dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 102
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie Jak Cię widzą, tak Cię piszą

    Idzie zima, forum sie nudzi, więc czy sie to komuś podoba, czy nie, będą powstawać "zimowe" wątki.
    Zainspirował mnie występ, który można obejrzeć między innymi na poniższym filmiku. Zawsze, jak to oglądam rycze i mam gęsią skórkę.
    http://www.youtube.com/watch?v=LB7sI8CG-5M

    I moje pytanie, a zarazem temat do dyskusji. Czy zdarzyło Wam sie spotkać żabę, która okazała się księżniczką/księciem i została miłością życia, przyjacielem, nieocenionym fachowcem, doradcą.
    Czy ktoś odebrał Was podobnie, jak odebrano Susan, czyli kierując sie Waszym wyglądem, wiekiem itp.
    Uuuuuuwielbiam takie historie i liczę, że ktoś odpowie.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    amalfi ... ja tam światowiec nie jestem , więc mogę tylko na swoich lokalnych doświadczeniach bazować

    jednego faceta do końca życia nie zapomnę .... przystojny , wysoki ciemnowłosy chłopak - przedstawia się kobietom słowami "cześć, jestem boski- chcesz mnie poznać?" ... i to słowo daję - całkiem serio ....
    czyli oprawa ładna i przyjemna , a w głowie przeciąg że masakra


    odwrotnie też mi się kilka razy zdarzyło - czyli z wyglądu niespecjalnie - ale po kilku słowach szczęka opadała - ponadprzeciętna inteligencja ....

    ale życie mnie nauczyło, ze nigdy po wyglądzie nie powinno się oceniać człowieka ... bo można się naprawdę przejechać ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    zarąbioza.
    dzieki za link
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  4. #4

    Domyślnie

    Nie oceniam ludzi po wyglądzie.
    Ale mam uczulenie na wypicowanych gogusiów z brylantynką we włosach.
    Taki jak przyjdzie do mnie do firmy, to od razu trzymam się za kieszenie.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  5. #5

  6. #6
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    szkoda tylko, że odbiło się to potem na jej zdrowiu


    a wracając do tytułu wątku -


  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Niedawno przypomniało mi sie dość późnym popołudniem, że muszę kupić prezent. Poleciałam więc do sklepu tak jak stałam, czyli w jakimś polarze, dresowych spodniach itp. do sklepu, aby sie wyrobić przed zamknięciem. No i poprosiłąm o jakiś portfel. Pani powiedziała: No te niech pani zobaczy, bo tamte to już drogie: od 40 zł w góre

    I jeszcze jedna historia. Moja córka ma koleżankę Ormiankę. Jak gdzieś jesteśmy w sklepie czy innym publicznym miejscu, to nie mogę się opędzić od zainteresowania nami starszych pań, które zakładają chyba, że obie dziewczynki są moimi córkami i oczywiście nie mogą mieć jednego ojca, więc muszę znosić te pełne potepienia spojrzenia i szepty
    No i zawsze ochroniarze chodzą za tym dzieckiem krok w krok i pilnują chyba czy nie kradnie Ona jest do tego przyzwyczajona, ale wygląda to okropnie.

  8. #8
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    fantastyczne...dzięki

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    amalfi podobnie panie traktuja mojego meza u jubilera przed Bozym narodzeniem (zawsze co roku tradycyjnie dostaje bizuterie - koniecznie srebro ale ciesze sie, bo moj maz piekne cuda kupuje). Gdy wlatuje w moro i kamizeli to zawsze pokazuja mu komplety do 100 zl, a jak slysza ile zamierza wydac to patrza na niego jak na wariata .

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    no to skoro już jestesmy przy mężach....
    mojego męża można się w ciemnej bramie przestraszyć: wydziarany (piękne ma tatuaże - nawet jak ubierze koszulkę z krótkim rękawem to widać bo ma na przedramieniu jeden z nich ), luźny sposób bycia , w ogóle nie chodzi w garniturach , koszulach , krawatach - dawny muzyk , kiedyś grał na gitarze elektrycznej w punkowych tudzież metalowych zespołach - a przy bliższym poznaniu okazuje się łagodnym inteligentnym facetem do rany przyłóż

    ale fakt - jak idziemy do kogoś na imprezę (kij jak do znajomych , ale jak do obcych ) ... a on w tych swoich jeansach i koszulkach , to mnie szlag trafia ... i od razu widać, że ludzie niech mówią co chcą - jednak oceniają człowieka po wyglądzie
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    daggulka w nosie miej to co ludzie mowia!

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    daggulka w nosie miej to co ludzie mowia!
    no mam , mam .....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Ja to ostatnio mężowi podstępnie wywaliłam ulubiony zestaw jesienno - zimowy, bo jak gdzieś poszedł tak wystrojony, to go traktowali jak jakiego żula. Ze stratą kożucha sie pogodził, ale czapki cały czas szuka

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    tia
    właśnie wczoraj skoczyłam do centrum handlowego kupić buty, w jakimś starym wyłysiałym futerku, bez torebki, w starych butach. W połowie sklepów kierowano mnie do półek do 100 zł a ja nie mogła zrozumieć, dlaczego, tym bardziej, ze miałam zamiar kupić jakieś skórzane kozaki a tych się i do 200 nie uświadczy...
    W pewnym momencie zobaczyłam się w lustrze i zrozumiałam - zapomniałam się odpicować do sklepu

    W efekcie miało to dobrą stronę - życzliwa pani wynalazła mi fajne skórzane buty za 120 zł

  15. #15

    Domyślnie

    he he he... coś w tym jest, co piszecie...
    ja miałam taką przygodę zupełnie niedawno - wpadam do perfumerii w dużym centrum handlowym w stolycy, dżinsy, trampki, sweterek, włos w nieładzie splątany, zero makijażu... no normalnie jak to w drodze do stajni
    w progu perfumerii stoi pani promująca jakiś "krem-na-wszystkie-zmartwienia-twojej-cery-a-zwłaszcza-na-zmarszczki-na-dupie", oczywiście słoiczek za jakieś chore pieniądze... wpadam między półki, a tymczasem pani z promocji spojrzała na mnie z niesmakiem, po czym dyskretnym ruchem głowy wskazała mnie koleżance... no i ta koleżanka chodziła za mną krok w krok po całkiem pustej perfumerii dziwnie jakoś się czułam... no ale nic to, wybrałam sobie tusz do rzęs, jakiś podkład i idę do kasy... na mój widok pani w kasie znacząco uniosła brwi i mówi: ale to jest tusz Lancome'a i kosztuje ponad 200 zł... no i nie wytrzymałam - mówię do pani: to poproszę i podałam jej złotego AmExa... w Polsce nie posługuję się tą kartą prawie w ogóle, ale tym razem nie zdzierżyłam
    pani zbaraniała.... ale bezcenne było co innego - mina panienki z promocji kremu, która leciała potem za mną przez cały hol galerii wykrzykując, że ma dla mnie specjalną ofertę promocyjną...

    ubawiłam się po pachy, ale nie zmienia to faktu, że żenujące jest takie zachowanie wobec ludzi, po których wyglądzie na pierwszy rzut oka można wywnioskować, że kasą nie śmierdzą

    Pozdrawiam,
    Armidia
    a gdyby tak... a może by... zwariować raz na jakiś czas

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Ja to ostatnio mężowi podstępnie wywaliłam ulubiony zestaw jesienno - zimowy, bo jak gdzieś poszedł tak wystrojony, to go traktowali jak jakiego żula. Ze stratą kożucha sie pogodził, ale czapki cały czas szuka

    Hmmm to by tłumaczyło - w lato - , zachowanie sprzedawcy w centrum klinkieru , jakoś tak podejrzliwie traktował moją kartę i dziwnie mi się przyglądał .

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie Re: Jak Cię widzą, tak Cię piszą

    Cytat Napisał amalfi
    Czy zdarzyło Wam się spotkać żabę, która okazała się księżniczką/księciem i została miłością życia.
    Wstyd się przyznać
    Ja zawsze powtarzam że miłość do mojego męża była miłością od drugiego wejrzenia.
    Kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy miał na sobie stary rozciągniety golf i był nieogolony. Pierwsze skojarzenie : wieśniak
    Kiedy go poznałam bliżej stwierdziłam, że ma cudowny uśmiech i jest fantastycznym ciepłym facetem. Zakochałam się po uszy.
    Minęło już trochę lat pojawiły się siwe włosy i zmarszczki a moje kochanie jest dla mnie najprzystojniejszym facetem pod słońcem.
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  18. #18

    Domyślnie

    taka ula brzydula

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) BARD FORUM Avatar andre59
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    13.902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Wysłuchałem występu Susan z zapartym tchem, mało... łezka zaczęła mi się w oku kręcić. Prawdziwy talent, bez pajacowania i sztucznego kreowania wizerunku.

    A'propos tytułu wątku,
    wiele lat temu w sklepie muzycznym w Warszawie byłem świadkiem takiej scenki. Młoda dziewczyna chciała kupić gitarę akustyczną. Poprosiła sprzedawczynię o podanie lepszego, droższego instrumentu. Sprzedawczyni zmierzyła wzrokiem młodą osobę i zawyrokowała nie ruszając się z krzesła: "Ciebie nie będzie stać na tę gitarę". Dziewczyna popatrzyła chwilę na "wyrocznię" i wyszła ze sklepu.
    Jak Andre, Zosia-samosia, dom budował.
    Komentarze.
    punkt widzenia zależy od kąta patrzenia

  20. #20

    Domyślnie

    Takich historii jak przytoczone tutaj jest pewnie mnóstwo (i ja kilka razy miałam różne tego typu sytuacje), ale mnie się co innego nasuwa...
    zauważcie, że sporo osób pisze, że zostały ocenione źle - jako osoby, których NIE STAĆ na zakup czegoś, wynika z tego, że wartość człowieka ocenia się po grubości jego portfela. to jest coś co strasznie mnie wkurza, w dzisiejszych czasach człowiek oceniany jest przez pryzmat ilości forsy na koncie, a przecież ilu jest totalnych buraków, którzy za przeproszeniem srają forsą???

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony