dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 768 z 769
Pokaż wyniki od 15.341 do 15.360 z 15365
  1. #15341
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    No ale chyba nie jest za późno na rozkręcenie akcji?
    Przecież to wystarczy kilka dni , żeby ludziom dać znac. Tak myślę

  2. #15342
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Aga, za chwilę zacznie się coroczna aukcja dla Marymontu. Pamiętasz, że to zawsze w okolicach 6.12. A dwie aukcję w tym samym czasie, się nie da.
    Mirek napisał, że operacja jest w kwietniu.
    Może, dobrze by było wykorzystać teraz czas aukcji dla Marymontu, to znaczy jakoś pod koniec aukcji dla Marymontu dać znać Ludziom, że Dziewczynki potrzebują pomocy, że muszą na operację uzbierać 20.000. no bo mało ludzi o tym wie, a tak by się przy okazji tamtej aukcji dowiedzieli.
    No i jakiś termin udeptać w miarę wcześniej, by był czas na przygotowanie fantów.
    Aha, prowadzących aukcję trzeba znaleźć. Na razie wiemy, że Kendra i EdytkaB się zgłaszały, ale to było kilka m-cy temu, będzie trzeba to potwierdzić, no bo prowadzącym też termin musi odpowiadać.
    Jakoś nie wiedzę możliwości załatwienia wszystkiego tak szybko.

  3. #15343
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Kochani przypominam...., Franio ma aukcję świąteczne na Allegro. Są tam, między innymi prace naszych Forumowiczek, bardzo proszę zerknijcie, bo warto!
    Przepiękne poduszki Agduś, cudowne serwetki Parbabki, są też kartki i dużo innych rzeczy na prezenty..., wszystko rękodzieło, każdy drobiazg to małe dzieło sztuki. Święta idą, pomagajmy proszę!
    http://charytatywni.allegro.pl/listi...nPurposeId=139

  4. #15344
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Jak tu Cię nie kochać,Żelko?
    Mały chyba ruch w tej aukcji,może kto może niech udostępni znajomym?

  5. #15345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Prababko, właśnie Twoje serwetki zalicytowałam. No i ikonkę piękna (mam nadzieję ) kończę na aukcję. Trzeba to rozruszać. Napiszę też info na blogu, choć na moim blogu mało odwiedzających, ale zawsze to coś.

    Aga, zapomniałam, napisz może, że bombki są duże, 11cm średnicy.
    Ostatnio edytowane przez Żelka ; 30-11-2016 o 17:34 Powód: zapomniałam

  6. #15346
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    dziękiŻelko sama Sobie takie mogłaś...ale one są efektowne,mam nadzieję. I mam cichą nadzieję,że Ci się spodobają.Napiszę też tu,bo nie wiem gdzie-ostatni z komplecików serwetek jest jasnożółty (na zdjęciu tego nie widać) a może kolor by się komuś spodobał.Jesteś niesamowita,czekam by zobaczyć ikonkę

  7. #15347
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Prababko, ja takich serwetek nie umiem robić, o nie, to za trudne dla mnie! Szydełkuję początkowo i tylko z grubej włóczki, bo to najłatwiej mi idzie. Kordonek raz tylko był w obrocie, bo chciałam zobaczyć jak to się robi i stwierdziłam, że takie cienkie to sztuka wyższa. Tym bardziej podziwiam Twoje serwetki, że wiem jakie to trudne, precyzyjne i ile to roboty. I podobać się będą, i pamiątkę będę mieć od Prababci naszej forumowej.
    U nas dziś dzień jeszcze nie nastał, jest tak ciemno, że zdjęć ikony nie mogę zrobić. Idę ze Stefciem na zajęcia do szkoły, może jak wrócimy to się rozjaśni i wtedy się uda, to pokaże.

    Wklejam fotki ikonki, choć cały dzień dziś ciemno, jednak jakoś się udało.
    Nie umiem wklejać większych zdjęć, po kliknięciu się dopiero powiększają.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05948.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	50,0 KB
ID:	374785 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05952.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	38,4 KB
ID:	374786 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC05954.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	53,5 KB
ID:	374787
    do zakupu tutaj
    http://charytatywni.allegro.pl/ikona...dobny-i3832373
    Ostatnio edytowane przez Żelka ; 01-12-2016 o 14:27 Powód: zdjęcia

  8. #15348
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    O matko,Żelko ,piękna!

  9. #15349
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Dzięki Prababko, ale jak na razie chętnych na nią nie ma.
    Aga, wygrałam aukcję ze serwetkami Prababki, ale mam kłopot z zapłaceniem za to przez ten cały PayU. Nie pokazało mi opcji aby wybrać zwykły przelew na poczcie (wiem dynozaurem jestem), więc myśląc, że coś na poprzedniej stronie przegapiłam cofnęłam o stronę a tu mi pokazało, że wygenerowała się wpłata i czekają na odpowiedź z banku. :-/
    Więc jestem w trakcie, załatwiania, co mam z tym fantem zrobić. Wczoraj mi pan odpowiedział, ale tego co poradził nie dało się zrobić, bo znowu jak klikam na "płacę" nie mam wcale takiej opcji.
    Chyba muszę anulować wpłatę i od początku zacząć, ale to dziś po południu poczekam na Stefcia rehabilitanta, to młody człowiek, zna się na normalnym świecie to mi pomoże.
    Przepraszam za zwłokę!

  10. #15350
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    anuluj wpłatę i pojawi się opcja zapłać

  11. #15351
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Żelko,myślę,że ktoś to wypatrzy
    Kjuta,a wiesz może czemu każą płacić za każda przesylkę-w warunkach Ąga podaje,że przy kilku przesyłkach placi sie raz/Jak to wraca do Frania to ok,ale jak na all -to nie lubię)))

  12. #15352
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    kjuto kochana dziękuję, udało się anulować i już jest zapłacone!
    Prababko, ja też kiedyś tak miałam, to mi sprzedawca powiedział, że to jakoś przez koszyk trzeba, ale to jak kup teraz to wiem, ale licytacja, to pojęcia nie mam. Też jestem zdania, że powinny troszkę to uprościć, bo nie każdy siedzi w necie i zna się na nowościach i zmianach. Ja już kupuję tylko tam gdzie można zapłacić w domu.

  13. #15353
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Aga, serwetki dotarły, cudnej urody, samo serce naszej Prababki widać jak na dłoni, dla Frania w nich utkane!!! No i książka, na którą nie zasłużyłam niczym, jeszcze z dedykacją, dziękuję bardzo!

  14. #15354
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Jezu, przepraszam Was, ze tu nie zajrzałam, ale nie nadążam. Mamy taki Armageddon w domu z wysyłką ksiazek, że nie wiemy, jak się nazywamy.
    A jeszcze teraz Franka zaczyna rozkładać choróbsko.
    Dzięki wielkie że tu odpowiadacie na pytania sobie :* Samopomoc górą :*

    Ogromnie dziękuję wszystkim za przedmioty na aukcje i za licytacje.
    Miki, dzięki za cudne bombki, Prababko za serwetki :*

    Celem jest zakup oprogramowania do nauki mowy, a własciwie już do ćwiczenia struktury języka. Wersja najprostsza to 1550 zł. I już właściwie zbliżamy się do tego celu
    Ostatnio edytowane przez AgnesK ; 10-12-2016 o 09:14

  15. #15355
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Zdrowia dla Frania,taka pora,że wszyscy prychają
    Ągduś szyje poduchy ponadpokoleniowe,moja młodzież zachwyconaA tunika jest:łał! i rozwojowa))

  16. #15356
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Prababko, ogromnie się cieszę :*

    Pogoniona przez Miki wystawiłam przed chwilą podarowane dziś (przez Miki właśnie) trzy bombki. Aukcja kończy sie 15.12, żeby bombki dotarły przed świętami

    http://charytatywni.allegro.pl/bombk...ranek-i3872306

    http://charytatywni.allegro.pl/bombk...ranek-i3872256

    http://charytatywni.allegro.pl/bombk...ranek-i3872202

    I wszystkie aukcje świąteczne: http://charytatywni.allegro.pl/listi...nPurposeId=139

  17. #15357
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Kochana Agusiu dziękujemy za książeczki. Dziewczyny przeszczęśliwe każą sobie czytać wieczorami. Oczywiście Karolinka wypytuje o wszystko. Nawet o to jak wygląda ta ciocia Aga i skąd nas zna. Podało też wczoraj bardzo poważne stwierdzenie "ta ciocia musi mieć dużą głowę" na pytanie dlaczego Karolcia stwierdziła "napisała książkę to musi być mądra"
    Prostota rozumowania dzieci jest dla mnie zawsze rozbrajająca. Pozdrawiamy i ściskamy.

  18. #15358
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Uściski dla Was, dzielniachy kochane :*

  19. #15359
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Książka piękna, bardzo potrzebna i pomocna.
    Kiedyś jak Stef był malutki, pamiętam, oczy mi się otwierały jak czytałam Delacato "Dziwne niepojęte". Twoja książka tak samo otwiera oczy. A bardzo łatwo się czyta i wciąga tak, że żal ją odstawić i iść za pracą. Nawet sobie nie wyobrażam ogromu pracy przy tym, ale dużo dobrego zdziała. Każde przedszkole, i każda szkoła podstawowa, powinny ją mieć w programie obowiązkowym.

    p.s. czekam na adresy tych co wygrali aukcję, jutro się kończą, więc w poniedziałek wyślę.

  20. #15360
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Nie trzeba już tego adresu, znam osobiście kupującego i już się z Panią umówiłam na przesyłkę.

    p.s. to nasz kontradmirał86 z forum
    Ostatnio edytowane przez Żelka ; 16-12-2016 o 10:28

Strona 768 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony