dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bartelus

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    125
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Montaż blatu kuchennego - granitowego

    Witam, kamieniarz mi wycenil montaż blatu kuchennego okolo 5,5 mb wraz z cokołami dookola. Sam montaż to 180 PLN - MB, plus 120 PLN montaż cokołów!? Mam wiec pytanie ile płaciliście za montaż takiego blatu.?
    Bartelus

  2. #2

    Domyślnie Re: Montaż blatu kuchennego - granitowego

    Cytat Napisał bartelus
    Witam, kamieniarz mi wycenil montaż blatu kuchennego okolo 5,5 mb wraz z cokołami dookola. Sam montaż to 180 PLN - MB, plus 120 PLN montaż cokołów!? Mam wiec pytanie ile płaciliście za montaż takiego blatu.?
    trochę dużo , ile kosztował cię sam blat ? czy ma otwory ? jest z całości czy dzielony ? czy ten blat trzeba wnosić na któreś tam piętro ?

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem jak kolega Kamieniarz,ale jezeli blaty wykonaywal bym ja i miejsce montazu bliskie miejscu firmy to jakies 200-300 zł zależy,czy właśnie nie trzeba daleko wnosić jak długie i jak grube blaty.
    Napewno jednak 180zł/mb to przegięcie.

  4. #4

    Domyślnie

    ogólnie jeśli na miejscu to robię "w cenie" , na wyjazdy muszę już liczyć , no ale nie aż tyle !

  5. #5

    Domyślnie

    blat około 5mb. Gruby na 3cm. Za montaż zapłaciłam 600zł (sam montaż bez wycinania otworow)

  6. #6

    Domyślnie ...

    Chyba przesadził z ceną,mogłeś poszukać kogoś innego
    Wysoki połysk

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał iva_marti
    blat około 5mb. Gruby na 3cm. Za montaż zapłaciłam 600zł (sam montaż bez wycinania otworow)

    ja podobnie, zapłaciłam za identyczny blad 620zł ale z wycinaniem otworów

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    janek1958

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    3

    Domyślnie TO ZALEŻY....

    JAK SAM MONTAŻ TO 180ZŁ/MB-TROCHĘ DROGO. FIRMA GRANITECHNIC Z DOLNEGOŚLĄSKA BIERZE TYLE ZA MONTAŻ RAZEM Z POMIAREM I TRANSPORTEM NIE WSPOMINAJĄC O IMPREGNACJI I ZAMONTOWANIU ZLEWU LUB PŁYTY GRZEWCZEJ, A WIEM ŻE ROBIĄ NAPRAWDĘ DOBRZE BO ROBILI MI SCHODY. POZDRAWIAM!
    pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    w warszawie sam montaż blatu granitowego ok. 5mb zaczyna się od 900zł netto + transport

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony