dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 512 z 769
Pokaż wyniki od 10.221 do 10.240 z 15365
  1. #10221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    alfa1 antytrypsyna w kale jest w stanach zapalnych jelit (miedzy innymi). Czyli ewentualnie mogłaby sugerować zapalenie sluzówki grzybicze. Gdyby była podwyższona nie dałabym nystatyny tylko raczej najpierw szukała przyczyny. A poza tym przez uszkodzoną śluzówkę nystatyna się wchłania do krwi lepiej i jest wtedy szkodliwa...

  2. #10222
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Hej,hej jak tam Franiowa Rodzinka? Czy wszystko w miarę po staremu,a może jakieś dobre nowiny są?Przytulasy zostawiam i same dobre myśli

  3. #10223
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Żyjemy
    Myślimy, rozważamy, obmyslamy, przeliczamy...itd...
    Oby ku dobremu zakonczeniu

  4. #10224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Jeśli dobrze czytam miedzy wierszami i ze zrozumieniem... to macie kupca na dom....????

  5. #10225
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    E tam.
    Przeliczają, czy na wynajem w Opolu wyrobią.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #10226

    Red face

    To w takim razie chyba czas zasiać dodatkowe ziarenko: skoro o wynajmie mowa, to szukajmy dobrych dusz, które mogłyby pomóc w tej kwestii.

    Myślę, że szybciej można znależć kogoś, kto może niedrogo zaoferować lokal do wynajęcia w Opolu, niż kupca na dom w niedużej miejscowości.

    Przecież to nie na zawsze, tylko na czas potrzebny do tego, żeby domu poniżej przyzwoitości nie sprzedawać. Może znajdzie się jakaś większa firma, instytucja, ktokolwiek kto dysponuje lokalami, kto będzie mógł zaproponować coś na nieco specjalnych warunkach (czytaj: z upustem na rzecz Franiową)? Byle w miejscu odpowiednim dla Frania - również pod względem akustycznym.

    Warto zaznaczyć, że uczynek taki nie będzie pewnie pominięty ani w przypadku opowieści przed kamerą, ani na blogu, ani w żadnym zakątku świata przesławnego Franciszka.

  7. #10227

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratki Zobacz post
    Warto zaznaczyć, że uczynek taki nie będzie pewnie pominięty ani w przypadku opowieści przed kamerą, ani na blogu, ani w żadnym zakątku świata przesławnego Franciszka.
    ani w zyciu wiecznym...

  8. #10228
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie


    Kochani, przepraszam za milczenie, ale za nami mega nerwowe dni. Przed nami też.
    Klamka zapadła - od 1.09 będziemy w Opolu.
    Teraz nadaje z mieszkania Shell naszej forumowej. We wrzesniu mozemy to mieszkac spokojnie i dopinać nasze sprawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Shell, dziękuję jeszcze raz za pomoc


    I taK, MIELIŚCIE RACJĘ!!!!!!!
    Tak miało być! Własnie tak. Mieliśmy w domu domieszkac do konca wakacji, cieszyć sie górami
    Tak miało być
    No i dziś znalazłam (na 99%) mieszkanie w Opolu na paxdziernik.
    Jutro ruszamy do Katowic na eeg z krasnalem.

    Szczerze powiedziawszy padamy na twarz. Chyba bardziej w kość daje nam adrenalina niz zmeczenie fizyczne.
    Ale wszystko mija.
    Zmęczenie też

    Matko jedyna, żeby tylko wszystko się udało!!


    Aaaaaaaaaaaaaa jako gwiazdy na miare Hollywood powiedzieliśmy tefałenowi (który chciał dzis do nas przyjechac krecić materiał o Franiu), że w tym tygodniu mamy wazniejsze terminy

  9. #10229
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Matka, Franek to gwiazda, nie podpinaj się pod dziecko!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #10230

    Domyślnie

    Brawa dla Shell!!!

  11. #10231
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    DPS, przyjmuje do wiadomości

    Jagustynko swiete słowa! Dla nas to mega pomoc teraz. Nie do przecenienia
    Aaaaaaaaaaaaaa Agdusiowa pośredniczyła (bo skąd ja bym wiedziała, że Shell z Opola, ciotka Agduś to wie wszystko
    Dzięki ciocie obie

  12. #10232
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    No i poszło Brawa dla mających serce po właściwej stronie. Się dobrze zbadajcie i wracajcie. Franio jest wart czekania

  13. #10233
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar madzia11mk
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    No nareszcie jakieś dobre informacje
    I od razu wyczuwa się radość w słowach Agi
    "Racja jest jak dupa-każdy ma swoją" J.Piłsudski
    Nasza droga do DOMU

  14. #10234
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	5,4 KB
ID:	132660

    Powodzenia

  15. #10235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    A to dzisiaj są na badaniach czy jutro?
    Bo ja jakaś niewczasie....

  16. #10236
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    A to dzisiaj są na badaniach czy jutro?
    Bo ja jakaś niewczasie....
    dziś
    cza był spać w nocy a nie piwować

  17. #10237
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    No i nie wiem czy można dzwonić czy nie?????????

  18. #10238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Aga... jak co to dzwoń, bo nie chciałabym przeszkadzać....

    Ajjj tam Jamles... sam byś to samo zrobił co ja....

  19. #10239
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Są po badaniu, zapis nieprawidłowy, lekarka uważa, że z powodu zmian niedokrwiennych i niedotlenieniowych.
    Aga podłamana.
    Aga - mówiłam Ci, gorsze diagnozy dla Franca już padały wielokrotnie.
    On jest tak wyjątkowy, że wymyka się wszelkim schematom i dlatego ja święcie wierzę, że i to paskudztwo pokona w podskokach.
    To mózg małego dziecka jest, zdolny do takiej regeneracji i odbudowy, o jakiej nam się nawet nie śni!
    Trzeba wdrożyć odpowiednie leczenie i to też pokona, będzie dobrze!!!

    A Zeljka też ma nerwowe chwile teraz.
    W sobotę jadą do Zakopanego ze Stefkiem, też ma paść diagnoza, operować czy nie, a jeśli tak, to kiedy.
    We wtorek widzą się z lekarzem, w środę wracają.
    A Zeljce laptop znowu padł (Stefek go bardzo lubi ), więc jakiś czas będzie znowu od neta odcięta...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  20. #10240
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Kurcze, ja egoistyczna ś ,... jestem o nawet nie przekazałam informacji od Żelci.
    Dobrze ze ciocia DPS na posterunku..

    Dr twierdzi ze wg niej nie sa to zmiany napadowe lecz wynikaja one ze zmian niedotlenienno-niedokrwiennych.
    Franek spał twardo a dr potem mi mówi: on w ogóle nie spał... W śnie jest brak cech snu.
    Niewiele z tego rozumiem, pomeczę Ewę i naszą dr neuro
    Dr pytała o rezonans.Mysle więc ze to kolejny krok..

    Arniko, nie dalismy rady dziś.
    Jutro z rańca musimy pędem wracac do domu, bo przed 14 musze się zjawic w robocie po papiery.
    Wierzę, ze następnym razem. Bedziemy już miały bliżej do siebie.

    A Franio zasnął właśnie
    Taki spokojny kurczaczek - obudził się w aucie
    Strasznie zestresował się wizytą. Był paw...niestety
    Biduś malenki
    Teraz własnie zasnął ponownie

    Poprosiliśmy teściów zeby przyjechali na 3 dni i na m pomogli - zajęli się dziecmi,zebyśmy my mogli wszystko pakować.
    W niedzielę jade z R do Opola a w poniedziałek zx Natką na spotkanie z dyrektorem i pedagogiem w jej nowej szkole.
    Potem Wielkie Pakowanie i w następną niedzielę lecimy do Opola na amenta.
    O matko jedyna - w tydzien wyprowadzic cały dom..chyba nam się uda, co?

Strona 512 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony