Kupowałem już:
1. W Piasecznie - Skład "Barczak" - oszkują na wadze worka, poza tym bardzo mokry. A co najgorsze baaardzo drogi - pow. 900/tona.
2. W Leroy Merlin - taka mieszanka 18 zł/25 kg. Może być ale dość mała kaloryczność i pakowany w foliowych workach, więc trochę mokry.
Na razie tym palę.
3. Przed Grójcem, przy stacji benzynowej BP, myślałem, że jest dobry, ale po spaleniu kilku worków okazało się, że dodają glinę i inne śmieci.
4. BIST na Bartyckiej - bardzo mokry, 2 rodzaje, 1 kaloryczny, mokry i się spieka, śmierdzi jak asfalt, drugi zwykły ale mokry i mało kaloryczny.
5. Czeski za 480/tonę fajny, ale nie na mrozy, raczej na podgrzewanie wody w lecie.
6. Skład w Woli Mrokowskiej, między Jankami a Grójcem. Pieklorz po 880/t, ale w workach 50kg. Niestety baardzo mokry bo leży na zewnątrz. No i mieszany z tańszym retopalem.
7. Skład w Warszawie, Karczunkowska 89, Pieklorz, ale bardzo mokry po 800/t oraz rosyjski prym beznadziejny.

Także całkiem duży przegląd mam rynku.
Jeszcze chce sprawdzić:
8. Skład na Podleśnej w Łazach - węgiel z Ziemowita po 780/t.
9. Dwa składy w Prażmowie, jeden to producent, który gwarantuje jakość www.gawegpol.pl oraz drugi skład www.wzmbud-serwis.com.pl.

Pozdrawiam