - widziałam dziś ok 6 rano (bal z krasnelem ) prognozę 16stodniową. Może wtedy uda się Wam coś naprawić?

    Malka, wiesz co, ja pół nocy dziś myślałam na tym, czy to Twoje 'czy ja wiem, co to oznacza', faktycznie oznacza dla mnie to samo co dla Ciebie (uffff jaki wywód ), bo ja tak sobie myslę, że jak Franek łączy łapki w osi ciała, to znaczy, że... po prostu powolutku idzie do przodu, prawda?..

  7. #1007

    Domyślnie




    Franio jest cudny -pozdrawiam
    aaggaa=dżempel.nie mogę się zalogować

  8. #1008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK
    Malka, wiesz co, ja pół nocy dziś myślałam na tym, czy to Twoje 'czy ja wiem, co to oznacza', faktycznie oznacza dla mnie to samo co dla Ciebie (uffff jaki wywód ), bo ja tak sobie myslę, że jak Franek łączy łapki w osi ciała, to znaczy, że... po prostu powolutku idzie do przodu, prawda?..
    Ty nie myśl za dużo, co

    Ja bym teraz mogła wywód na pińć stron trzepnąć ,ale zacytuję tylko jedno zdanie" Umiejętność kontroli głowy i kończyn górnych w linii środkowej , umozliwia rozwój kontroli bilateralnej, czyli koordynacji aktywności obu stron ciała" (M. Matyja,A. Gogola)
    i Ty to nazywasz powolutku

  9. #1009
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Kawika, własnie zauważyłam jakoś koło piątku, że mi zaczęło coś brakować Twojego "dzień dobry" na dzień dobry Się przyzwyczaiłam już

    Kordzina..

    Ale wiecie, co.. odkąd zauważyłam, że Franek zaczyna kontrolować głowę i tak te piąstki wsuwa i ponieważ od soboty nie robię z nim stymulacji strefy piersiowej, bo...nie daję rady! Za silny jest! Ucieka mi z rąk a ja boję się tak na siłę nim manewrować.. (dobrze że jutro rehabilitacja, będę musiała porozmawiac z rehabilitantem, co z tym fantem zrobić), to ... naprawdę widzę światełko w tunelu! I ta wasza wiara w Krasnala! Nawet nie wiecie jak mnie niż zarażacie. Ja często po prostu tracę ogląd sytuacji, gdy tak od lekarzy słyszę, że to nie tak, i tamto nie w porządku.. Wystarczy tu się położyć na godzinę na kozetkę i jest lepiej

    Daga, Koliber, Kordzina, co wyście wymyślili???
    Obiecuję, że zdjęcie umieszczę

    Aga, a kiedy urodziła się Twoja malutka? Bo ja miałam termin na 12.10.


    To chyba wszystko.. Ja kogoś pominęłam, czy zapomniałam coś opisać, to prosze się upominać

    Aaggaa, a jak wasz krasnal daje radę?

  10. #1010
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Choroba... myślałam, że ta siatka centylowa będzie mniejsza..
    Tak dla informacji - to siatka dla wcześniaków, chłopców, urodzonych przed 32 tygodniem ciąży.


    Malka... o cholera!!!! To ty mi podaj tytuł książki i ja już sobie dalej sama doczytam. O cholera!!!!

    Aaggaa, ty pisz kobieto, jak bratanek

  11. #1011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Aga, czy Ty już odbierasz priwy ?

    bo książka raczej niedostępna w księgarniach wydawnictwo akademickie , ale miała bym dla Ciebie prezencik

  12. #1012
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Malka, czy to jest to:
    TYTUŁ:
    Edukacja sensomotoryczna niemowląt
    AUTOR:
    Małgorzata Matyja; Anna Gogola

    Moja poczta działa już, FM mnie nie wywala odkąd zmieniłam hasło jest super

    Jak masz tę książkę, to mi ją pożycz chociaż, ja skseruję i odeślę.
    Cholera... aleś mi napisała
    Tylko jak sprawdzić koordynację nóżek w osi ciała? Bo łapki to łatwiej

  13. #1013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    odbierz priw

    o nóżkach też jest i o głowie i tak każda część ciała, miesiąc po miesiącu - moim zdaniem najlepsza książka o rozwoju niemowląt.
    Może język nie być zrozumiały , ale jakby co - mogę przetłumaczyć

  14. #1014
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Dziękuję!

  15. #1015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    cała przyjemnośc po mojej stronie

  16. #1016
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Za duże te siatki były w podpisach, więc umieszczę tutaj i co jakiś czas będę uaktualniała.
    Jak wyżej pisałam, to siatka dla wcześniaków, chłopców, urodzonych przed 32 tygodniem ciąży.

    Co do wzrostu nie jestem taka pewna, ale pediatra za 2 tygodnie zweryfikuje.




  17. #1017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Znaczy sie jeść Franiowi nie dajesz.
    On by pewnie coś treściwego zjadł, a nie jakieś machewki .

  18. #1018
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Buziaki dla wszystkich maluszków, mam, cioć, wujków i babć zostawiam

  19. #1019
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Jest coraz lepiej i tak ma być! Każdy rozwija się w indywidualnym tempie. Nie ma sztywnych norm,są od- do. Zaś co do braków Frania, to już niedługo nie będzie po nich śladu.(chyba,że w komputerze )Najczęściej problem jest na początku,a gdy już zaskoczy to póóóóóóójdzieee ostro!Pozdrawiam i dużo sił życzę.

  20. #1020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK

    Daga, Koliber, Kordzina, co wyście wymyślili???
    Obiecuję, że zdjęcie umieszczę
    na to czekałam ...pierwsze słowo się liczy , juz się nie wywiniesz .... jutro wysyłam i czekam na zdjęcie z niecierpliwością ... najlepiej na modelce
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

Strona 51 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony